Jump to content

sraiges


redkoo

Recommended Posts

Visi augintojai kaip susitarę kalba jog rinka nėra perpildyta ir paklausa didesnė nei pasiūla. Kaip yra iš tikro nežinau, pats dar nieko parduoti nebandžiau.

ansverx ,o katras sraiges auginti planuoji? Rinksi laukuose Vynuogines ir auginsi? Jei taip tai neverta. Jei pirksi motininę helix aspersa maxima ar muller bandą tai voljiero nepakaks :) Tiesa pasakius voljieras čia mažiausia problema :D O šiaip voljiero aukštis apie 70cm medinis karkasas aptrauktas storesne plėvele (plėvelę reikia įkasti giliau ~20cm į žemę) ir viršus nuteptas solidolo ir skalbimo miltelių mišiniu (sraigės ant jo užšliaužusios apsisuka atgal į voljierą, nes jo nemėgsta), taip pat gali kloti tinklą po žemės sluoksniu nuo kurnių, bei kabinti ore nuo paukščių. O valgo sraigės įvairius sultingus žalumynus pradedant rapsais baigiant buroku lapais ir tt... Papildomai reikia pašaro, tikslios sudėties nežinau, bet įeina kreida miltai mineralai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 106
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

As tai buvau toki voljera padarius, bet lipo jos ten lauk. Aisku is pievu prisirinkau, ne pirkau. :lol: Daug visokiu niuansu yra su sraigem, kaip ir su visais gyvais padarais. :) Bet jei kantrybes yra, galima su laiku viska suzinoti. O paslapciu, ir geriausias draugas nepasako, taigi,svetimas tuo labiau nepasakys teks patiems savo kailiu issiaiskinti.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi augintojai kaip susitarę kalba jog rinka nėra perpildyta ir paklausa didesnė nei pasiūla. Kaip yra iš tikro nežinau, pats dar nieko parduoti nebandžiau.

ansverx ,o katras sraiges auginti planuoji? Rinksi laukuose Vynuogines ir auginsi? Jei taip tai neverta. Jei pirksi motininę helix aspersa maxima ar muller bandą tai voljiero nepakaks :) Tiesa pasakius voljieras čia mažiausia problema :D O šiaip voljiero aukštis apie 70cm medinis karkasas aptrauktas storesne plėvele (plėvelę reikia įkasti giliau ~20cm į žemę) ir viršus nuteptas solidolo ir skalbimo miltelių mišiniu (sraigės ant jo užšliaužusios apsisuka atgal į voljierą, nes jo nemėgsta), taip pat gali kloti tinklą po žemės sluoksniu nuo kurnių, bei kabinti ore nuo paukščių. O valgo sraigės įvairius sultingus žalumynus pradedant rapsais baigiant buroku lapais ir tt... Papildomai reikia pašaro, tikslios sudėties nežinau, bet įeina kreida miltai mineralai...

galvoju augint vynuogines, nes, kai neturiu pakankamai igudziu bei patirties jų auginime tai bus tik pinigų ismetimas į balą, nes tarkim auginant vynuogines, bus galima tobulinti voljerą pan. kad ten viena kita pabegs, tai nieko baisaus, kai turesiu pakankamai igudžių bei tinkamas sąlygas auginimui bandysiu pramonines sraiges. Čia galima sakyti tos vynuoginės man bus kaip "bandomasis triušis" kaip sakoma praktika geriau už teoriją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai čia netoli pilstymo iš tuščio į kiaurą gausis. Jai jau nusprendi to imtis tai negaišęs laiko imi ir darai. Pasiemi mažesnį kiekį sraigių išsiugdyti įgūdžius pirmais metais, o po to jau pasilieki daugiau savų užaugintų ir pletiesi. Vynuoginės sraigės per daug skiriasi nuo "pramoninių" kaip sakote. Kas tinka vienom manau gali visai netikti kitom. Laikas - pinigai, kol eksperimentuosite traukinys gali nuvažiuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai čia netoli pilstymo iš tuščio į kiaurą gausis. Jai jau nusprendi to imtis tai negaišęs laiko imi ir darai. Pasiemi mažesnį kiekį sraigių išsiugdyti įgūdžius pirmais metais, o po to jau pasilieki daugiau savų užaugintų ir pletiesi. Vynuoginės sraigės per daug skiriasi nuo "pramoninių" kaip sakote. Kas tinka vienom manau gali visai netikti kitom. Laikas - pinigai, kol eksperimentuosite traukinys gali nuvažiuoti :)

