Jump to content

2007-2013m pusiau natūrinis ūkininkavimas


EKOTomass

Recommended Posts

Gal galit pasakit kokia butent firma ne PVM moketoja,butu labai gerai pirkt is tokiu nereiketu is savo kisenes PVM moket .

Žiūrint ką perkat... Pirmiausiai tai smulki įmonė (greičiausiai vienas dirbantis), gali būti neseniai įsikūrusi. Mano atveju vietinis smulkus interneto tiekėjas, iš jo kompiuterį pirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 777
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

O pirmoj - Para1. Nors ir ne tokia, kaip kitos didelės kompanijos, bet žinomą prekę pasiūlys pigiau, nei kur kitur (aplenkia ir Specagrą). "Metal Fach`o" produkcija Para ir Specagorje tokia pat kaina, "Akpilą" Para1 siūlo daug pigiau...

kas per do vienas tas Para1? ieskau lekstinio skutiko akpil v4 kazkaip ne kas gali pasiulyti apart tik marguciu ir specagra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O pirmoj - Para1. Nors ir ne tokia, kaip kitos didelės kompanijos, bet žinomą prekę pasiūlys pigiau, nei kur kitur (aplenkia ir Specagrą). "Metal Fach`o" produkcija Para ir Specagorje tokia pat kaina, "Akpilą" Para1 siūlo daug pigiau...

kas per do vienas tas Para1? ieskau lekstinio skutiko akpil v4 kazkaip ne kas gali pasiulyti apart tik marguciu ir specagra.

pabandyk www.auksarankiai.lt gal ne tokie patys bus skutikai, bet kazkokius lenkiskus veza ir gana nebrangiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos bolmet panasios lb. bet zinai kaip buna su nacionaline. rasyta viena marke pirksi kita ir................... bedu kaip kiaule pasipjovus

parasai NMA kad nori daryti pakeitima, nuorodai priezasti ir gali pirkti.

ir taip jau pakeitima dariau. vietoj treciu metu pirkimo plugo pirksiu lekstes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pridaviau paraiska NMA, pasirodo komerciniu rinkti visai nereikejo :eusa-doh: , uztenko to ka uzpildziau paraiskoje t.y. ka pirksiu ir mazdaug kaina.

Komercinius ir apklausa reikes daryti tik perkant technika.

Čia tikriausiai pasikeitimai kažkokie, arba pas jus Шirvintose kitokie parėdymai. Kai aš pridavinėjau, tai reikalavo, kad būtų komerciniai ir dar originalai. O pridaviau prieš kokius 3 mėn :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tikriausiai pasikeitimai kažkokie, arba pas jus Шirvintose kitokie parėdymai. Kai aš pridavinėjau, tai reikalavo, kad būtų komerciniai ir dar originalai. O pridaviau prieš kokius 3 mėn :icon-rolleyes:

tai sitie pasikeitimai Vilniaus skyriuje. Ir panasu, kad i geraja puse :)

O del pakeitimu galima daryti kiek reikia, tik viska rastu praneskit NMA.

dar darant pakeitimus pasiule geriau i vieta popierius atvezti, kad esant netikslumams vietoje pataisyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir jau sendien pridaviau tai sake kad istikro reiktu komerciniu nes visvien atsius nma uzklausa kad nusiustumem tuos popierius na kiek cia tos teisybes tai nezinau.cia kiekvienam mieste skirtingai.kazin kad duos zinot ar patvirtinta ar ne

Aš paraiška pridaviau prieš porą savaičių, o šiandien jau ir pirmas patikrinimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir jau sendien pridaviau tai sake kad istikro reiktu komerciniu nes visvien atsius nma uzklausa kad nusiustumem tuos popierius na kiek cia tos teisybes tai nezinau.cia kiekvienam mieste skirtingai.kazin kad duos zinot ar patvirtinta ar ne

Aš paraiška pridaviau prieš porą savaičių, o šiandien jau ir pirmas patikrinimas.

o tai ka tikrino?gyvulius?gal ne taip supratau :icon-redface:

man tai is mokesciu skambinau kelis litus skolingas buvau tai liepe pervest nes nepraleis :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir jau sendien pridaviau tai sake kad istikro reiktu komerciniu nes visvien atsius nma uzklausa kad nusiustumem tuos popierius na kiek cia tos teisybes tai nezinau.cia kiekvienam mieste skirtingai.kazin kad duos zinot ar patvirtinta ar ne

Aš paraiška pridaviau prieš porą savaičių, o šiandien jau ir pirmas patikrinimas.

o tai ka tikrino?gyvulius?gal ne taip supratau :icon-redface:

man tai is mokesciu skambinau kelis litus skolingas buvau tai liepe pervest nes nepraleis :icon-evil:

Šeip tai nustebino toks greitas tikrinimas, nes paraiška dar nepatvirtinta.Tai pasižiūrėjo kaip vedama buhalterinė apskaita ir viskas.Ir standartiškai ,kad įsigijami daiktai turėtų sertifikatus, apmokejimas tik pavedimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...