Jump to content

Literatūra apie Jumz


Recommended Posts

gal kas turit kokios literatūros apie Jumz? gal galetumet atsiųsti į [email protected] arba įkelti į kokią nors failų talpyklą pvz. http://www.failai.in

Sveikas,

O ko tiksliai reikia? katalogus turiu. Jumz'o kur su didele kabina

katalogas labai praverstu :) . gal gali imest į http://www.failai.in ar man i pasta [email protected]. buciau labai dekingas :icon-wink: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mielai imesciau, bet ten programele kurios dydis 900 mb

:icon-cry:

tai nebent kur netoli Jurbarko laikaisi... ar i Kauna kartais uzleki, i kompakta imesciau ir duociau.

Ji tokia kaip cia-www.autosoft.ru

Tik pas mane senesne versija. JUMZ'as yra :)

matai as nuo zarasu tai nelabai toks variantas tinka :( . gal gali pasakyt kelintu metu pas tave versija kad jumz yra? parsisiusciau is intiko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mielai imesciau, bet ten programele kurios dydis 900 mb

:icon-cry:

tai nebent kur netoli Jurbarko laikaisi... ar i Kauna kartais uzleki, i kompakta imesciau ir duociau.

Ji tokia kaip cia-www.autosoft.ru

Tik pas mane senesne versija. JUMZ'as yra :)

matai as nuo zarasu tai nelabai toks variantas tinka :( . gal gali pasakyt kelintu metu pas tave versija kad jumz yra? parsisiusciau is intiko :)

aaaaa... is neto :) tada kitas reikalas. eik cia www.torrents.ru

per torent programa ir parsisiusi. ieskok АвтоКаталог SX 16 ir turetu ismesti.

Beje, puslapyje reikia registruotis:)yra ten ir 14 versija, bet ji sena. neverta naudotis. griozdiska. naujesne niekur nera veikiancios;)

susiinstaliujant jei kas, klausk-padesiu :)nes instaliavimas ten kitoks nei paprastos programos.

Tada turesi ne tik JUMZ bet ir visa rusijos auto pramones arsenala su ju katalogais ;) sekmes darbuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...