Jump to content

žiemkenčių buklė

Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

458 nariai balsavo

1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

• Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      134
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      97
    • Sėju laiku
      227

Recommended Posts

prieš 27 minutes , Raimis45 pranešimas:

Kaip su salietra, ar beverta berti ja antra kartą? Jei lis tai tik savaites gale. 

Tokiam berimo laike išberus tik į šiaudų augima įšeis? 

Ar klystu? 

Dar ne siaudams,bet bent aš jau galvoju pasidėti kitiems metams salietra nes nematau šansų kad ją augalas pasiims...dar ši savaitė ir jei vėl tik kitam savaitgaliui pradės rodyti lietų tai kaip ir aišku viskas siais metais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Daidas pranešimas:

Dar ne siaudams,bet bent aš jau galvoju pasidėti kitiems metams salietra nes nematau šansų kad ją augalas pasiims...dar ši savaitė ir jei vėl tik kitam savaitgaliui pradės rodyti lietų tai kaip ir aišku viskas siais metais

Salietros beveik nenaudojam, tik pirmam tręsimui kur slapesniu laukai, tik kasas, kolkas nenusivylem

Nuoroda į komentarą

ankstyvas tręšimas su salietra vis tiek pats svarbiausias (kai su purkštuvu neįvažiuoji). Per kliurką antras tręšimas su 200 ltr kaso baigėsi keliasdešimt metų prieš galulaukę ir nelabai eina pasakyti, kur to kaso negavo. O va kur negavo salietros pirmo bėrimo, tai matosi labai akivaizdžiai, kaip šoninis diskas nedameta :) 

Nuoroda į komentarą

prieš valandą, Raimis45 pranešimas:

Kaip su salietra, ar beverta berti ja antra kartą? Jei lis tai tik savaites gale. 

Tokiam berimo laike išberus tik į šiaudų augima įšeis? 

Ar klystu? 

aš bėriau praeitą sav , granulių jau nėra , bet aišku iki šaknų dar toli , bet jei užeitų pagaliau šitą savaitgalį kažkiek lietaus tai manau būtų dar visai neblogai.

Nuoroda į komentarą

Prieš 10 valandų, Mantas2342 pranešimas:

aš bėriau praeitą sav , granulių jau nėra , bet aišku iki šaknų dar toli , bet jei užeitų pagaliau šitą savaitgalį kažkiek lietaus tai manau būtų dar visai neblogai.

As matyt treciadieni isbersiu salietra ir lauksiu savaitgalines loterijos..ar palis, ar ne. Sakiau laukt lietaus ir po jo bert. Bet kazkokiu stebuklu nesitikiu, kad gausiai tu krituliu bus. Tad pries juos isberus butu didesne tikimybe, kad dalis azoto dar duos naudos. Neberciau visai, bet pirma tresima po 250 kg gavo tik. Antram lietaus vis laukiau.. Siaip gal ir be lietaus pas man paims azota :D nes ziuriu kai kuriuos laukuos zeme jau suaizejus visa. Tai i tarpus granules sukris, kvietys is karto ir maitinas :D :D

Nuoroda į komentarą

prieš valandą, gbandinis pranešimas:

As matyt treciadieni isbersiu salietra ir lauksiu savaitgalines loterijos..ar palis, ar ne. Sakiau laukt lietaus ir po jo bert. Bet kazkokiu stebuklu nesitikiu, kad gausiai tu krituliu bus. Tad pries juos isberus butu didesne tikimybe, kad dalis azoto dar duos naudos. Neberciau visai, bet pirma tresima po 250 kg gavo tik. Antram lietaus vis laukiau.. Siaip gal ir be lietaus pas man paims azota :D nes ziuriu kai kuriuos laukuos zeme jau suaizejus visa. Tai i tarpus granules sukris, kvietys is karto ir maitinas :D :D

Pas mane irgi paplysus zeme bet bersiu ir treciadieni ar ketvirtadieni irgi laukiau lietaus :) rapsuij dar barsciau biski penktadieni tai siandien jau aptirpus buvo

Nuoroda į komentarą

Prieš 11 valandų, buster540 pranešimas:

Nežinau bet pas mane kaip ir normalus kviečiai, varpos užuomazga jau apie 1cm pakilus trumpinsim vistiek, bus lietaus, azotas visas atiduotas tikimės geriausio

Lietaus aišku kad bus tik kiek ir kada, pernai taip susizeminau, kad šįmet net nežinau, ar naudot augimo reguliatorius. Kviečiai gražus, tankus, jei pradės palyt, gali kilt problemų 

Nuoroda į komentarą

Prieš 2 valandas, Karsonas pranešimas:

Jau kviečių lapų galiukai ruduoja, dėl sausros.

kolkas tiek kvieciai,tiek miežiai idealiai atrodo,trašos visos atiduotos,dabar tik mikrikų papurškinėjam,drėgmės trukumo nesimato kol kas,gal delto kad į skutimą viskas sėta,plius nemažai žemkenčių laukų palei upę ir dalis plotų nemelioruoti.

Nuoroda į komentarą

prieš 8 minutes , pauliux pranešimas:

Dar net negalvoju, apie žolių purškima, nors jų gana dauk,nes jei palis tai oi dar pasipils žolės 

O ka zadi naudoti nuo zoliu nes jei dar ilgai ketini laukti tai ir herbicida reikes rinktis kazkoki idomesni nes dauguma tinkami iki antro bamblio

Nuoroda į komentarą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti
  • Create New...