Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

21 minutes ago, kestasxxxl said:

Per anksti bendekso neišmeta, paprasčiausiai sukant variklį pradeda kuras užsidegti kažkuriame cilindre ir alkūniniui greičiau pasisukus tuo momentu atsijungia bendeksas, nes nebėra įtempimo. Nebent nudilę visiškai bendekso fiksatoriai. Visko būna.

Naujuosius , rodos senokai atšventėm :occasion-xmas:ir pamiršom , jau galėtų nebesivaident "briedai" visokie , apie 'bendikso įtempimus' 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, kestasxxxl said:

........ alkūniniui greičiau pasisukus tuo momentu atsijungia bendeksas, nes nebėra įtempimo. 

Įsitikinės ,kad bendiksą atjungia "įtempimas" ? ar gal visdėlto jis atsijungia nuo įščentrinės jėgos , veikiančios į fiksatorius o tas "įtempimas" -dzin yra jis a nėr jo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, wydas63 said:

Įsitikinės ,kad bendiksą atjungia "įtempimas" ? ar gal visdėlto jis atsijungia nuo įščentrinės jėgos , veikiančios į fiksatorius o tas "įtempimas" -dzin yra jis a nėr jo 

Nu va,pradėjai blaiviai mastyti, čia jau didelis pliusas. Valio, ryt eisim puskačiu taisyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-09 at 17:26, kestasxxxl said:

Per anksti bendekso neišmeta, paprasčiausiai sukant variklį pradeda kuras užsidegti kažkuriame cilindre ir alkūniniui greičiau pasisukus tuo momentu atsijungia bendeksas, nes nebėra įtempimo. Nebent nudilę visiškai bendekso fiksatoriai. Visko būna.

gal spyruoklė pavargus ta kur bendeksa atjunginėja tai išcentrikam ir nereik per daug pastangų kad atrakint bendeksa , tai ir išmeta vos prasisukus.

aš asmeniškai visada prilaikau su ranka ta bėndėksa kol motoras stvarsto po viena cilindra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kadangi ziuriu mano temoj niekas neatsako tai klausiu cia.Gerbemieji pasakykit delko man jumzo reduktorius gali nedyrbt?Ar puskaciaus sankabele kaip cia vadinat.Krc isemiau ta bendekso fiksatoriu kur buvo ikrites.Taciau kazkur liko 4 varzciukai ir viena skardele.Tu neradau gal iskris pro dugna.Nes kaip minejau seniau nera dangtelio is apacios ties ta vieta kur sukasi variklio smagratis.Man kazkodel dabar kai palenkiu rankena i virsu bendeksas isijungia ant variklio sukimo padeties.Kai rankena nuleidziu zemyn bendekso neatstumia neatrakina i gala kad nesuktu variklio.Sakykit kas galejo pasidaryt?Ir taip su dviem reduktoriais.Tarybiniu ir  is pasvalio agrodilerio.Cia viskas pasudare po to kao bendekso fiksatoriaus nuleke.Bet sakau db viskas surinkta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , kinziulis said:

Nu taip ir turi buti,kai yjungi bendiksa jis ir lieka butinai ijungtas kol uzvesi varikli. Ir rankena jo isjungti jokiu sansu. Isjungia tik iscentrine jega kai variklis uzsiveda ir bendiksą isuka atitinkamu greiciu.

Neturi buti gi neuzvesiu variklio uzgesintas dabar pastoviai stovi ant varikkio sukimo momento.Nu nufilmuosiu jeigu jus nesuprantat apie ka sneku.Gi puskacius staigiai uzdus nes suka varikli ar tai rankena palenkiu i apacia.Ziurekit o itakos turi kaip turi but surinktas resuktoriaus priekis 

 kaip sitam video.Ten kur verzles prisuktos ant spilku ant ju dar stovi spyruokles.Gal delto man jo nestumdo kad priekis blogai surinktas?Gal kas mesteltumet linia kur matosi kaip surinktas priekis tik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-09 at 18:10, wydas63 said:

 

 

31 minutes ago, kiesa2 said:

Neturi buti gi neuzvesiu variklio uzgesintas dabar pastoviai stovi ant varikkio sukimo momento.Nu nufilmuosiu jeigu jus nesuprantat apie ka sneku.Gi puskacius staigiai uzdus nes suka varikli ar tai rankena palenkiu i apacia.Ziurekit o itakos turi kaip turi but surinktas resuktoriaus priekis 

 kaip sitam video.Ten kur verzles prisuktos ant spilku ant ju dar stovi spyruokles.Gal delto man jo nestumdo kad priekis blogai surinktas?Gal kas mesteltumet linia kur matosi kaip surinktas priekis tik.

