Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 13 valandų, Amber pranešimas:

As send vazevau nuo pilviskiu iki klaipedos, maciau tik kelis laukus prastus visumo neblogai tiek zieminiai tiek vasariniai. Neapsisoviau jog sem sezonui zieminiai mano uky sudaro 85%

O jei būtum apsišovęs, kai viską reiktų atsėti kaip kai kuriems, kas tada? Bankrotas, nes atsėjant niekaip nebeįmanoma gauti pelno. Pagal dabartines prognozes kur žieminiai atsėti vasariniais kviečiais pas mane gaunasi MINUS 180 €/ha. Ir sausra dar nesibaigė, tai ta suma į minusą dar didės. Manau nepasverta pas tave rizika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , drapox pranešimas:

O jei būtum apsišovęs, kai viską reiktų atsėti kaip kai kuriems, kas tada? Bankrotas, nes atsėjant niekaip nebeįmanoma gauti pelno. Pagal dabartines prognozes kur žieminiai atsėti vasariniais kviečiais pas mane gaunasi MINUS 180 €/ha. Ir sausra dar nesibaigė, tai ta suma į minusą dar didės. Manau nepasverta pas tave rizika.

Surizikavau. Nes. Vasariniu seklos visiskai jokios neturejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Amber pranešimas:

Surizikavau. Nes. Vasariniu seklos visiskai jokios neturejau.

Svarbiausia kad pasisekė. Šiemet su vasarinėm kultūrom iš tikro chana. Žieminiai kviečiai irgi jau gelsta. Segmentuose atmetinėja grūdus, dalis grūdų bus labai smulkūs. Derliaus prognozė blogėja, o pavasaris buvo daug žadantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, drapox pranešimas:

Svarbiausia kad pasisekė. Šiemet su vasarinėm kultūrom iš tikro chana. Žieminiai kviečiai irgi jau gelsta. Segmentuose atmetinėja grūdus, dalis grūdų bus labai smulkūs. Derliaus prognozė blogėja, o pavasaris buvo daug žadantis.

Kolkas žadantys ;-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, min-de pranešimas:

Ka tiek auginat?

1. Ž.Rap.

2. Ž.Kv

3. V. Rap

4. V. Kv

5. Žir

6. Garstyčios

7. Aliejinis ridikas

Šūdas šiemet ir su pudymu gaunasi. Is vienos pusės gerai kuro sutaupysiu. Bet iš kitos pusės pudymas be prasmės negavęs lietaus niekas nesudygsta o paėmiau dziungles prastai prižiūrėti laukai buvo. Piktžolės neapsinaikins. Gal tik varputys išdžius ir tiek.

4sav. Kaip isdirbtas vakar atrodė taip

 

IMG_20180614_130406.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, drapox pranešimas:

O jei būtum apsišovęs, kai viską reiktų atsėti kaip kai kuriems, kas tada? Bankrotas, nes atsėjant niekaip nebeįmanoma gauti pelno. Pagal dabartines prognozes kur žieminiai atsėti vasariniais kviečiais pas mane gaunasi MINUS 180 €/ha. Ir sausra dar nesibaigė, tai ta suma į minusą dar didės. Manau nepasverta pas tave rizika.

mane guodžia tik tas kad buvo visi ž.kviečiai sėti ūkine sėkla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Zilvis55 pranešimas:

sutaupei iki 20eur/ha. menka paguoda.

Nusipirkau Skagen c2 trim ha apsisėt, tai skageno ir spėju Janne miksą (apie 10 proc. Janne) gavau...gražu...Rotax c2 irgi nusipirkau tai kvietrugių daugiau nei pas mane ūkinėj bet kurioj veislėj, - vargo turėsiu berankiodamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...