Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

Nufotografavo pirkinius, pažiūrėjo sąskaitas faktūras, pavedimus, buhalterinės apskaitos vedimą (kada pradėta, kada vėliausiai pildyta, kas vedama), paklausė ar žinau, kiek laiko saugoti dokumentus (10 metų), užpildė standartinę formą, davė pasirašyt ir fsio...

Labiausiai nervina, kad jiem duotas trumpas terminas patikrint, o aš išvažiavęs toliau... vien

suvažinėjimui 100 Lt...

Žodžiu nieko per daug baisaus. O kaip dėl įsigtų daiktų draudimo ? Ar tu draudei ? Kažkaip praslydo man ar nepamačiau tokio reikalavimo :icon-confused:

tai kiek supratau komercinius pasiulymus turiu turet pateikiant paraiška nma

Tikrai taip.

tai man reikia kreiptis į pardaveja kad man atsiustų komerciny pasiulyma norimam inventoriuj užtenka vieno pardavejo ar keliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Žodžiu nieko per daug baisaus. O kaip dėl įsigtų daiktų draudimo ? Ar tu draudei ? Kažkaip praslydo man ar nepamačiau tokio reikalavimo :icon-confused:

Draudžiau. Taisyklėse nėra, bet yra pačioj Kaimo plėtros programoj, kad per investicines priemones apdraustas turtas, esant draudimo paslaugų prieinamumui, privalo būt apdraustas. Tiksliau:

http://www.nma.lt/get_file.php?file=eHB ... pNcWZ5SjJY

8 puslapis, 8 punktas

PS: anksčiau buvo ir paramakaimui.lt puslapyje prie priemonės aprašymo, dabar nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai man reikia kreiptis į pardaveja kad man atsiustų pasiulyma norimam inventoriu

Kolega, Jūs ir vėl teisus :icon-cool:

Draudžiau. Taisyklėse nėra, bet yra pačioj Kaimo plėtros programoj, kad per investicines priemones apdraustas turtas, esant draudimo paslaugų prieinamumui, privalo būt apdraustas. Tiksliau:

http://www.nma.lt/get_file.php?file=eHB ... pNcWZ5SjJY

8 puslapis, 8 punktas

PS: anksčiau buvo ir paramakaimui.lt puslapyje prie priemonės aprašymo, dabar nėra.

Tai jeigu neliko prie priemonės aprašo, tai tuo remiantis gal galima nedrausti ? Nes įtariu to draudimo kaina gali man ir nepatikti :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip surinkt tuos komercinius pasiulymus ,ir ar užtenka vieno pardavejo ar reikia iš keliu

Prie paraiškos užtenka vieno pasiūlymo. O kaip surinkt, tai jau kiekvieno bėdos. Paprastai paprašai pardavėjo ir parašo...

tai del pasiūlymų supratau.kiek įkirtau tai turi surašyt ka kureis metais žadu įsigyt,reik visiem 5 metam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas yra kvailiausia ko labiausiai noriu tai nauji brangiai kainuoja .o kitos smulkmenos yra,sejamoji lenkiska nuo 12000lt pigiausia

Aš dabar draugui bandau parašyt šitos paramos projektą, tai sumastėm, kad reikia sėjamos. Diskinės. Tai va Polonez kainuoja 18 klt be pvm ir be technologinių. Jeigu su viskuo - kažkur 20 kLt. Na ir sukam dabar galvas, kad reikės nemažai savo litų pamerkt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau laikas nuo geležų prie paramos sugrįžt?

Tikrai laikas :eusa-shifty: Kankinamas didelių abejonių paskambinau į NMA ir užklausiau dėl perkamų už paramos lėšas padargų draudimo. Atsakymas buvo, kad nereikia, nes priemonės apraše to nėra numatyta. Vadinasi susitaupo šiek tiek litų, mažiau išlaidų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieną kartą taip jau buvau paklausęs... gerokai atsirūgo. Dabar klausiu tik elektroniniu paštu per NMA pagalbos tarnybą. Prisegi paskui atsispausdinęs, o ir atsakymai registruoti su numeriais.

Užklausiau ir dėl draudimo dėl viso pikto, į savaitės pabaigą turėtų atsakyt.

Ok, lauksim tada patikslintų žinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas yra kvailiausia ko labiausiai noriu tai nauji brangiai kainuoja .o kitos smulkmenos yra,sejamoji lenkiska nuo 12000lt pigiausia

Aš dabar draugui bandau parašyt šitos paramos projektą, tai sumastėm, kad reikia sėjamos. Diskinės. Tai va Polonez kainuoja 18 klt be pvm ir be technologinių. Jeigu su viskuo - kažkur 20 kLt. Na ir sukam dabar galvas, kad reikės nemažai savo litų pamerkt...

sejamoji 3metru pločio18 k ,o noragines kokia kaina ir iš kur imat inventoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su pusiau naturiniu ukininkavimu labai blogai yra tas, kad komercinius pasiulymus reikia pateikt visiem penkiem metam, butu daug geriau kad galetum kasmet po komercini susiorganizuot, kasmet gerai apgalvotum ko reikia. Del sitos kliuties daug kas net nepradeda rasyt projektelio siai paramai.

Čia kaip ir daugumoj sudaromos kliūtys velniai žino iš kur ištrauktos, kad kuo mažiau pasinaudotų ir tik apsukresni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...