Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 2 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Na Balitus sunkiai auga pas mus. Sėti patys pirmi. Bet atsilieka nuo etanos sėtos po 20dienu. Pernai taip pat buvo, bunkery ir. Tai sekančiais metais jo neliks pas mus tikrai.

Irgi paskutiniai metai sėju dėl ankstyvumo kur rapsai eis. Palyginsim su etana jei baisiai nesiskirs kulimo dienom liksim ant vienos veislės 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Vilius pranešimas:

Pernai man buvo tragedija su balitus sėti buvo 25rugsėjo, o ir užmirkimo labiau nemėgo nei skagenas. Šiemet isikrumyjimas labai geras 3-4ūgliai  jei derlius geras gal reiks pasilikt balituso.

Joniškiečiai šiemet emil šiaip sau vertino, etana geriau pasirodė kokybe. Bet čia gal sutapimas

Matyt kaip kur žemė patinka. Pas mane Etana tik per vienetą glitimas geresnis buvo už Emil, tas nekeitė klasės. O derliumi Emil geresni per 0,5 t/ha. Šiemet pasėjau tik šių veislių, geriau išsiaiškinsiu kaip ir kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šie metai ne eiliniai tiek skageno tiek balitus derliai identiški klasės vienodos. Pernai metais būtų pasimatė kas ir kur. Kas nustebino tai kviečiukai tokie ubagai buvo, kad galvojau eisiu i juoda minusa ir pyst 4,9t užskaityto nors nebuvo iš ko kombaino greitis neapkrautas pastoviai 7-8km/h kas matėsi tikrai balitus ankstyvesnė liepos vidury nupešėm 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , u.k aurimas pranešimas:

sedula auginu jau 2 metus, sejau ir siemet, pamatysi derlium liksi patenkintas, potencialo turi .

draugas augino irgi jau 2 metai tai pas jį irgi viskas gerai buvo su šia veisle tai pasiėmiau pabandyt ir aš dar augino jis ir janne tai sedula geriau pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Mantas2342 pranešimas:

draugas augino irgi jau 2 metai tai pas jį irgi viskas gerai buvo su šia veisle tai pasiėmiau pabandyt ir aš dar augino jis ir janne tai sedula geriau pasirodė.

Po rimtos žiemos pasimatytu sedulos ,,pranasumas'' aš Jane seju ne tam,kad derlių iš jos didelį pasiekčiau, bet tam, kad su šia veisle apsetu laukų nereikės atseti, 2014 radviliskio rajone kai visi laukai rudi buvo Jane zalia. Dar tais pačiais pačiais metais buvau pasejes Famulus, Ada, kovas, ir dar vienos nebeatsimenu, visos krito išskyrus Jane nes agrokoncernas pasiūlė bent sėklai pasidauginti.tai va 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...