Jump to content

paršavedės


juska

Recommended Posts

manau nebutinai viskas pasikartos, tik va jei buvo juodu tai ir ateityje gali pasitaikyti, nes būdavo paršavedžiu kurios po viena vesdavo negyva juoda, o jeigu ju buna daugiau, tai gali but kasnors ir su gimda, iš esmės tai aš turbūt nerizikuociau antra kart kergt, paršeliai kaip paršeliai bet kad su pienu blogai, gal del streso bet....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 249
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Nežinau net :icon-rolleyes: tikriausiai bandyčiau rizikuoti- antrąkart sėklinti ,rami kiaulė-man patinka,tik bėda kad ji nerujoja : :icon-twisted: Na dar truputį palauksiu ,jei ne tai išbrokuosiu.

Dar turiu klausimą,kokiais pašarais šeriate veislines kiaulaites,kokia gi būtų pašarų sudėtis :icon-question: Kaip paskaitau viskas turi būti subalansuota, ir kaip žinoti ar kiaulaitės gauna optimalų vitaminų kiekį,premiksus naudojate pastoviai ar tik kažkurį laiką :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau net :icon-rolleyes: tikriausiai bandyčiau rizikuoti- antrąkart sėklinti ,rami kiaulė-man patinka,tik bėda kad ji nerujoja : :icon-twisted: Na dar truputį palauksiu ,jei ne tai išbrokuosiu.

Dar turiu klausimą,kokiais pašarais šeriate veislines kiaulaites,kokia gi būtų pašarų sudėtis :icon-question: Kaip paskaitau viskas turi būti subalansuota, ir kaip žinoti ar kiaulaitės gauna optimalų vitaminų kiekį,premiksus naudojate pastoviai ar tik kažkurį laiką :icon-question:

aišku premiksų ir vitaminu davei bet nerujoja? :eusa-think::eusa-think: žinau toki liaudiška būdą rujai paskatinti... :eusa-shifty: reikia šerti ruginiais miltais :eusa-whistle: gal padėtu..sekmės.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jai pastoviai duodu premiksų,žuvų taukų ir dar leidžiamų vitaminų kartais suleidžiu nežinau net gal tiek ir nereikia :eusa-think: man veterinarijos vaistininkas taip rekomendavo.O šeriu miežiniais miltais+saulėgrąžų išspaudos+avižiniai miltai+bulvės+žolė.Manote prastas racionas :icon-confused::Galbūt..... Specialiai nieko neperku šeriu tuo ką išsiauginame ,norisi gi kad būtų pigiau,tik saulėgrąžas pirkome papigiai nemažą kiekį.O dėl ruginių miltų nežinojau :icon-rolleyes: ačiū už patarimą reiks pabandyti :icon-wink:

nerijus2 atsiprašau už blondinišką klausimą ,o kas tie vitamininiai priedai :icon-question: tai premiksai , vitaminai :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Giedriusas ir Algirdas jus AIŠKAREGIAI esate beveik. Man lenkai siulo pardavinėti prietaisus o aš kaime buvau paskutini karta prieš 10 metu o gyva kiaulė mačiau dar seniau, kaip bedarbis noriu nors biški užsidirbti o turint virš 50 ne labai randu darba . Niekas už "kaimieti" man geriau ir ne paaiškins kaip yra iš tikruju - pamasčiau. Tiesiog mačiau kiek perka vokiečiai italai Prancuzaj Bet jie irgi ne durniai kad pinigus išmetinietu.Vat ir laukiau jusu patarymo jeigu ne taktiškai tai atsiprašau. Ačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Giedriusas ir Algirdas jus AIŠKAREGIAI esate beveik. Man lenkai siulo pardavinėti prietaisus o aš kaime buvau paskutini karta prieš 10 metu o gyva kiaulė mačiau dar seniau, kaip bedarbis noriu nors biški užsidirbti o turint virš 50 ne labai randu darba . Niekas už "kaimieti" man geriau ir ne paaiškins kaip yra iš tikruju - pamasčiau. Tiesiog mačiau kiek perka vokiečiai italai Prancuzaj Bet jie irgi ne durniai kad pinigus išmetinietu.Vat ir laukiau jusu patarymo jeigu ne taktiškai tai atsiprašau. Ačiu.

Ponas Michailas viskas cia taktitskai bet nesuprantamai cia jus girtas ar as jus guodziates kad kiaule jums 2 parsiukus nugule o gyva kiaule mate tik pries 10 metu :character-beavisbutthead::icon-eek::eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Giedriusas ir Algirdas jus AIŠKAREGIAI esate beveik. Man lenkai siulo pardavinėti prietaisus o aš kaime buvau paskutini karta prieš 10 metu o gyva kiaulė mačiau dar seniau, kaip bedarbis noriu nors biški užsidirbti o turint virš 50 ne labai randu darba . Niekas už "kaimieti" man geriau ir ne paaiškins kaip yra iš tikruju - pamasčiau. Tiesiog mačiau kiek perka vokiečiai italai Prancuzaj Bet jie irgi ne durniai kad pinigus išmetinietu.Vat ir laukiau jusu patarymo jeigu ne taktiškai tai atsiprašau. Ačiu.

Ponas Michailas viskas cia taktitskai bet nesuprantamai cia jus girtas ar as jus guodziates kad kiaule jums 2 parsiukus nugule o gyva kiaule mate tik pries 10 metu :character-beavisbutthead::icon-eek::eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Iš tikruju ne mačiau 10 metu 2 paršiukai tai kad pradeti pokalbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Giedriusas ir Algirdas jus AIŠKAREGIAI esate beveik. Man lenkai siulo pardavinėti prietaisus o aš kaime buvau paskutini karta prieš 10 metu o gyva kiaulė mačiau dar seniau, kaip bedarbis noriu nors biški užsidirbti o turint virš 50 ne labai randu darba . Niekas už "kaimieti" man geriau ir ne paaiškins kaip yra iš tikruju - pamasčiau. Tiesiog mačiau kiek perka vokiečiai italai Prancuzaj Bet jie irgi ne durniai kad pinigus išmetinietu.Vat ir laukiau jusu patarymo jeigu ne taktiškai tai atsiprašau. Ačiu.

Ponas Michailas viskas cia taktitskai bet nesuprantamai cia jus girtas ar as jus guodziates kad kiaule jums 2 parsiukus nugule o gyva kiaule mate tik pries 10 metu :character-beavisbutthead::icon-eek::eusa-think::eusa-think::eusa-think:

Iš tikruju ne mačiau 10 metu 2 paršiukai tai kad pradeti pokalbi.

o smailiukai liuks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...