Kai sujungi bendiksa su smagračiu, tai kaip ir buvo rašyta išmes tik užkūrus variklį, o jei kuriant puskačių suka iš karto ir variklį, tai problema yra bendekso sankaboje, neišretina.Gal diskelis koks trūkęs, ar neteisingai surinkta, nors žiemą dėl tepalo klampumo puskačiaus reduktoriuje rekomenduojama pirma puskačiu užkurti, po to bendeksa jungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pakelt bendikso fiksatoriaus neprieini per dangtelį , kad jį išjungt ? Kai dirbau su JUMZ , man irgi dažnai būdavo kad žiemą diskai prilipdavo viens prie kito , be bendikso jungimo užkūręs puskačių pašildydavau , tik pašilus korpusui jungdavau bendiksą . Bet bendiksą , kažkaip išjungdavau jei reikėdavo ir neužkūrus variklio , tik dabar jau nepasakysiu kaip tiksliai tą daryt , bet kažkaiptai pakeldavau tą fiksatorių jei reikėdavo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

30 minutes ago, wydas63 said:

Tai pakelt bendikso fiksatoriaus neprieini per dangtelį , kad jį išjungt ? Kai dirbau su JUMZ , man irgi dažnai būdavo kad žiemą diskai prilipdavo viens prie kito , be bendikso jungimo užkūręs puskačių pašildydavau , tik pašilus korpusui jungdavau bendiksą . Bet bendiksą , kažkaip išjungdavau jei reikėdavo ir neužkūrus variklio , tik dabar jau nepasakysiu kaip tiksliai tą daryt , bet kažkaiptai pakeldavau tą fiksatorių jei reikėdavo .

Bet ar nesausa jumzo sankabelė?  kazkaip mtz, dt tai viskas aisku bet su jumzo neteko kazkaip is arti susidurti.

Screenshot_2017-01-17-11-25-11-156_org.mozilla.firefox.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati sankaba sausa , bet dantratinis mechanizmas tepamas , tenais tūrėt but salnikas , nors ardęs irgi jos nesu . Bet pas mano traktorių tai ant tų diskų ir tepalo ir vandens rasdavau , velniai žino pro kur jo pakliūdavo , nors ir kapotai visi buvo vietoj . Žiema pastoviai kuom nors reduktorių turėdavau šildyt , ir be ijungto bendikso prie didesnio šalčio viduriai užšaldavo , kad puskačiaus neprasuksi :lol: ,o vasara be problem .   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn ,užmiršk Pats laikinai tą bendiksą ,jis jau įjungtas ir nebepainiok pagaliau bendikso ir sankabos . Tau su sankaba problem o ne su bendiksu , atsuk tą sankabos dangtelį ir tenais žiūrėk kodėl neišsiretina jinai , gal tas varžtas trukdo išretint sankabėlę ,kur į bendikso jungimo traukės pailgą skylę  ikištas . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, wydas63 said:

Blyn ,užmiršk Pats laikinai tą bendiksą ,jis jau įjungtas ir nebepainiok pagaliau bendikso ir sankabos . Tau su sankaba problem o ne su bendiksu , atsuk tą sankabos dangtelį ir tenais žiūrėk kodėl neišsiretina jinai , gal tas varžtas trukdo išretint sankabėlę ,kur į bendikso jungimo traukės pailgą skylę  ikištas . 

Duok savo kontaktus ar pm parasyk placiay noriu suzinot kad yra nes jau uzkniso tuos varztus sukinet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas save EO su tokiu pat atveju buvau susidūręs. neretina (neatjungia) sankabėlė paleidimo variklio. bekaitaliodamas į starterį pamečiau (greičiausiai) šaratą, kuris stovi ant rankenos ir pastumia sankabėlę. ale tuomkart pakišau veržlę, kad nuspaustų ir dirba. paieškosiu paveiksliuko pavyzdžiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

17 minutes ago, _Valdas_ said:

pas save EO su tokiu pat atveju buvau susidūręs. neretina (neatjungia) sankabėlė paleidimo variklio. bekaitaliodamas į starterį pamečiau (greičiausiai) šaratą, kuris stovi ant rankenos ir pastumia sankabėlę. ale tuomkart pakišau veržlę, kad nuspaustų ir dirba. paieškosiu paveiksliuko pavyzdžiui.

Viduj rankenos saratas stovi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, kiesa2 said:

Viduj rankenos saratas stovi

gali būti, nesiginčiju, tiesiog irgi situacija tokia, kad paleidimo variklį suka starteris ir suka dyzelį sykiu, tai reiškia nenuspaudžia sankabėlės,tai aš anam pasiūliau nedičkę veržlę, ka daugiau pastumtų sankabėlę - padėjo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, _Valdas_ said:

gali būti, nesiginčiju, tiesiog irgi situacija tokia, kad paleidimo variklį suka starteris ir suka dyzelį sykiu, tai reiškia nenuspaudžia sankabėlės,tai aš anam pasiūliau nedičkę veržlę, ka daugiau pastumtų sankabėlę - padėjo :)

Gali foto kaip uzdeta.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...