Jump to content

Kuo užsiimti?


ukmerge

Recommended Posts

Gal galit patarti kuo galima būtų užsiimti, kad būtų jei ne pagrindinis verslas, tai kaip papildomas pajamų šaltinis? Ir kai turi tik 6 arus ir nešildomą šiltnamį. (iš bėdos galiu išsinuomoti iš kaimynų žemę) Na kur turiu daugiau žemės ploto, ten daryti nelabai ką apsimoka, nes yra toli nuo namų, taigi viską išvogs ir pasibaigs.:)

Mąsčiau apie gėles. Bet per daug konkurentų: jau vien ką reiškia Olisevičiaus gėlininkystės ūkis šalia :), o dar kur kaimo bobutės, mano mieste ir taip tų gėlių parduotuvių pilna. Todėl manau neverta prasidėti. Būtų su bitėm gerai, nes yra visos sąlygos, inventorius, bet...negaliu nes alergiška. Triušius jau auginau, nebenoriu, atsikandau jų iki koktumo.

Pastaruoju metu užkliuvau už braškių ir sraigių. Braškės manau realesnis dalykas, bet irgi ar apsimoka?

Kažkaip daugiau kaip ir nesugalvoju. Turėčiau hektarų daug, tai dar gal būtų šis tas, o čia žinot: arba neapsimoka, arba neįgyvendinama arba dar kas nors. O taip norisi kažką savo daryti, o ne kitiem arti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tektų rinktis tarp braškių ir sraigių, tikrai pasirinkčiau braškes, nes jas teko auginti ir labai neblogai sekėsi :) Pradžiai kokių 20 arų tikrai pakanka, tokiame plote gali bejokių samdomų darbuotojų susitvarkyti. Milijonų neuždirbsi, bet kokį papildomą tūkstantėlį sakykim atostogoms sukrapštysi, o ir to darbo per metus, visas dienas bendrai sudėjus, apie 1 mėnesį gaunasi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o pavyzdziui prieskoniu auginimas? Na aisku nedideliam plote iki 1 ha ar net maziau? Ar apsimoka isvis prasideti?

Vaistazoles tai matyt jau reikia auginti gana ekologiskoj aplinkoj, uz miesto ir pan. Tad tas atkrenta.

Apie prieskoninius augalus nesidomėjau :) mano galva aplamai kuo nors užsymant reikia viską gerai apsvarstyti, paskaičiuoti ir t.t. O svarbiausia nebijoti rizikuoti :icon-wink: Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie prieskoninius augalus nesidomėjau :) mano galva aplamai kuo nors užsymant reikia viską gerai apsvarstyti, paskaičiuoti ir t.t. O svarbiausia nebijoti rizikuoti :icon-wink: Sėkmės.

Tai kad rizika su paskaičiavimu nelabai dera. :)

Kodėl nedera ir dar kaip dera, kalbu apie riziką proto ribose :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o vat idomu kaip su alkoholio gamyba? Aisku nekalbu apie degtines ir panasaus tipo gamyba :) Nes tave suestu negyvai:)

Bet va alaus, midaus. Ypac domintu midus. Ar imanoma iteisinti ir kokie reikalavimai ? Bet jauciu jei iteisintum tai neapsimoketu :) Bet gal imanomas toks dalykas.

Vat visaip mastau ka cia sugalvoti, ka galiu savo jegom igyvendinti. ir taip kilo mintis: medaus yra ir pan., gal midu pradeti daryti. Bet kaip legalizuoti? Su alkoholiu turbut juodas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Na as pats laikau 6 avilius galiu pasakyti kad viena kita simteli tikrai galima prisidurti. Bet norint kad bitininkyste butu pilnai islaikantis saltinis reiktu tureti nemaziau kaip 50 aviliu.

Kita vertus reikia atminti kad bites reikalauja ir itin kruopscios prieziuros, jei tik jos bus ilgiau nepaziuretos ar lizdai neisplesti kaip man issispies ir is to avilio tais metais naudos beveik ir nebebus. O juk bites reikia ir ziemai paruosti ir nuo ligu gydyti, todel kas planuojate uzsiimti bitininkyste tik "siaip" nerekomenduoju net bandyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-rolleyes: O gal bitininkystė?... :icon-idea:

Na apie bites tai man nerasykit :) Turiu apie 100 aviliu :) Ir tikrai zinau apie jas viska :) Na tik ne as bitininkauju zinoma. Bet deja paskui nebeliks kam prie tu biciu buti.... bitininkas senas, o samdyti neapsimoka... nes tik konkurentus uzaugini ir pan.

Ir tikrai uzsiimciau bitininkyste, bet deja deja... esu ziauriai alergiska. Vienai bitei ikandus esu bene prie mirties slenkscio, o kas butu jei igeltu trys :) Bet juk igelia tai tikrai ne 3 ir ne 10, o simtai. Todel ir kaip apmaudu, bet su bitem niekaip neiseina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na uzjauciu yra tokiu zmoniu, bet man irgi buvo vienais metais alergiskas buvau jei igelia net plaucius uzspausdavo sunku kvepuoti budavo ir dar niezulys apimdavo nerealus, bet jau kitais metais vel viskas praejo ir dabar i ikandimus normaliai reguoju. O siaip tai man per metus gal tik kokia 1 bite igelia. :) Blogiausiu atveju juk galima gumines pirstines uzsideti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na uzjauciu yra tokiu zmoniu, bet man irgi buvo vienais metais alergiskas buvau jei igelia net plaucius uzspausdavo sunku kvepuoti budavo ir dar niezulys apimdavo nerealus, bet jau kitais metais vel viskas praejo ir dabar i ikandimus normaliai reguoju. O siaip tai man per metus gal tik kokia 1 bite igelia. :) Blogiausiu atveju juk galima gumines pirstines uzsideti. :)

Pirstines :) :) jos gi ne tik i rankas gelia. Na man irgi aciu dievui per metus duok dieve viena tik.... bet ir tai pati uzsiraudavau. :)

Na tau gerai kad praejo, man ne. Tris kartus gele, vis tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...