Jump to content
Aloyzas

žiemkenčių buklė

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

417 nariai balsavo

1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

• Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      116
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      95
    • Sėju laiku
      206

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, ceck pranešimas:

tai kiek gavos kviečių užskaitinio?

Laukuose gerokai svyravo, buvo kad ir lygiai 4t buvo ir apie 7t po zirniu ir geresniuose laukuose, o bendras tiesiai sviesiai vidurkis tame tarpe 5.1-5.2t/ha, vasariniu mieziu daugiau is ha kulem :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 19 minutes , gbandinis pranešimas:

Na vat ir mano kvieciai prasviesejo matomai nuo granstaro panaudojimo. Gretimai kaimyno nepurksta, tai tamsesnio zalumo. Pas man ir 16tuko po du simtus gave, bet pastresavo matomai. 

O tai kam 16 ukas rudeni ?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 12 valandų, gbandinis pranešimas:

Na vat ir mano kvieciai prasviesejo matomai nuo granstaro panaudojimo. Gretimai kaimyno nepurksta, tai tamsesnio zalumo. Pas man ir 16tuko po du simtus gave, bet pastresavo matomai. 

Kažin ar nuo granstaro vieno galėjo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Kažin ar nuo granstaro vieno galėjo.

Purkstuvas svarus buvo, tik granstar maziausia norma ir lipni naudota. Po avizu vikiu misinio seta. Suarta buvo. Gal tik zeme mazokai susigulet spejo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, gbandinis pranešimas:

Purkstuvas svarus buvo, tik granstar maziausia norma ir lipni naudota. Po avizu vikiu misinio seta. Suarta buvo. Gal tik zeme mazokai susigulet spejo.

tai lipni gal pasidarbavo arba kaip sako kolega viršui kitos problemos , nes aš purškiau ir tribenuron-metilu tai negeltonavo nebent ten kur su roxy maišiau , bet ten nuo roxy

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes , Mantas2342 pranešimas:

tai lipni gal pasidarbavo arba kaip sako kolega viršui kitos problemos , nes aš purškiau ir tribenuron-metilu tai negeltonavo nebent ten kur su roxy maišiau , bet ten nuo roxy

O ka lipni medziaga blogo duoda? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 8 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Pas mus kviečiai granstaru, ergonu ir trimeriu Šy Rudeny purkšti niekas negeltonuoja. Nugelto tik miežiai.

geltonuoja greičiausiai dėl dirvos. Ir netinkamo žemės dirbimo.

ž.miežiai į rudens pabaigą visada pradeda geltuonuot,pavasarį reiktų su eko akėčiom pagelbet 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pernai miežiai stipriai geltonavo,labai vešlus buvo,ligos buvo daug ant apatinių lapų nes į skutimus sėta,šimet kaip ir normaliai,ne per daug vešlūs ,nes sėjom vėliau ir normą mažesnę,tik toks pastebėjimas,kur sėta po rapsų,tai praktiškai jokio geltimo,bet liko sėklos tai pasėjom gabaliuką po vasarinių miežių,nu tai ten lyg ir dryžligė apatinius lapus pagavo, sėta į skutimą ir ten ir ten.Kviečiai sėti ir į rapieną ir į žirnieną ir į daugiametę pievą ir atsėliuotų turiu,visur tik skutimas plūgo jau antri metai nemato,tai jokio geltimo niekur nėra,nu gal kur atsėliuota biški šviesesni,bet ten kitaip ir neturėjo būt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, BR pranešimas:

Pernai miežiai stipriai geltonavo,labai vešlus buvo,ligos buvo daug ant apatinių lapų nes į skutimus sėta,šimet kaip ir normaliai,ne per daug vešlūs ,nes sėjom vėliau ir normą mažesnę,tik toks pastebėjimas,kur sėta po rapsų,tai praktiškai jokio geltimo,bet liko sėklos tai pasėjom gabaliuką po vasarinių miežių,nu tai ten lyg ir dryžligė apatinius lapus pagavo, sėta į skutimą ir ten ir ten.Kviečiai sėti ir į rapieną ir į žirnieną ir į daugiametę pievą ir atsėliuotų turiu,visur tik skutimas plūgo jau antri metai nemato,tai jokio geltimo niekur nėra,nu gal kur atsėliuota biški šviesesni,bet ten kitaip ir neturėjo būt

Tai po ž.kviečių suskuti ir vėl sėji ž.kviečius?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, BR pranešimas:

Kokia norma sėjai šiais metais ž. miežius?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, Ukmin pranešimas:

Tai po ž.kviečių suskuti ir vėl sėji ž.kviečius?

taip gavos ,kad sujungiau tris laukus į vieną,siaip niekad neatseliuoju,nebenorėjau kažką kita sėt,tai antri metai bus kviečiai nedidelis plotelis tų atseliuotų tik 3ha,tai mokslo vardan neariau ,o diskiniu tris kartus skučiau ir prieš sėją noraginiu,tai pabirų kaip ir nebeliko,jei butų sudygę but pilnos technologines,aišku fungicidų jau reikes pavasarį rimtesnių.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, BR pranešimas:

taip gavos ,kad sujungiau tris laukus į vieną,siaip niekad neatseliuoju,nebenorėjau kažką kita sėt,tai antri metai bus kviečiai nedidelis plotelis tų atseliuotų tik 3ha,tai mokslo vardan neariau ,o diskiniu tris kartus skučiau ir prieš sėją noraginiu,tai pabirų kaip ir nebeliko,jei butų sudygę but pilnos technologines,aišku fungicidų jau reikes pavasarį rimtesnių.

nieko blogo ir atsėliuoti bent pora metų kartais net nenorint kitaip neišeina

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pastebėjimas du ūkiai šiemet tik su diskiniu skuto ražienas ir sėjo, tai laukai geltonuoja gražiai, greitas darbas pasirodo naudos mažai. Per pabiras ir pada šaknim nekažkas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 6 minutes , Garix pranešimas:

Pastebėjimas du ūkiai šiemet tik su diskiniu skuto ražienas ir sėjo, tai laukai geltonuoja gražiai, greitas darbas pasirodo naudos mažai. Per pabiras ir pada šaknim nekažkas.

Mano atveju, tamstos pastebėjimas visai neteisingas. Skutau rapsieną dusyk diskiniu ir negeltonuoja, o improvizuotas penetrometas lenda giliau nei arime. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 30 minutes , jevgenijus pranešimas:

Mano atveju, tamstos pastebėjimas visai neteisingas. Skutau rapsieną dusyk diskiniu ir negeltonuoja, o improvizuotas penetrometas lenda giliau nei arime. 

Skirk rapsiena, nuo javu razienos. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, Garix pranešimas:

Vat tai irgi pastebiu..šalia laukai su kaimynu..aš skutau diskinis-noraginis- diskinis ,sėja..na negeltonuoja...o jis tik lekštem dirbo, gelsta..mano atsėliuoti ,jo po žirniu ir vas miežiu..

Matyt reikejo gilesnio dirbimo šiemet.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 53 minutes , Gunia pranešimas:

Vat tai irgi pastebiu..šalia laukai su kaimynu..aš skutau diskinis-noraginis- diskinis ,sėja..na negeltonuoja...o jis tik lekštem dirbo, gelsta..mano atsėliuoti ,jo po žirniu ir vas miežiu..

Matyt reikejo gilesnio dirbimo šiemet.

Tikrai taip, po noraginio viskas tvarkoj.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...