Jump to content

Avininkystė.


petged

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Kas norit pirkti aviu mesai arba veislei? :icon-confused: Pas mus Zemaitijoj labai istriges ju supirkimas...

AVis auginti patiktu,apsimoketu,nesunku,bet va su paradvimu beda... :icon-confused:

Keista ten pas jus zemaitijoj, pas mumis aukstaitijoj tik duok, patys pirikupai skambina ir praso parduot, ir bent jau pas mus moka po 4 lt/kg. O siap jeigu dabar neiseina parduot aviu, tai kuo toliau rudeniop tai tikrai nebeiseis parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Edita,o kurioje vietoje ten ministerijos tinklapyje tą informaciją radot :icon-question: Nuoroda tai gerai atsidaro,bet įdomu tą skyrelį atsidaryti ir pasižiūrėti dar ir kitokios informacijos. :D

Ricardai, jeigu gerai supratau tavo klausima, tai reik eit taip : www.zum.lt tada MINISTRO ĮSAKYMAI ir bus tas skyrius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na jei reikia interneto puslapio prašom http://prakapaviciausukis.info.lt/index.htm

Jei reikia avių, avinų ,vilnos ar kailių prašom kreiptis.

avytės 500 lt be PVM

Avinai 1000 lt be PVM

Vilna nukirpta neperrinkta 3lt/kg

Kailiai neperdirbti iki 20 lt.

Kailiai išdirbti iki 100 lt.

Taip pat parduodam eriukų skerdiena 15 lt/kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei reikia interneto puslapio prašom http://prakapaviciausukis.info.lt/index.htm

Jei reikia avių, avinų ,vilnos ar kailių prašom kreiptis.

avytės 500 lt be PVM

Avinai 1000 lt be PVM

Vilna nukirpta neperrinkta 3lt/kg

Kailiai neperdirbti iki 20 lt.

Kailiai išdirbti iki 100 lt.

Taip pat parduodam eriukų skerdiena 15 lt/kg

Ir tipo kas nors perka veislei avytes ar avinus? Kad dar kaina butu normali, tai galimetu veisliniu gyvuliu isigyt, o dabar po 3.5 lt/kg, juokas.Mes tai pvz, kol tokios grudu kainos, tai intencyviai mazinam avis, ir labiau i augalininkyste orentuojames, kai pasikeis situacija, tai rimciau uzsiimsim avim, bet kolkas augint avis NEAPSIMOKA. Pvz, parduodi 20 aviu gauni kazkur 3500lt, o parduodi 5 tonas grudu irgi tiek gauni, tik vargo daug maziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dėl kailių . Išdirba UAB "Lygusis kelias" Kaune (adresa ir telefonaą pažiūrėkit internete) . Priima nemažiau 20 vnt. o išdirbimo kaina su plauko nukirpimu 45 lt. su PVM. jei norėsit dažyti plius 20 lt. ( viena štuka) Kaina ir kokybė pusia velnio.

Antra kas liečia pačią avininkystę ir avių kainą bei veislę matot "kazkass" aš gyvenu tik iš avininkystės , todėl negaliu auginti romanovo ( nors pats penkis metus auginau) ar vietinių šiurkščevilnių, nes šių avių mėsos išeiga geriausiu atveju tik 35 proc. kai tuo tarpu suffolk jauniklio iki 6 mėn amžiaus 50 proc. ir mėsos kokybės nėra ką lyginti.

Bet pagrindinis dalykas netai, aš negalvoju ir nesvarstau kas dabar pelningiau grūdus auginti ar pieną melžti aš noriu auginti avis tai yra mano hobis, mano verslas ir mano gyvenimas ir aš neieškau vien tik materialinės naudos aš ieškau išeičių kaip išgyventi taip gyvendamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniai man tavo sakiniai patiko - pagarba uz tai. Gal ir teisingai sakai, kaip sakant visur buna nuosmukiai ir pakylimai, juos tiesiog reikia pergyventi juk amzinai nebus arba blogai arba gerai. Tas pats ir su javais ziurek vienais metais ir derlius blogas ir kaina maza - kitais ir kaina gera ir derliai normalus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dėl kailių . Išdirba UAB "Lygusis kelias" Kaune (adresa ir telefonaą pažiūrėkit internete) . Priima nemažiau 20 vnt. o išdirbimo kaina su plauko nukirpimu 45 lt. su PVM. jei norėsit dažyti plius 20 lt. ( viena štuka) Kaina ir kokybė pusia velnio.

Antra kas liečia pačią avininkystę ir avių kainą bei veislę matot "kazkass" aš gyvenu tik iš avininkystės , todėl negaliu auginti romanovo ( nors pats penkis metus auginau) ar vietinių šiurkščevilnių, nes šių avių mėsos išeiga geriausiu atveju tik 35 proc. kai tuo tarpu suffolk jauniklio iki 6 mėn amžiaus 50 proc. ir mėsos kokybės nėra ką lyginti.

Bet pagrindinis dalykas netai, aš negalvoju ir nesvarstau kas dabar pelningiau grūdus auginti ar pieną melžti aš noriu auginti avis tai yra mano hobis, mano verslas ir mano gyvenimas ir aš neieškau vien tik materialinės naudos aš ieškau išeičių kaip išgyventi taip gyvendamas.

Nu jeigu aviu auginimas teikia malonuma, tai tada labai gerai. O siap del iseigos galeciau gincitis, nes pas romanovas buna ir po 40 %, ir daugiau, 35 % manau vidurkis. Del mesos kokybes tikrai nesutinku, nors apie sufolkus neteko labai dometis, bet netikiu, kad mesos kokybe butu daug geresne uz romanovu, uz kokias baltasias ar juodgalves, sutinku, kur mesa turi nemazai lajaus, ir specifini kvapa, bet romanovo mesos kokybe tikrai neprastesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dėl kailių . Išdirba UAB "Lygusis kelias" Kaune (adresa ir telefonaą pažiūrėkit internete) . Priima nemažiau 20 vnt. o išdirbimo kaina su plauko nukirpimu 45 lt. su PVM. jei norėsit dažyti plius 20 lt. ( viena štuka) Kaina ir kokybė pusia velnio.

Antra kas liečia pačią avininkystę ir avių kainą bei veislę matot "kazkass" aš gyvenu tik iš avininkystės , todėl negaliu auginti romanovo ( nors pats penkis metus auginau) ar vietinių šiurkščevilnių, nes šių avių mėsos išeiga geriausiu atveju tik 35 proc. kai tuo tarpu suffolk jauniklio iki 6 mėn amžiaus 50 proc. ir mėsos kokybės nėra ką lyginti.

Bet pagrindinis dalykas netai, aš negalvoju ir nesvarstau kas dabar pelningiau grūdus auginti ar pieną melžti aš noriu auginti avis tai yra mano hobis, mano verslas ir mano gyvenimas ir aš neieškau vien tik materialinės naudos aš ieškau išeičių kaip išgyventi taip gyvendamas.

kaina tai normali bet kur toki kieki gaut,pas mane tik 12 aviu ,gal yra kas namu salygom isdirba avikaili,but idomu suzinot tehnologija ir paciam bandyt. ar ilgai juos galima sandeliuot :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...