Jump to content

mobiliosios grudu dziovyklos


Biesas

Recommended Posts

kviecius parduodu visus maistinius ir tikrai nuo to neturiu problemu, seklai mazinu temperatura ir viskas tvarkoij, dabar seklinius dziovinu su mepu, Mepu patogesnis visas valdymas. Piadroti liginant su mepu, tai mepu tokia kulturingesne, aplink ja svaru, o aplink piadroti kiekviena vakara turi sluot visokias grudu siuksles,akuotus,lukstus.jei dar kas domina konkreciai klauskit ,bandysiu atsakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mobiliai dziovyklai jei ji mobili oficialiai pamatas yra du ratai

Jusu ziniai mobiliai dziovyklai ratai reikalingi pervezt dziovykla is vienos vietos i kita, darbo metu ratai issikelia i virsu, Darbo metu nusiima ratai ir dyslius, nepriklausomai nuo darbinio aukscio mobili yra mobili, perkant labai lengvai eina per projektus, lizinga, jokiu papildomu gamtosauginiu ir kitokiu reikalavimu nera, lyginant su stacionare.

paziurėciau kaip MEPU tu juos iskeltum :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mobiliai dziovyklai jei ji mobili oficialiai pamatas yra du ratai

Jusu ziniai mobiliai dziovyklai ratai reikalingi pervezt dziovykla is vienos vietos i kita, darbo metu ratai issikelia i virsu, Darbo metu nusiima ratai ir dyslius, nepriklausomai nuo darbinio aukscio mobili yra mobili, perkant labai lengvai eina per projektus, lizinga, jokiu papildomu gamtosauginiu ir kitokiu reikalavimu nera, lyginant su stacionare.

paziurėciau kaip MEPU tu juos iskeltum :D

jei kada vaziuosi pro sona uzsuk ir pamatysi, kaip mepu iskelta ir stovi be ratu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[/b idomiai tu cia tuos terminus traktuoji, faktas tas kad mepu dziovyklai darbo eigoij, nei ratu nei dislio ner.

? kazko nepastebėjau jei apie mobilias snekam viskas yra tik papildomos kojos nuleidziamos

http://www.rovaltra.lt/produkcija/padar ... ilios.html kad ir sitas vaizdelis ar ratu ir disliaus cia nėra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali pasakyt idomumo deliai, kokia gaunasi savikaina dziovinant grudus 1%. Nes manau elevatoriu kainas visi zinot.

Jei skaičiuoti tik energijos sąnaudas,tai,grubiai apie 1 litrą kuro+elektros kažkiek 1% vandens pašalinti iš 1 tonos grūdų.

kai oro salygos palankios.. esant zemam slegiui, didelei oro dregmei gali ir kiek daugiau suvalgyti :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 10 mėnesių...
  • po 1 metų...
  • po 1 metų...

dirbu 90ha. Praeita vasara užkniso, vien lietus. Planuoju statyti džiovyklą. Žiūrėjau Agrosistemos nedidukę lenkišką, bet pas mane nėra tokio galingumo el. linijos. Nuėjau į LESTO. Tai užgiedojo tokias sąlygas, kad turiu kažkur toliausiai nuo jų pastolies apie 1 km. kabelį klotis, jie panaikintų savo orinę liniją. Tuo tarpu kai per mano lauką nuo sodybos už 200m. praeina aušta įtampa, bet nuo to stulpo kožkodėl jungtis neleidžia. Ir dar prie mano sodybos statys bendro naudojimo transformatorinę aplinkiniams gyventojams. Supratau, kad mano rankomis nori sau sąlygas pasigerinti. Tai paskaičiavo, kad gali man kainuoti apie 30 tūkst. Lt. O dar kur galios mokestis. Kiek domėjausi tai apie 400 Lt. metams.

Tai dabar pradėjau dairytis mobilios džiovyklos. Žiūrėjau pas kaimyną tai yra minusų: pakankamai smarkiai dulka, reikia nuimti vieną traktorių nuo vežimo. Kai žiūrėjau dirbančią tai Belarusas sukė ją 1800 aps./min. variklio apsukomis, tai beveik maksimalios apsukos. Tai kiek tada per dieną reikės jam diz. kuro, o dar kur pati džiovyklos pakūra. O gal geriau pirkti stacionarią ir galingą el. generatorių prie traktoriaus. Gal kas susidūrėte su tokia problema? būtų įdomu padiskutuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...