Jump to content

Rapsų plotai


arturelis

Recommended Posts

  • Atsakymai 100
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ir nei vieno kuris nenaudoja insekticidu rapsu paseliuose

tai del insekticidu nieko tokio, tokiais atvejais susiskambinama ir bitininkai uzsidaro savo bites, man atrodo taip daroma pries bet koki purskima... :icon-wink:

isivaizduokim kas butu jei uzdarytu bitininkas bites esant +30C karsciui..... siulau bitininkui keltis geriau arciau misko o ne i ukininku chemizuotus rapsu laukus :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir nei vieno kuris nenaudoja insekticidu rapsu paseliuose

tai del insekticidu nieko tokio, tokiais atvejais susiskambinama ir bitininkai uzsidaro savo bites, man atrodo taip daroma pries bet koki purskima... :icon-wink:

isivaizduokim kas butu jei uzdarytu bitininkas bites esant +30C karsciui..... siulau bitininkui keltis geriau arciau misko o ne i ukininku chemizuotus rapsu laukus :icon-rolleyes:

o tu man parodyk kas purskia kai yra +30 C :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Nors rapsai sparčiai pinga, bet norisi pabandyt žieminio pasisėt. Su vasariniu daugmaž aišku, mum tinkančią veislę jau radom, dabar sukam galvą ką rinktis iš žieminio. Kiekviena kontora siūlo savo produktus, kainos gan panašios. Turėtume spėt pasėt laiku. Ką rinktis? Ką auginot šiemet?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ibrida olano, geras tuom kad neplisineja ankstaros, pernai viena lauka rugpjucio gale tik kuliau, siemet molynuose po lietaus dave antra banga zydejimo dabar margas laukas tai teks palikti nokti, kur zme lengva buvo tai viskas normaliai, nors anas ir setas buvo paskutinem rugpjucio dienom ir dar po monitoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...