Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Prieš 9 valandų, MBLORINSER pranešimas:

savaitgaly visus javu  laukus tiek zieminiu tiek vasariniu pralekem su fastac. bei zirnius su proteus. amaru tai nesu tiek mates tiek zirniuose tiek javuose.

 

 

 

Žirnius atrodo, kad mano būtum nufotkinęs :) Aš irgi tiek amarų nesu matęs - paėjau per lauką kroksais apsiavęs tai net koše žalia kojos aplipo :( Nupurškiau vakar su proteus, žiūrėsiu kas čia bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Vandens ph , o ne dirvos.

Vandens ph reguliavimui pirkau tokio raudono mirkalo (pavadinimo neprisimenu). Jo reikia pilti tol, kol tirpalas pasidaro oranžinis, tada ph pasidaro neutralus 5,5 .  Veikia ir kaip lipnioji medžiaga. Kiek purškiau, tai viskas puikiai suveikė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tusciu bet pas mane tik Adoje. vienas laukas is 6ha gal kokie 2 ha tik su pilnom varpom. visa kita tuscios. Zeme ten priesmelis palei miska. kur gera zeme viskas gerai.

Buvau prarades upa, bet vakar konsultantai buvo ir po lauku apziuros pakele nuotaika. Pas jus paseliai ne tik atrodo, bet ir yra geresni nei vidutiniski siemet musu rajone. ( tikras lietuvis dziaugesi kai kaimynui stogas dega) 

Nenorejo pripazinti rudeny kad bus gerai, kai sejom i razienas viska ir dar spalio menesy. Bet dabar pripazino kad klydo.

Na jei visko dar labiau nesugadins gamta tai dar palei 8t vidurky galvoju. z. kvieciu aisku neskaitant to lauko kur is 6ha tik apie 2ha kulsis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Sauklys pranešimas:

O koks ph daugmaz vandens is kanalo ir is grezinio gali buti?

Ir nebutinai insekticidas neveikia, daznai herbicidas nevisas zoles paema del ph, fungicidas pvz trumpiau veikia, arba prasciau, mikro elementai druskiniai dazniausiai iki galo neissimaiso. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...