Jump to content

Dubliai


Romenas

Recommended Posts

Sveiki, kiek ziurejau tai tokiu atsakymu kaip ir nebuvo.

Vienu zodziu nusprendziau paleist ir t150 i darba. Mintis kad tures tampyt kultivatoriu 8m.

Tai sugalvojau jam uzdeti ir dublius. Ratus su diskais turiu beliko tik pamastyti apie kelis dalykus, kurie man dar nera aiskus.

1. Ziedai i tarpa. Kokio storio skardos minimum jie turi buti ? Ar turi buti ta skarda privirinta prie dubliuojancio disko su padanga?

2. Tarpas tarp dvieju sudubliuotu padangu. Pas mane ant vakarietiskos technikos ziurejau eina apie 5 - 7cm. Bet esu mates internete kad kiti daro kokia 10-15cm, tam kad padanga ale turetu kur smukti ir "nemuiluotu" jeigu yra slapoka. Pats nesu nei bandes nei mates su dideliu tarpu savo akimis dirovje. Ar yra kas su tuo susidures?

Jeigu kas turi pasidares dublius ant t150 mielai noreciau pamatyti foto:) Tikiuosi atsakymu is tu, kurie yra isbande ir zino kaip tai veikia praktikoje (ypac su tarpu tarp dubliu).

dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kiek ziurejau tai tokiu atsakymu kaip ir nebuvo.

Vienu zodziu nusprendziau paleist ir t150 i darba. Mintis kad tures tampyt kultivatoriu 8m.

Tai sugalvojau jam uzdeti ir dublius. Ratus su diskais turiu beliko tik pamastyti apie kelis dalykus, kurie man dar nera aiskus.

1. Ziedai i tarpa. Kokio storio skardos minimum jie turi buti ? Ar turi buti ta skarda privirinta prie dubliuojancio disko su padanga?

2. Tarpas tarp dvieju sudubliuotu padangu. Pas mane ant vakarietiskos technikos ziurejau eina apie 5 - 7cm. Bet esu mates internete kad kiti daro kokia 10-15cm, tam kad padanga ale turetu kur smukti ir "nemuiluotu" jeigu yra slapoka. Pats nesu nei bandes nei mates su dideliu tarpu savo akimis dirovje. Ar yra kas su tuo susidures?

Jeigu kas turi pasidares dublius ant t150 mielai noreciau pamatyti foto:) Tikiuosi atsakymu is tu, kurie yra isbande ir zino kaip tai veikia praktikoje (ypac su tarpu tarp dubliu).

dekui

Labai neblogom kainom darė Pasvalio agrodileris. Pas mus nebuvo privirintas intarpas prie ratlankio, tik intarpe buvo ispjautos vietos, o prie ratlankių privirintos metalo 40x20x6 plokštelės. Žinau kad tinka sunkvežimio lyg ir R22,5 ratlankiai intarpams. Tarpas buvo toks, kad galėjai įkišti ranką uždėti šlangutei orui pripūsti. Dėl tarpo trūkumų nepastebėjau.

Jei iminėt reikės suveržimo nedaryk iš ištisinio strypo, o į vidurį dėk grandinės daug lengviau dublius uždėti. Dar galima dėti specialias veržles pirmiem ratams prisukti, kad nereikėtų atsukinėti, o liktų tik prijungti grandinę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

tik nepradėkit dėti mtzokams dublių , nes pamatysit reiks keist rankoves , pusašius . Vienam taip buvo važiavo tol kol nenulūžo pusašis, ir tada nebebuvo mandras. o prieš tai če tipo toks : ka če ligiuokitės i mane , matot če rajone tik aš geriausei ūkininkauju . Tai va, nedarykit klaidos ir nedėkit bielkiams :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tik nepradėkit dėti mtzokams dublių , nes pamatysit reiks keist rankoves , pusašius . Vienam taip buvo važiavo tol kol nenulūžo pusašis, ir tada nebebuvo mandras. o prieš tai če tipo toks : ka če ligiuokitės i mane , matot če rajone tik aš geriausei ūkininkauju . Tai va, nedarykit klaidos ir nedėkit bielkiams :eusa-hand:

Dėl vienos neparskridusios kregždutės pavasaris išaušta .... Visi deda ir naudoja , man jau beveik įdomiai atrodo traktorius be dublių ...Nebuvo jokių "traumų" jau dauk metų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kad luzta beleriam pusasiai tai aisku.. dazniausiai naujiem belarusam (nustatyta gamyklinis brokas)... arba seniem kur metalas pavargo.... O edviuxx15 is vieno nutikimo rekti, kad nedekit naivu.... gana bobuciu pasaku.. pats ir ant belaruso dublius uzdejas ir viskas norma... pasikurk youtube ten ir uzsienietiskiem pusasiai nuluzta... bet nieko amzino gi nera :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...