Jump to content

PUSKACIUS


Recommended Posts

Sakykit ar verta pirkti gera tepala kai su traktoriu ziema i i miska varau ar vasara mazai naudoju.?Nes db supyltas pilstomas dyzelinis po eura ir buna problemu uzvedant.Ar geresni tepala supylus puskacius tikrai greitai prasuktu varikli prie minus 15 tarkim ir dar traktorius su antifreezu.Ryt jauciu teks sildyt karteri nes bandysiu kurt ir lekt malku miskan.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, kiesa2 said:

Sakykit ar verta pirkti gera tepala kai su traktoriu ziema i i miska varau ar vasara mazai naudoju.?Nes db supyltas pilstomas dyzelinis po eura ir buna problemu uzvedant.Ar geresni tepala supylus puskacius tikrai greitai prasuktu varikli prie minus 15 tarkim ir dar traktorius su antifreezu.Ryt jauciu teks sildyt karteri nes bandysiu kurt ir lekt malku miskan.

 

Kai prasuks kada indekla ,,paciu darbymeciu -20,,  vo tadu nekils klausimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

37 minutes ago, kiesa2 said:

Sakykit ar verta...........

 

Verta vienareikšmiai , be problemų ir prie trisdešmtinio šalčio tada suks variklį , o ir vasara dėl to jokio blogio nebus . Tik rinktis reikėtų ne 'geresnį' , o būtent gerą arba geriausią , kokį gali sau leist . Koks numatytas jei ne paslaptis ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

20 minutes ago, wydas63 said:

Verta vienareikšmiai , be problemų ir prie trisdešmtinio šalčio tada suks variklį , o ir vasara dėl to jokio blogio nebus . Tik rinktis reikėtų ne 'geresnį' , o būtent gerą arba geriausią , kokį gali sau leist . Koks numatytas jei ne paslaptis ??

Dar nezinau tik paklausiau.Reiks gal pilstomo paziuret sintetinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, kiesa2 said:

Dar nezinau tik paklausiau.Reiks gal pilstomo paziuret sintetinio.

Atvirai sakant neisivaizduoju , kur pilstomo sintetinio galėtum rast . Tau reikalingas 0w30 , ACEA - A3/B3 . Lietuvoj pasirinkimas tokių nebus labai didelis , gal iš kokių penkių ar šešių rūsių tera pasirinkimas , kur galima tikėtis kad tai bus tikra sintetika . Bet jeigu tik vien dėl variklio lengvesnio prasukimo renkies tepalą , tada žinoma praeis ir 'pilstoma sintetika iš bačkelės' .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

25 minutes ago, wydas63 said:

Atvirai sakant neisivaizduoju , kur pilstomo sintetinio galėtum rast . Tau reikalingas 0w30 , ACEA - A3/B3 . Lietuvoj pasirinkimas tokių nebus labai didelis , gal iš kokių penkių ar šešių rūsių tera pasirinkimas , kur galima tikėtis kad tai bus tikra sintetika . Bet jeigu tik vien dėl variklio lengvesnio prasukimo renkies tepalą , tada žinoma praeis ir 'pilstoma sintetika iš bačkelės' .

Oho man cia prabanga butu supylt kol pasiektu ant matuokles norma http://www.alyva.lt/automobiliams/varikline-alyva/castrol-edge-fst-0w30-a5-b5-4l Pigesniu nera?Gi man 15 litru kazkur reiktu.O cia uz 4 litrus kaina ziauri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kęstuti , rinkdamasis tepalą , prašau būk atdidesnis , šitas ACEA-A5/B5 o kokį aš Tau rekomendavau , a ?? :lol: . Iš pigesniu BP Visco 7000 0W-40 ; Total QUARTZ 9000 ENERGY 0W-30 , deja ir jų kaina bus panaši , nu iš kitos pusės jie to verti - sutaupysi ant malkų , kur variklį šildai o ir bendras motoro resursas ir ekonomija padidės , kažkaip taip :) 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, wydas63 said:

Kęstuti , rinkdamasis tepalą , prašau būk atdidesnis , šitas ACEA-A5/B5 o kokį aš Tau rekomendavau , a ?? :lol: . Iš pigesniu BP Visco 7000 0W-40 ; Total QUARTZ 9000 ENERGY 0W-30 , deja ir jų kaina bus panaši , nu iš kitos pusės jie to verti - sutaupysi ant malkų , kur variklį šildai o ir bendras motoro resursas ir ekonomija padidės , kažkaip taip :) 

