Jump to content
Aloyzas

žiemkenčių buklė

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

413 nariai balsavo

1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

• Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      115
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      95
    • Sėju laiku
      203

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Robertas08 pranešimas:

Jei 6t nebus, nekišu nosies daugiau į ūkį. Nu kaip su mano technika,tai tikrai gražūs šįmet.

Kai panašiai mano atrodė , tai kūliau virš 8 t.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ką tik, chefas pranešimas:

Kai panašiai mano atrodė , tai kūliau virš 8 t.

Tavo irgi gerai atrodo,dabar gavom lietaus sočiai tai grūdas gal stambesnis bus. O šiaip tai irgi pavasaris buvo be lietaus,bet žemės sunkios tai neišdegė ir pavasarį labai tankūs buvo,tai gal taip  negaravo drėgmė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ačiū, tačiau daugiau 5 t tikrai nebus. Dar ir dabar sausa , lietaus truputį buvo prieš kokią savaitę ir viskas, žemė suskilus, dulka , aplinkui kai kur palyja tik ne ant mano laukų)))

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , dvidas pranešimas:

pernai irgi turejau ekstros  ,pagrinde pirma ir biski antros bet nepurskiau ,mano manimu svarbu gerai patrest

Ant vėliavos esu netrešęs nes ir taip nuo pavasario nebuvo lietaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Siemet salygos skiriasi ne rajonais o seniunijom kiekvienas turi trest pagal aplinkybes ,nors ant veliavinio nebetresiu beveik ,viska atiduodu anksciau,siemet like buvo salietros tai 30ha dar pabarsciau matysim ,

prieš 10 minutes , Robertas08 pranešimas:

Ant vėliavos esu netrešęs nes ir taip nuo pavasario nebuvo lietaus.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 37 minutes , Robertas08 pranešimas:

Pernai ir ekstros turėjau. 30kg /ha purškiu.

Pernai viskas ekstra buvo dėl oro. Karbamidas klasės neužkels. Kolega darė bandyma 15kg karbamiddo kviečiam baltymo pakėlė 0,2% glitimo ir panašiai. Bandiminiai laukai tai galima labiau pakenkt nei padėt 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 7 valandas, Vilius pranešimas:

Pernai viskas ekstra buvo dėl oro. Karbamidas klasės neužkels. Kolega darė bandyma 15kg karbamiddo kviečiam baltymo pakėlė 0,2% glitimo ir panašiai. Bandiminiai laukai tai galima labiau pakenkt nei padėt 

Viliau, pats sau prieštarauji. Jeigu pakėlė 0.2 proc baltymą, tai gali pakelti ir klasę (13.9 -> 14,1). Aš pats dėl dešimtų glitimo dalių esu nepatekęs į ekstrą, tai every little helps... Bet gali ir nepakelti, jeigu skirtumai didesni iki ribos. Bet kainų skirtumai tikrai maži, išloši 10-20 eur į hą, o išlaidos.. nuo 10 eur tai tikrai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šįmet be vėlyvo tręšimo per lapus apsieisiu. Kiek uzsimezgusiu grudu varpose randate, nepaciose didziausiose?

Viena kita apziurejau tai po 4 vnt varpeleje nerandu, nors ankščiau budavo, ir gretimuose laukuose yra... Tai vat tokie ir papildomo tresimo rezultatai gali būti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

O kaip dėl grūdo stambumo? Nejau viskas tik į grūdo baltymą nueina? O pats purškimo laikas, pieninė ar vaškinė branda? 

O be to ką veikt? Negi į Turkiją važiuot, kai ir namuose +30 :D

Būtent nėr ka veikt, ir kiek  ten to kuro sudeginsi, aš tai purkšdavau visasa,užpernai mažai kas vežė ekstra,o pas mane irgi buvo ekstra.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Geriausias pavyzdys klases pakelimui - sandelys. Prasideda kulimai ir davai visi su priekabom i elevatoriu - grudas nesubrendes, dar ir "zeliankiu" pilna ir pyst tik pirma ar antra klase ar trecia klase. Pastovi sandelyje grudas subresta - kokybiniai rodikliai pasitaiso. Jeigu jau pasaras - tai nei karbamidas  nei h...das nepades, o jei labai nedaug baltymo ar glitimo truksta, ar siek tiek hektorlitro - valymas ir imaisymas vasariniu kvieciu - labai padeda. Vasariniu kvieciu kiek turejau zemiau 1 nebudavo rodikliu. Aisku jeigu extra-pasariakas, cia jau del mikotoksinu ir h...nu nieko nepadarysi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...