Jump to content

Traktorių TOP 10


Recommended Posts

Nu susidomėjimas žirgais kaip reikiant. :lol: Tiek prirašėt, kad kol viską perskaičiau, kaip ir nebėr ko rašyt, viskas surašyta nuo Adomo ir Ievos iki kosmoso platybių. :lol: Bėda tik ta, kad jei kas iš tikro renkas traktorių, tai tam tikrai nieko nepagerėjo manau, o greičiausiai atvirkščiai žmogus galėjo visai susipudlavot, kaip sako kupiškėnai. Iš viso to skaitalo išvada peršas tokia, kad visi pavydi turintiems Fendt, O tai nežinau ar gerai ar blogai, spręskit patys. Dar labai jaučiasi bandymas sukurti Fendtofobiją ir įteigti Caseomaniją. Tokie ne patys smagiausi pastebėjimai iš šalies, nes lygi šiol labai ir nesivėliau į pasišpilkavimus, pasistengsiu ir toliau daugiau skaityt, nei rašyt. Jei kam įdomu, tai aš rinkdamasis traktorių rinkausi iš 3 pasaulinių flagmanų: JD, Case ir Fendt. Ir kadangi Ūk.Algis ir kiti šiek tiek buvo parikiavę į eilę, tai mano dešimtukas nuo geriausio eitų taip:

1.Fendt.

2.JD.

3.Case.

4.NH.

5.DF.

6.Shtayer.

7.Valtra.

8.MF.

9.Claas.

10.McCormik.

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 165
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

stayer turėtu eiti pirma keiso

Pilnai sutinku. Tik pardavėt tai jų man rodos pernai tik 1. :lol: Ir šiaip su detalėm ko gero sunkiau nei Case. Šiem tai gal ką ir vietoj turi DP. O Stayer tai mūsuos labai jau retas egzempliorius. Tai aš čia tai įvertinau, o ne gamybą aišku. :) Bet ir Case Casui nelygu turbūt. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turėjau raumenį, kad technologijų srityje pirmiau eina štajeris, po to jos taikomos keisams (keiso gerokai platesnė gama ir istoriškai susiklosčiusi rinka)
Sutinku, kad geriau žinai, tuos reikalus. Bet manau tik pas Austrus ko gero bus pirmoj vietoj, bet kitur nelabai. :icon-confused: Kas dar nori paTOPinti, ar visi norit tik kritikuot. :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiekvienoj valstybej vis kitaip. Vokieciuse fendt, danai MF kitur dar kitaip.

Top brands sold in Sweden 2008

VALTRA 996

JOHN DEERE 736

MF 592

NH 455

CASE IH 255

FENDT 209

CLAAS 104

ZETOR 105

SAME/LAMBORGHINI 96

DEUTZ-FAHR 72

Čia gi mažiukai sodiniai, daržiniai traktorietai, kas mum nelabai aktualu. Bet šiaip tai atskiros valstybės labai skirias TOPai ir čia daug reiškia manau, kaip kurios firmos išvystytas servisas ir aišku reklama, marketingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Fendt.

2.JD.

3.DF

4.VALTRA

5.Shtayer.

6.NH

7.MF

8.CASE

9.Claas.

10.McCormik

FENDT issiskire tuo kad 1atskiras hidraulis 2 vario deze 3 nuo senu laiku islikes geras vardas bet ir jie genda ir nebetoks patvarumas kaip senuju :(

jd nesidomejau negaliu ka pasakit

df priekis kaip ir fendt o jei galan idetum vario deze tai grin kaip fendas butu :icon-rolleyes:

case tai nekokius atsiliepimus girdejau kad sss :(

aisku su visais negali but vazeves ir dirbes :D bet taip kiti sneka

neuzpikit cia tik mano nuomone

jei visi yra kazkuo panasus :) tik ziurint kur rinkti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kiekvienoj valstybej vis kitaip. Vokieciuse fendt, danai MF kitur dar kitaip.

Top brands sold in Sweden 2008

VALTRA 996

JOHN DEERE 736

MF 592

NH 455

CASE IH 255

FENDT 209

CLAAS 104

ZETOR 105

SAME/LAMBORGHINI 96

DEUTZ-FAHR 72

Čia gi mažiukai sodiniai, daržiniai traktorietai, kas mum nelabai aktualu. Bet šiaip tai atskiros valstybės labai skirias TOPai ir čia daug reiškia manau, kaip kurios firmos išvystytas servisas ir aišku reklama, marketingas.

O neatrodo kad čia parduoti kiekiai o ne modeliai :icon-confused: ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...