Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Ką tik, pukotukas pranešimas:

Na ant sutartos dirbo ispurte ir su germiu praleke ir pasėjo avižas pavasarį tai blyn kaip siena aviza o kur be šūdas iš rudens iskratytas nebuvo tokio efekto

Nu tai iterpimas sioks toks buvo reiskias, tik su kratytuvu per arimus vaziuoti.... Keistai cia bet.. Beje, nuo meslo efektas i antrus metus, nebent perpuves triju metu buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, jei teisingai viską supratau, pagrinde, didžiausias prieštaravimas visiems till''ams dėl to, jog tai yra nauja, ir sakyciau gal ne visi turi pakankamai žinių, kad galėtų tinkamai argumentuoti. Kodėl būtent tas o ne plūgas.  

Asmeniškai aš, pasigendu mokslo įstaigų bandymų ir rezultatų. Gal jie kur ir yra, jei žinot pasidalinkit. Nes dabar daug, vienas ten tą pasakė, kitas aną. O kas normaliai tyrė dirvožemį, drėgmės rėžimą viename ir kitame žemės dirbime, tų pačių bakterijų kiekius. Čia iš vieno girdėjau jau gal ar 7 ar 8 metai be arimo, tik skutimai, sako sliekų nebėra. Kiti sako, kad kaip tik sliekų turi daugėt. Kažkur skaičiau, beariminėj technologijoj tipo tik viršutiniam dirvos sluoksnyje drėgmė ilgiau iššsilaiko. O arime daugiau mažiau per visą armenį.

Humusą tikriausiai daugelis esate išsityrę. Ką galiu tikrai pasakyti, tai kad per tarkim 5 metus nemačiau, kad kuris sakytų jog sumažėjo humuso, netgi ariant. 

Klausimas no tillams, čia pagrindas cover cropai ir sėjomaina, kiek papildomai išlaidų ar skaičiavot šitiem reikalam? 

Man dar nėra aišku, tarkim, fungicidai ar jie kenksmingi dirvožemio bakterijoms ir grybams?  

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Duncia pranešimas:

Gerai, jei teisingai viską supratau, pagrinde, didžiausias prieštaravimas visiems till''ams dėl to, jog tai yra nauja, ir sakyciau gal ne visi turi pakankamai žinių, kad galėtų tinkamai argumentuoti. Kodėl būtent tas o ne plūgas.  

Asmeniškai aš, pasigendu mokslo įstaigų bandymų ir rezultatų. Gal jie kur ir yra, jei žinot pasidalinkit. Nes dabar daug, vienas ten tą pasakė, kitas aną. O kas normaliai tyrė dirvožemį, drėgmės rėžimą viename ir kitame žemės dirbime, tų pačių bakterijų kiekius. Čia iš vieno girdėjau jau gal ar 7 ar 8 metai be arimo, tik skutimai, sako sliekų nebėra. Kiti sako, kad kaip tik sliekų turi daugėt. Kažkur skaičiau, beariminėj technologijoj tipo tik viršutiniam dirvos sluoksnyje drėgmė ilgiau iššsilaiko. O arime daugiau mažiau per visą armenį.

Humusą tikriausiai daugelis esate išsityrę. Ką galiu tikrai pasakyti, tai kad per tarkim 5 metus nemačiau, kad kuris sakytų jog sumažėjo humuso, netgi ariant. 

Klausimas no tillams, čia pagrindas cover cropai ir sėjomaina, kiek papildomai išlaidų ar skaičiavot šitiem reikalam? 

Man dar nėra aišku, tarkim, fungicidai ar jie kenksmingi dirvožemio bakterijoms ir grybams?  

 

O tai dėl ko domitės tais visokias tillais,bijot kad kaimynas jus pralenks neardamas savo žemių,sau dirbat ir nesukat galvos:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, manttys pranešimas:

O tavo nuomone ir protingai mastant, ar nevertėtų pradėti nuo normalios sėjomainos? Aš niekaip neįsivaizduoju, kaip mus išgelbės nauja sėjamoji, jeigu tik didinsime chemijos sunaudojimą, kas iš esmės yra neisšvengiama taikant šias technologijas

Na aš kaip tik ižvelgiu kad chemijos reikės tik mažiau dirbant striptill ar no till svarbu agronomija pakurt o ne sėt belęką ir belekur.... visur yra pabrėžiama nori gaut gerus rezultatus su protingom investicijom, turi būti griežtai laikomasi sėjomainos penkialaukė min ar dar didesnė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...