8 minutes ago, wydas63 said:

 

 

 

 

Tai toki brangu tepala supylus man puskacius nedustu o suktu varikli pakol uzsivestu?Nes db dusta staigiai jei duodu sukti ant didesnio minuso.Ar cia puskacius remonto prasosi kad ziema dusta.?Cilindro keitimu ir t.t.  Sorry google mete tik ivedus sita 0w30 :lol: Nemaciau toliau parasyto  A5/B5.o tu parases A3/B3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, kiesa2 said:

 

Tai toki brangu tepala supylus man puskacius nedustu o suktu varikli pakol uzsivestu?Nes db dusta staigiai jei duodu sukti ant didesnio minuso.Sorry google mete tik ivedus sita 0w30 :lol: Nemaciau toliau parasyto  A5/B5.o tu parases A3/B3

Nu , buk atdidesnis ateitį , nes tas labai svarbu :) . Dėl sukimo kaip ir sakiau suks kaip vasara , bet čia gal ir puskačiaus yra bėdų . Ir dar , sukimas tai viena o variklio sunkesnis kurimasis žiema , tai ne vien sukimas , manau Pats tą puikiai supranti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, wydas63 said:

Nu , buk atdidesnis ateitį , nes tas labai svarbu :) . Dėl sukimo kaip ir sakiau suks kaip vasara , bet čia gal ir puskačiaus yra bėdų . Ir dar , sukimas tai viena o variklio sunkesnis kurimasis žiema , tai ne vien sukimas , manau Pats tą puikiai supranti .

Na jo bet norisi kad neuzdustu puskacius staigiai o butu to sukimo ilgesnio.Visgi raso puskaciaus galia 7.2kw.O starteriu ar buna 7kw mtz?Jei buna turbut zveriskai brangus.O ir akumo reikia galingo.O cia inpili benzo ir kuri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pradziai reiks suremontut siment puskaciu ko gero.Tai gal geriau slifuot cilindra ane?nes ziuriu tie is parduotuves kazkokie lievi.Jumzui kazkaip sunkiai tiko.I tepala pradziai toki barngu dar neinvestuosiu.Tada atejus ziemai paziuresiu kaip vesis.Kiek smarves tures puskacius.Tada bus aisku kas kaltas ar tepalas ar puskacius atitarnaves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , kiesa2 said:

Nu pradziai reiks suremontut siment puskaciu ko gero.Tai gal geriau slifuot cilindra ane?nes ziuriu tie is parduotuves kazkokie lievi.Jumzui kazkaip sunkiai tiko.I tepala pradziai toki barngu dar neinvestuosiu.Tada atejus ziemai paziuresiu kaip vesis.Kiek smarves tures puskacius.Tada bus aisku kas kaltas ar tepalas ar puskacius atitarnaves.

Didelio skirtumo nėra šlifuotas a naujas , bet jei nori šlifuot tai  turi susipirkt pradžiai ir remontinius stūmoklį bei žiedus . ____ Šiaip pereit prie gero tepalo ir reikėtų palaipsnui , nes iš po "bačkinio" , tikėtina kad bus ir brudo nemažą sukaupęs variklis , kūrį plaut su brangia sintetika , žinia brangoka :lol: 

 

10 valandas ago , manttys said:

 

parasyk ka laimi supyles tepala po 10 euru lyginant su tepalu po 3 eurus (pvz john deere/shell)

Nerašysiu , bo būdamas jau suaugęs berniukas tūrėtum ir Pats žinot sintetinio tepalo privalumus lyginant su mineraliniu . Bet jei taip knieti sužinot jei to dar nežinai , čia jau esu apie tai rašęs , temoj "T-40" puslapis  45 , nebenoriu kartotis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geras, brangus tepalas , be kalbu , yra gerai bet. jai darbu neperdaugiausiai, keiti tepalus kas sezona ir tai darai rudeniop po darbu ir pries salcius, tiks ir pigesnis ,svarbu nemaisyt o naudot ta pati ir to paties gamintojo. 

kadangi pas mane 7 dyzeliai ir keli ju  dyrba gan rimta , tai naudoju rimtesnius tepalus ir perku iskart backa kad visiem butu taspats uzpyltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, waldasxl said:

geras, brangus tepalas , be kalbu , yra gerai bet. jai darbu neperdaugiausiai, keiti tepalus kas sezona ir tai darai rudeniop po darbu ir pries salcius, tiks ir pigesnis ,svarbu nemaisyt o naudot ta pati ir to paties gamintojo. 

kadangi pas mane 7 dyzeliai ir keli ju  dyrba gan rimta , tai naudoju rimtesnius tepalus ir perku iskart backa kad visiem butu taspats uzpyltas.