Gal ir yra tiesos jusu zodziuose, o ka manot jeigu sraiges auginciau iskastoj duobei, grindinį isklociau plytom dėl kurmių, o sienas medines, su storesnės plėveles danga, nes sraiges auginciau tik siltuoju metų laiku, o po zeme vistiek truputuka vėsiau bus. O kur galima isigyti maximos ar aspersa motiniu sraigių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagooglink ir rasi labai daug pardavėjų :) Nemanau kad verta kišti jas į duobę (manau net per šalta gali būti), tiesiog padaryk normalų voljerą dėl kurmių ir paukščių nesuk galvos, jei daug bėdos jie tau darys kita met apsisaugosi. O kad neperkaistų padėliok voljere medinių stelažų, kad būtų kur nuo saulės pasislėpti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaiciau as cia jusu mintis o ypac man sudomino neriali tu sraigiu kaina ir dar kad negalyma auginti laukiniu sraigiu :) tai va brangieji siam momentui Lietuvoi laukines sraiges superka po 1.5lt uz 1 kg klausymas tada toks kam auginti sraiges kurios kainuoja 10-12 lt 1 kg... Man visa sita primena piramides principu veikianti organizacija, tikiu kad veislynui ikurti gal ir imanoma parduoti uz tokia kaina bet kada uzauginama po 10tonu .... cia gi labai neblogas pelnas butu, beto kas jau rimtai norit uzsiimti tuo siulyciau susirasti lenkijos sraigiu augintojus patikekit bus labai labai pigiau. O i tas asociacijas net nereikia kreipti demesio kiek pamenu viena jau uzlinko ir zmones turejo nemazu nuostoliu, dauguma asociaciju yra tam kad is jusu surinkti kuo daugiau pinigu. Ypac tokios kaip slieku auginimo ar sraigiu, net tu paciu ilgaausiu asociacijos.... Jos jums butinai parupins brangios irangos su kuria jus teoriskai turetumete pasiekti verslo aukstumas bet praktikai ne. Kaip ir sakiau kol bus zmoniu kurie pirks sraiges veislei tol ju kaina bus didele kaip tik ju bus perteklius bus didelis BUM ir nesi savo veislines sraiges i supirktuve po 1,5lt uz 1 kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu kas tau čia nerealaus? Matei kiek užsenyje kainuoja porcija paruoštų sraigių? 10lt už kg mesos nereali kaina? Plius čia ne lietuviam parduoti, o į užsenį veži.

Kaikas supirkdamas "laukines sraiges" darosi juodą biznį vargšelių sąskaita :) Veisimui sraigės parduodamos daug brangiau nei 10lt/kg, kaikurie prideda ir informaciją kaip auginti, bet čia jau reikia tokius susirasti. Kad įtarimų kelia tai gerai, reiškia gyvas dar, dėl nieko ką sakau rankos kirsti neduosiu. Sakau tik tai ką sugebėjau išsiaiškinti bent iš keletos šaltinių. Paranojiku kuris viską mato tik juodai irgi nesinori būti, bet per rožinius akinius taip pat nežiūriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va jums ir kaina, neuzsiemu samanizmu :icon-smile: bet skaiciuoti moku, jo pagamintu sraigiu kaina nemaza bet tai nepamirskit tai yra perdirbejo antkainis plius transportavimo kastai plius prekybinikai savo antkaini uzsimeta ir dar plius 21% PVM. Gal galit man pasakyti skonio skirtuma sraigiu laukines nuo fermoje uzaugintos, na nebent kiautas grazesnis ir tiek. Pasizaisti galyma bet verslui auginti reikia labai dideliu fermu tai yra ir nemazu pinigu... Vienu zodziu jeigu jau norit auginti sraiges tik nepirkite is tu uzsisvaigusiu asociaciju dar karta sakau susiraskit Lenkijoi ten gausit ir visa info apie auginima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oboulių kainas parduotuvėje matei? Matei kiek jos gali skirtis? Tai ir čia lygini dvi skirtingas rūšis. Skaičiuoti ir aš moku. Dėl asociacijų tai tu 100% teisus. Buvau seminare pats norėjau pamatyti ar jau tikrai jie tokie blogi ten :D Ir tikrai blogi :D asociacija praitais metais užaugino ~20-30t sraigių. Narių joje ~ 100. 200-300kg kiekvienam. Problema yra tame, kad jas nėra lengva užauginti reikia idealių saligų ir žinių kaip tą daryti. Aš pakolkas išsirinkau augintojus kurie skelbiasi 10t užauginantys. Sraigės pas juos brangios, bet manau išmokys už tuos pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oboulių kainas parduotuvėje matei? Matei kiek jos gali skirtis? Tai ir čia lygini dvi skirtingas rūšis. Skaičiuoti ir aš moku. Dėl asociacijų tai tu 100% teisus. Buvau seminare pats norėjau pamatyti ar jau tikrai jie tokie blogi ten :D Ir tikrai blogi :D asociacija praitais metais užaugino ~20-30t sraigių. Narių joje ~ 100. 200-300kg kiekvienam. Problema yra tame, kad jas nėra lengva užauginti reikia idealių saligų ir žinių kaip tą daryti. Aš pakolkas išsirinkau augintojus kurie skelbiasi 10t užauginantys. Sraigės pas juos brangios, bet manau išmokys už tuos pinigus.

Matai kiek problemu yra :D as neatkalbineju bet kaip ir visur reikia ideti nemazai investiciju ir darbo kad pasiektum tuos 10t beto as geriau tavo vietoi pradeciau nuo klientu paieskos uzsienyje o gal but net partneriu kurie gal but noretu Lietuvoi perdirbineti sraiges vat tada gal but ir uzsidirbsi. Beja parduotuvei , laukine ar "veisline" sraige kainuoja tiek pat, taip kad apie uobolius paligynimas ne koks . Sitas verslas suklestetu jeigu staiga uzdraustu rinkti laukines sraiges Europos mastu o taip pat ir ivesti is treciuju saliu. Tada tikiu kad moketu po 10lt uz 1kg dabar tokia kaina galetum gauti tik jeigu parduotum veislei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veislei sraiges pardavinėja nuo 0.70 iki 2lt už 1vnt, kilograme sraigių gerokai daugiau nei 5 ar 10."laukines" sraiges valgo pavasarį vasarą, o "veislines" rudenį. Kurioj parduotuvėj taip matei? manau iš piršto laužti tavo faktai. Tavo mintis apie pirkėjų ieškojimą tai man patinka, bet labai nelengva tą padaryti kai neturi ko parduoti dar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...