Jump to content

Skystos trasos KAS-32, ir t.t.


vladoukis

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Witalikas pranešimas:

Jo jo. Gerai kad ne tris. Mistika ten su jais. Bandziau tonik 5ha. Jokio skirtumo, tarp purkstu ir ne. Daugiau ir nenaudoju. 

Man seniai jau siūlo pabandyt tonikus, starterius, bet kažkaip ranka nekyla ... starterio 1 ltr - 13 eu, o 1 ha reikia 3 ltr taigi 1 ha 39 eu. Kosmusas ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ukmin pranešimas:

Man seniai jau siūlo pabandyt tonikus, starterius, bet kažkaip ranka nekyla ... starterio 1 ltr - 13 eu, o 1 ha reikia 3 ltr taigi 1 ha 39 eu. Kosmusas ...

Siule cia pernai ir kazkoki. Mergiote man. Tai tipo 200kg is ha priedas. O nesvarbu, kad purkimas virs 40€\ha gaunasi. Tai zodziu apsidziaugi tik darbu o naudos nulis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Ukmin pranešimas:

Man seniai jau siūlo pabandyt tonikus, starterius, bet kažkaip ranka nekyla ... starterio 1 ltr - 13 eu, o 1 ha reikia 3 ltr taigi 1 ha 39 eu. Kosmusas ...

Buvo cia tevukas padurniaves kadaise uzpirkes 400ltr. Nu reikejo sunaudoti, gi negrazinsi. Tai dar juokas tame, kad dali lauko nupurskem, dali ne. O as specialiai kad irodytu man vadybininke kad cia geriausias produktas, nesakiau kurioje puseje naudota. Galiausiai, ji man irodinejo kad geresnis derlius bus ir poveikis matosi toje puseje, kur nenaudota... na tai apie ka kalbet dar....... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , edviuks pranešimas:

Buvo cia tevukas padurniaves kadaise uzpirkes 400ltr. Nu reikejo sunaudoti, gi negrazinsi. Tai dar juokas tame, kad dali lauko nupurskem, dali ne. O as specialiai kad irodytu man vadybininke kad cia geriausias produktas, nesakiau kurioje puseje naudota. Galiausiai, ji man irodinejo kad geresnis derlius bus ir poveikis matosi toje puseje, kur nenaudota... na tai apie ka kalbet dar....... 

Pas mus su trasom gavosi ta pati situacija. Darbininkai  sumaise puses ir ne ten isbarste ju trasas. Ir jokio skirtumo nei akim nei derlium nemate. 

tik jiem niekas nieko nesake, ukininkas tik po visko pasake jiem. Tai dabar sake, jau trys metai net neuzsuka timaco I kiema :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Siule cia pernai ir kazkoki. Mergiote man. Tai tipo 200kg is ha priedas. O nesvarbu, kad purkimas virs 40€\ha gaunasi. Tai zodziu apsidziaugi tik darbu o naudos nulis

Tikriausiai cia tapati mergiote ir vaziuoja per visus ukius :D, dar paklausem kas aplink mus naudoja juos, tai snekejo lyg nustebins su pavyzdziais, gavosi atvirksciai... :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Siule cia pernai ir kazkoki. Mergiote man. Tai tipo 200kg is ha priedas. O nesvarbu, kad purkimas virs 40€\ha gaunasi. Tai zodziu apsidziaugi tik darbu o naudos nulis

ta mergiotė kartais ne Gabrielė? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...