Jump to content
Aloyzas

žiemkenčių buklė

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

436 nariai balsavo

1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

• Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      125
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      96
    • Sėju laiku
      215

Recommended Posts

prieš 13 minutes , ceck pranešimas:

stebiu pasėlius,pokolkas planuose į 18-19 eur turiu tilpt čia su purškimu ant varpos,nematau reikalo dėt stiprią apsaugą lapui kad paskui reiktų žalias apačias dar rundapu purkšt prieš kūlimą

Na bet prailginta vegetacija papildomas derlius, bent jau apie Elatus Era gražių reklamų prirašyta, kad vos ne 0,8t + lyginant su kažkokiais paprastais fungicidais (neaišku kokiais :)

Aišku kol kas sunku spręsti, bet jei tokie orai bus ir toliau, tai gali tekt kult rugpjūčio antroj pusėj.

Aš kažkaip linkstu link Elatus Era ir Ascra Xpro, kol kas neapsiprendžiu tai jaučiu skelsiu pusiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Na bet prailginta vegetacija papildomas derlius, bent jau apie Elatus Era gražių reklamų prirašyta, kad vos ne 0,8t + lyginant su kažkokiais paprastais fungicidais (neaišku kokiais :)

Aišku kol kas sunku spręsti, bet jei tokie orai bus ir toliau, tai gali tekt kult rugpjūčio antroj pusėj.

Aš kažkaip linkstu link Elatus Era ir Ascra Xpro, kol kas neapsiprendžiu tai jaučiu skelsiu pusiau.

nebūk reklamos auka,pažystu kas pernai naudojo elatus era,kažkaip stipriai derliumi nesigyrė,jei į dirvą neįdejai negalvok kad kažkoks fungicidas duos plius toną ar dvi,aišku gera apsauga yra gerai,bet gera apsauga gali būti nebūtinai su brangiu fungiu :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , Minduksx pranešimas:

Taip išeina kad čia miežiai, nes pas daug ką z. Kviečiuose varpas leidžia miežiai... Todėl kad nenusalo

Mieziu tai pas mane tikrai daug, bet modusas kazkaip biski sunesiojo ju varpas, kreivalakai tokie daba :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 23 valandas, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Kokia kaina litro šitų produktu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 15 valandų, manttys pranešimas:

Mieziu tai pas mane tikrai daug, bet modusas kazkaip biski sunesiojo ju varpas, kreivalakai tokie daba :)

Sveiki, o koks galutinis rezultatas bus kviečių? Nebus pašariakas ? O gal iki kviečių kūlimo miežiai išbyrės ? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 15 minutes , Gintokas pranešimas:

Sveiki, turiu Inputo ir Elatus Era, bendrai sudejus uztektu mano laukams,

purksti atskirai ar daryti misini  abieju ? kaip butu geriau ?

Veisle Skagenas.

Geriausiai būtų Input pasidėti kitiems metams, o visus laukus purkšti su Elatus Era. Daryti mišinį nėra jokios logikos. Purkšti vien tik Input taip pat ne variantas. Inpute esanti viena veiklioji medžiaga veikia miltligę, kurios Skagene nėra, tai išeitų, kad tik protiokonazolu purkštum.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes , voras pranešimas:

Modusas sunešiojo varpas ...

Kažkoks kosmosas

Tombo su Brodvėjum puikiai susitvarkė su miežiais, bet prie ko tas Modusas?

Modusas buvo kviečius naudotas, todėl gavo ir miežiai kurių šiemet daug kas nemanė kad bus, aš tik neseniai pastebėjau, jus anskciau pamatėt? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jau ankstyvą pavasarį buvo aišku, kad peržiemojo miežiai, todėl herbicidai atitinkami parinkti.

Modusas reguliatorius, ne herbicidas, kaip jis gali išnaikinti muežius, aš taip pat naudoju modus, arba generiką kokį nors, bet ne tam, kad miežius išnaikint.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Jau ankstyvą pavasarį buvo aišku, kad peržiemojo miežiai, todėl herbicidai atitinkami parinkti.

Modusas reguliatorius, ne herbicidas, kaip jis gali išnaikinti muežius, aš taip pat naudoju modus, arba generiką kokį nors, bet ne tam, kad miežius išnaikint.

Tiesiog pastebėjimas manttys buvo. Nu aš pvz nežinojau, kai kuriuos laukuos miežiai prieš 5 metus buvę o dabar isdygo

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , voras pranešimas:

Suprantu, bet jau šaukštai po pietų ir reikia priimt kaip yra, tiesiog idomu kaip dabar bus. Gal kas turi kokiu minčių iš patirties . Gal karbamidas nudegintu miežiu ūsus ?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...