Jump to content

Dakaras


Algis...

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
Na, kas šiemet stebės Dakaro ralį? Kas kieno favoritas? Mane šiemet domins Nasero Al-Attiyah ir Carloso Sainzo duetas su nauju kūriniu - bagiu.(
). Įdomu bus stebėti, kas mes rimtą įšukį karaliaujantiems Mini'ams su Petranseliu priešaky..

P.s. Dakaras šiemet prasidės sausio 5 d.

Pirmiausiai turetu dominti Vanago ekipazas, o toliau likusieji ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kas šiemet stebės Dakaro ralį? Kas kieno favoritas? Mane šiemet domins Nasero Al-Attiyah ir Carloso Sainzo duetas su nauju kūriniu - bagiu.(
). Įdomu bus stebėti, kas mes rimtą įšukį karaliaujantiems Mini'ams su Petranseliu priešaky..

P.s. Dakaras šiemet prasidės sausio 5 d.

rimti vyrai Naseras ir Carlosas..bet man rodos bagiui pritrūks patikimumo juk pirmi metai.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kas šiemet stebės Dakaro ralį? Kas kieno favoritas? Mane šiemet domins Nasero Al-Attiyah ir Carloso Sainzo duetas su nauju kūriniu - bagiu.(
). Įdomu bus stebėti, kas mes rimtą įšukį karaliaujantiems Mini'ams su Petranseliu priešaky..

P.s. Dakaras šiemet prasidės sausio 5 d.

rimti vyrai Naseras ir Carlosas..bet man rodos bagiui pritrūks patikimumo juk pirmi metai.. :eusa-think:

gaila kad jie duš.... ypač carloso, bet visalaik buna išimčių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaikysiu ir lietuvius, bet stebėsiu ir priekyje kas dedasi. Džiaugčiaus, jei lietuviai pakils kuo aukščiau. Ir tikiuosi, kad jų noras, 20-tukas, bus pasiektas. O bagio tikrai nenuvertinčiau, pagal video, daug testuotas, daug km prasukta dykumose smėlyje, kas negerai pastebėta, tas pataisyta, tai bus tikrai įdomu sekti jų rezultatus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaikysiu ir lietuvius, bet stebėsiu ir priekyje kas dedasi. Džiaugčiaus, jei lietuviai pakils kuo aukščiau. Ir tikiuosi, kad jų noras, 20-tukas, bus pasiektas. O bagio tikrai nenuvertinčiau, pagal video, daug testuotas, daug km prasukta dykumose smėlyje, kas negerai pastebėta, tas pataisyta, tai bus tikrai įdomu sekti jų rezultatus.

matai tie testai yra tik 50 proc realybės, tu prisimink kol volksvagenai priejo iki viršūnės, kiek testų, praloštų dakarų, tobulinimų ir tik po kokių 5 metų pasiekė viršų, mano manymu but gerai jei bent vienas iš šių dviejų bagių patektų į penketuka, tai jau butų pasiekimas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai po 5 metų volswagen laimėjo dakarą? :eusa-think: eisiu pasidomėti, bet man atrodo, kad jie antrais arba trečiais metais jau laimėjo dakarą.

Jei nelėks kaip akis išdegę, tai pasieks aukščiau nei 5 vietą. Nutruktgalvis Gordonas jau kelinti metai važiuoja, bet kaip nesiseka, taip nesiseka. Ne tiek dėl technikos patikimumo, kiek labiau dėl savo vairavimo stiliaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai po 5 metų volswagen laimėjo dakarą? :eusa-think: eisiu pasidomėti, bet man atrodo, kad jie antrais arba trečiais metais jau laimėjo dakarą.

Jei nelėks kaip akis išdegę, tai pasieks aukščiau nei 5 vietą. Nutruktgalvis Gordonas jau kelinti metai važiuoja, bet kaip nesiseka, taip nesiseka. Ne tiek dėl technikos patikimumo, kiek labiau dėl savo vairavimo stiliaus.

nu pasidomėk kiek kartų gavo nuo mitsubishiu... :shifty:nes jau ir aš primiršau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz pinigus galima nupirkti daug ka, tame tarpe ir dalyvavime dakaro varzybose, deja uz juos neina nupirkti idirbio ir profisionalumo, svajokliai mes esam lietuviai,kad Dakaro raly vaziuotu koks lietuvos daukartinis ralio cempionas tai tikrai vilciu butu, o dabar..........didelis pasiekimas butu normaliai davaziuot iki finiso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz pinigus galima nupirkti daug ka, tame tarpe ir dalyvavime dakaro varzybose, deja uz juos neina nupirkti idirbio ir profisionalumo, svajokliai mes esam lietuviai,kad Dakaro raly vaziuotu koks lietuvos daukartinis ralio cempionas tai tikrai vilciu butu, o dabar..........didelis pasiekimas butu normaliai davaziuot iki finiso.

Ir ralyje taip budavo, greitis geras, bet vis nebaigia. Pernai visai neblogai ralyje sekesi, 3 savo klaseje metus baige. Jei remejai nenusisuks gal kokiais ketvirtais metais ir dakare kazka pavyks nuveikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot liaudis sako "nelek kaip akis isdeges" , tad givenime panasiai , jeigu neegzistuoja saltas protas o virsu ima tik azartas ir pinigai tai rezultatas buna nuviliantis. Panasiai ir Vanago atveju , tiesiog pasisove but 20tuke o per kitus penketa metu jau tarp geriausiu bet... leke , apsiverte , masina suniokota , net stoga geri zmones atrade 200km atveze... gerai , kad organizatoriai leido pirmadieni startuoti is 29 pozicijos o ne is galo , bet laiko 8val deficito tai nepanaikins gi niekas.

Cia tokie mano pamastimai :) , zinoma sergu uz saviskius ir linkiu tik geresniu vietu , bet bukim realistais , nera idirbio , patirties tokiose varzybose o su greiciu greitas nebusi , ypac dakare. Sekmes musiskiams :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...