Jump to content

melioracijos grioviu tvarkymas


mikis

Recommended Posts

per mano zeme eina beveik kilometro ilgio griovys...tiksliau buvo griovys dabar visa upe pasidarius ,kasmet pleciai ir jau mano hektara ploto sugadino...ir siemet vel bus daugiau..ejau per visur-griovys priklauso miesto melioracijai ,sakau arba tavrkykit arba duokit lesu tvarkyt ...kur kreiptis ?nes tuoj visus mano 3 hektarus durpiu pasiglemz...plius traktorius neivaziuoja niekaip nes durpes ir slapia...norejom patys tvarkyt bet kai reikia specialios technikos tai kaina nenormali...o griovys tai ne man priklauso...gal kas galit patart kur kreiptis ir ka daryt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

siandien pagalvojau ..darysiu taip uzkimsiu viena gala kur ateina vanduo-kad issisausintu mano zeme,nes kitaip nematau kokiu budu pigiai galeciau susitvarkyti..kai isdzius tikiuosi iki kovo ,nuomotis ekskavatoriu ir tvarkyti...nes estetinis vaizdas baisus...

 

nervai nelaiko su savivaldybe melioracijos skyriumi..sedi glusiai akimis mirksi ,nusiveziau parodyt kokia situacija,sako oho kur griovys sakau siknoj ,nera griovio upe visa ,plotis mazdaug 5 metrai vandens,plius 15 metru visai prieiti neiseina ...krumynai ...ziurkynai...pakraipe galva sako sutvarkysim kada nors..nu nafik kadanors ?tai tuoj isvis prarasiu 3 hektarus zemes nes bus kempsynas...sakau i teisma duosiu ..sake pofik nebijo teismu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nelygu rajonas kas be ko, bet per metus ar du, imanoma sulaukt. O jei prasyma numetus ir tikintis kad per kelis men pas tave atvaziuos, 

Tai isivaizduoji kad numeciau prasyma ir iskart noriu kad sutvarkytu ?pirmas prasymas parasytas pries 5 metus ,antras pries 2 metus .per ta laikotarpi dar tukstantis vaziavimu i savivaldybe ir laukimo ..taip pat per ta laikotarpi mano zeme mazeja ,tai irgi nelogiska kodel del vastybes turiu kazka prarasti ??jie tvarke griovius neavarines bukles jauciu tam kad pinigus praplauti nes nebuvo ka tvarkyti o cia reikes siknas pajudinti ,nes nebeuzteks valandos krumynams iskirsti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
Prieš 7 valandų, Bauer pranešimas:

Taisyklėse neparašyta, nes ŽUM galvoja, kad pareiškėjai yra baigę augalų apsaugos kursus ir žino, kad purkšti negalima :D

:D as kalbu tik apie slaito purskima, pvz. rankiniu purkstuvu... nerandu, kad melioracijos grioviams galiotu kokios nors apsaugines - sanitarines zonos

Redaguota mwex
Papildyta
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...