Jump to content

John Deere 450A sėjamoji


Recommended Posts

Sveiki,

užmačiau John Deere 450A sėjamą. 3m, pniaumatinė, diskinė. Tokia kaip ir ražieninė, kaip ir nevisai. Gal kas naudojat ar žinot atsiliepimų?

Galvotau kabint prie MTZ 820 ir leist paskui germinatorių. Tik va bėda, kad plotis mažas, galios poreikis minimalus 80Ag, o sveria 2,7t.... Kaip MTZ sektus sukti hidro variklį ir neaišku...

(labiau norėtau Vaderstad DS400 be jokių dirbimų, bet nelabai randu)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalba eina apie šią JD : http://www.jualde.lt/index.php?PrekeID=668

Kaina ten paderinama, bet dėl MTZ tempimo tikrai abejoju :S Panašaus svorio purkštuvą į kalnus vos užvelka, o čia dar diskai :S

CZ-3,6 nėra bloga sėjamoji, bet su JD 450 niekaip nelygintina... CZ grūdus už disko beria kaip pakliuvo, prispaudimo jokio... Kviečiam tai gal ir gerai, bet pavasarį dygimas ant molio prastas.. JD sėjamosios diskas pjauna užduotame gilyje po ko sėkla ratuku prispaudižiama prie griovelio dugno, o paskutinis ratukas užžeria... Atrodo rimtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir tokia mintis kilo, kad 3 ar 4m vaderstad nuimi dirbimą ir bandai traukti su 80 Ag... Gal 3m su viena lyginimo eile ir pavyktų... Bet čia kažkas panašaus kaip pirkti tanką žvirbliams šaudyt... :) Ištiesų tai norėčiau 6m vaderstad.. Ir kaina jau ne taip daug skiriasnuo 4m, bet kad prikabinti tegaliu prie K-701.. Baisu pagalvojus kaip reikt ant kokio 2 ha lauko pasisukioti.. Prikabinimas ir būtų atskira istorija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir tokia mintis kilo, kad 3 ar 4m vaderstad nuimi dirbimą ir bandai traukti su 80 Ag... Gal 3m su viena lyginimo eile ir pavyktų... Bet čia kažkas panašaus kaip pirkti tanką žvirbliams šaudyt... :) Ištiesų tai norėčiau 6m vaderstad.. Ir kaina jau ne taip daug skiriasnuo 4m, bet kad prikabinti tegaliu prie K-701.. Baisu pagalvojus kaip reikt ant kokio 2 ha lauko pasisukioti.. Prikabinimas ir būtų atskira istorija...

man ir idomu kiek tu zemes dirbi kad laukai po 2 ha ir nori 6m vederio.. :icon-eek: manau ir triju tau per akis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žemės 300 ha. Pagrindiniai masyvai 12-50 ha gabalais. Bet yra ir sūrių priek jų po 2-3 ha.. Praeitą rudenį K-701 užlinko, tai pasisamdėm Fend su vaderstad 600S.. Per parą 110ha kviečių pasėjo... Paskui lietus.. O mano moliuos po lietaus gali jau nieko nereikt iki pavasario... :) Bet 600 palauks, dabar reik kažko, kas nepriekaištingai sėtų po germinatoriaus. Galvoju gal kokią 400F paimt ir nusegus agrila nagus su MTZ paleist. Kai dirbt nereikia, gal greitis nebūt kritiškai būtinas... Tiktų ir 3m...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktorių gal ir pusė bėdos, tik padoraus galingo nėra.. Padargai visi reikalauna 270 nemažiau.. Koks 180Ag galėtų nebent tą patį 400S tik ir vilkti... Su tręšimais puškimais susitvarko pora naujų 820,892. Netgi sakyčiau nuobodžiauna:)

Kuo 400F blogai? Pniaumatinė. Be trąšų. Trąšų man nelabai reikia. Nebent MTZ hidraulika su ventiliatoriaus sukimu nesusitvarkyt.. :S Mechaninė su trąšom (tegu ir neužpiltom) prie MTZ labai jau siurealistiškai atrodyt... Be trąšų ir dirbimo tai gal dar kas ir gautųs. Yra tokios DS400 be nieko. Būt pats tas, tik neberandu. Ir su detalėm sako bėdos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, teko nauju sz su prispaudimo ratuku matyt :D

bet esmes manau tai nekeicia... Jei 3m tai as tikrai rinkciausi mechanine. Kazkaip jos man patikimesnes atrodo....

be to as rinkciausi is sejamuju su terpueiliais ne daugiau 12 cm, o gal net ir 10. Tiksliai nzn kodel, bet man atrodo taip geriau. Ir piktzoles turetu geriau stelbt.

Prie kirovo Gaspardo gigante graziai ziuretusi, tik kaip ju sejos kokybe nieko nzn...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, teko nauju sz su prispaudimo ratuku matyt :D

bet esmes manau tai nekeicia... Jei 3m tai as tikrai rinkciausi mechanine. Kazkaip jos man patikimesnes atrodo....

be to as rinkciausi is sejamuju su terpueiliais ne daugiau 12 cm, o gal net ir 10. Tiksliai nzn kodel, bet man atrodo taip geriau. Ir piktzoles turetu geriau stelbt.

Prie kirovo Gaspardo gigante graziai ziuretusi, tik kaip ju sejos kokybe nieko nzn...

Gaspardo gigante velka ir 135ag JD, bet ju tarpueiliai platoki apie 15 cm atrodo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, teko nauju sz su prispaudimo ratuku matyt :D

bet esmes manau tai nekeicia... Jei 3m tai as tikrai rinkciausi mechanine. Kazkaip jos man patikimesnes atrodo....

be to as rinkciausi is sejamuju su terpueiliais ne daugiau 12 cm, o gal net ir 10. Tiksliai nzn kodel, bet man atrodo taip geriau. Ir piktzoles turetu geriau stelbt.

Prie kirovo Gaspardo gigante graziai ziuretusi, tik kaip ju sejos kokybe nieko nzn...

maciau gaspardo ne viena, tik nei viena nesejo, o buvo nukistos i koki kampa toliau nuo akiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 metų...

Cia ne orginalus uztaisas jie gaminami australijoje.  vadinasi (Arick row cleaner) ir daugiau geru dalyku gamina siom sejamosioms noragelius, gylio ratukus, selenblokus. http://www.bprengineering.com.au/index.php

Nuo siemet yra galimybe nusipirkti ir europoje uzsiveze vienas veikejas ten anglijoje susimete keli ir uzsipirko. Pas anglus jie kainuoja 199.99 svaru. vienetas. https://www.marketplace.farm/farm-machinery-parts-and-spares/direct-drill-parts-and-accesories/aricks-residue-manager-light-duty/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudojam tai i skusta sejam diskiniu arba noraginiu skutiku o vasarojui ariam viska pavasari kultivuojam ir sejam i raziena tiesiai neesu sejes su ja. O kas liecia technine dali tai labai nepatenkintas nes kas tik gali sugest suges pradedant disku guoliais per sezona vos ne visus reikia pakeisti baigiant visokiom yvorem davikliais ir kitokiais elektronikos sutrikimais kitas dalykas trasas teko ismontuoti nes su jomis isvis beveik neimanoma dirbti i diena po kelis sykius tekdavo gryzti iki dirbtuviu ir remontuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...