Sutinku pilnai , Tavo situacijoj kai tiek technikos ir kogero jinai kas kiek laiko atnaujinama , pan. ir būtų logiškiausiai elgtis . O kai turi vieną-du traktoriukus ir norit , kad be remonto ir problemų jie įlgai tarnautų , galima ir apie sintetiką pagalvot , pagal mane tada įnvesticija atsiperka , bet sakaičiuojam ir renkamės kiekvienas įndividualiai . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien uzkuriau savo mtz.Bet puskaciu birbinau ilgokai kad net ruko dumas nuo puskaciaus duslioko virsaus.Buciau pasildes karteri tai greiciau butu prasuke.O kaip sitas tepalas? http://auto.pirklys.lt/alyva_ir_tepalai/dyzeliniams-automobiliams/mineraline-alyva-da/gulf-superfleet-supreme-15w40-20l?limit=100 Man kaiptik uztektu.Kaina didoka bet raso mineralinis.Kaip uz 20l kaina puse velnio.Ar verta toki pilti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką galiu pasakyt , kaip mineralinio tepalo tai labai geras pasirinkimas , tiek kainos tiek kokybės atžvilgiu . Štai jo msds'as < http://www.gulfoil.ie/pdf/1540 Gulf Superfleet Supreme 15W-40.pdf > priedų paketas sakyč neblogas , gana aukštas TBN 10,5  vadinas plaunančios savybės bus irgi gana geros , ne perdaug žinoma žieminis :) , bet "žiemiškosios sąvybės" bus daug geresnės nei geriausio "bačkinio tepalo" . Gulf yra rimtas ir patikimas blenderis , tai Indijai priklausanti europinė firma , dirba daugiau Anglijos rinkai(žinia anglams 'Š...o' , neikiši :lol: ) . Žaliavą kiek žinau ima iš Q8 - Kuveitas , tai gerai  nes europoje pagrinde dominuoja Turkijos tiekėjai ,kurie kaip pagal mane tai nelab :( . Tai būtų tiek , pasirinkimas kaip sakiau geras , šita kompanija tarpkitako yra ir mano favoritas . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka subiro jumzo puskaciaus reduktorius po siandien kurimo.Buvau inpyles kaip priklauso karsto vandens.Jau duma mete bet nesikure kazko paskui eme ir uzsikirto.Su ranka sukant puskaciaus smagrati vis varikli suko.Su rankena atgal neatstume.Atsukus varztus nuo tos puses kur isiima reduktorius ir istraukiau visa reduktoriu.Ogi ziuriu kad atsiskyre pats bendeksas nuo reduktoriaus ir nera varztu bei tu skardeliu.Liko tik dantratis kur suka smagrati kaip foto.Se tau nauji puskaciaus reduktoriai is pasvalio agrodilerio.Dabar istraukt liekanas belieka skelti pusiau.O cia ekskavatorius ne transportinis jumzas.Tai pisalynes dachuja.Kazin ar verta.Jauciu jau reik stumti nes ir taip nemazai inkisau i ji.Jau taip dziaugiausiu kai buvau idejes nauja reduktoriu vedesi gerai.O siandien se tau kad nori eme ir islindo beda.

14838145489931985632433.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, kinziulis said:

Tai gal nereikia skirt per puse, gal apacioj per skyle iskrapstysi ar pats iskris.

Tai sakai is apacios eitu istraukti?Pats tai kazin ar iskris su visom liekanom.Baisu deti sena reduktoriu.Kuriant dar uzsikirs koks dantratis.O seno reduktoriaus bendeksa ismesdavo daznai per anksti.Del to dejau sita nauja.Su situ sukdavo puskacius varikli ilgai be perstojimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...