Jump to content
Minduksx

Tvora sodybai

Recommended Posts

zinai mano vaikis kai didelis padauza tai man tokia tvora truputi siurpa kelia. Jei sugebejo budamas 2 metu nusikelti metalinius vartelius 100x100

Kaip toj patarlėj ,siuvėjas nuogas batsiuvys basas taip ir pas suvirintoją varteliai nesilaiko :lol: .Reikia taip padaryti kad nenusikeltų :icon-wink:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinai mano vaikis kai didelis padauza tai man tokia tvora truputi siurpa kelia. Jei sugebejo budamas 2 metu nusikelti metalinius vartelius 100x100

Kaip toj patarlėj ,siuvėjas nuogas batsiuvys basas taip ir pas suvirintoją varteliai nesilaiko :lol: .Reikia taip padaryti kad nenusikeltų :icon-wink:

Zinai senelio palikimas nesinori gadint antikvaro. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

turiu viena pakrashti ligustra apsodinta, kita tujomis, ligustra sodinta salia vielinio tinklo kuris dabr jau tos gyvatvores viduryje, istikro gerai , pro apaca sunisnelandzioja, grazu bet uzauga ne per metus, manajai kogero koks 20 metu dar tevo sodinta

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
turiu viena pakrashti ligustra apsodinta, kita tujomis, ligustra sodinta salia vielinio tinklo kuris dabr jau tos gyvatvores viduryje, istikro gerai , pro apaca sunisnelandzioja, grazu bet uzauga ne per metus, manajai kogero koks 20 metu dar tevo sodinta

sodinau pavasarį ligustrą, per metus gražiai pasistiebė, galim sakyti, kad auga gana greitai. Noriu tankesnės, tai sodinau kas 30 cm ir pavasarį reiks apkirpti, kad daugiau šakotųsi...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ir kaip ,,susitarti,, su ja kad ,,neįsismagintų,,? :eusa-liar:

zirklem :lol::lol:

suprantu ,viršūnės ,,nudzebinsiu,,su žirklėmis, o iš apačios (šaknys ) :eusa-think: ?

turi aukstelninkus det kad nepradetu leist saknis, vienas maciau kur aukstelnikus sudejo tai nieko o kur kaip priklauso tai baisu sabakstynas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Verta žinoti apie tvoras

Statybos techniniame reglamente STR 1,01,07:2002 tvora priskiriama inžineriniams statiniams. Didžiausias leistinas tvoros aukštis gali būti 1,8 metro. Aukštesnei tvorai jau reikalingas projektas, statybos leidimas ir kiti dokumentai. Kai sutvarkomi leidimai, didžiausias tvoros aukštis gali būti 2 metrai.

Bet kokia tvora ant sklypo ribos gali būti statoma, tik turint rašytinį gretimo sklypo savininko sutikimą. Jeigu sutikimo tvorai statyti negaunate - nieko baisaus.Tuomet tvorą galima statyti tik savo žemėje, ne ant, o šalia sklypo ribos. Tvoros konstrukcijos negali peržengti sklypų ribos.

Be kaimyno sutikimo galima statyti tokias tvoras: statytojo sklypo šiaurinėje pusėje – ažūrinę tvorą, kurios kiaurymių plotas didesnis už 50 procentų bendro tvoros ploto (įskaitant ir stulpų bei tvoros cokolinės dalies, metančios šešėlį į gretimą sklypą, plotą).

Rytinėje ir vakarinėje pusėse galima statyti ažūrinę tvorą, kurios kiaurymių plotas didesnis už 25 procentus bendro tvoros ploto, o pietinėje pusėje tvoros tipas nereglamentuojamas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
gal žinote kur galima įsigyti medinių tekintų stulpelių tvoroms????

Ežerėlyje yra lentpjūvė, kuri gamina tokius daiktus. "Ežerėlio vaivorykštė" vadinas

dėkingas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, ar bandėt kas dėtis blokelius tvorai? Kur geriausia kaina ir be broko?

Vieną užmačiau čia:
http://www.tvora.eu/lt/produkcija/tvoros/statybos-blokeliai-tvoroms

Bet nesu iš jų ėmęs nieko, tai nežinau..

Mano praeiti mediniai išpuvo per ~5 metus, todėl dabar galvoju rimčiau pasidaryt, kad nereiktų taip dažnai darytis. Gal aš ten atsainiai lakavau, bet visvien nepatiko..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, ar bandėt kas dėtis blokelius tvorai? Kur geriausia kaina ir be broko?

Vieną užmačiau čia:

http://www.tvora.eu/lt/produkcija/tvoros/statybos-blokeliai-tvoroms

Bet nesu iš jų ėmęs nieko, tai nežinau..

Mano praeiti mediniai išpuvo per ~5 metus, todėl dabar galvoju rimčiau pasidaryt, kad nereiktų taip dažnai darytis. Gal aš ten atsainiai lakavau, bet visvien nepatiko..

turbut cia reklama  :icon-mrgreen:  as is akmenu statau labai grazu gaunas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as galvoju siemet det is mediniu taseliu ir sieta paprasta ir visu perimetru tujas. medinius kuolus lengva pakeisti reikalui esant. man tvora reikalinga del suns daug investuoti nesinori. metaliniai stulpai but geriau bet brangiau. dar neskaicevau kas kiek gaunasi bet jei 20 metu laikotarpy reikes medinius keisti kas 5 metus o metaliniai gal laikys ir visus 20m. galbut metalas gautusi pigiau ilgiau exsplotuojant.

kur pirkt sieta ir stulpus patartumet. vakar buvau lenkijoje apsiziurejau kainas. reikes ir lietuvoi palyginti. noretusi deti is skydu bet brangu ir labai vagia. pas mus nuo tech apziuru centro per nakty nuvoge 100+ metru skydu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

as galvoju siemet det is mediniu taseliu ir sieta paprasta ir visu perimetru tujas. medinius kuolus lengva pakeisti reikalui esant. man tvora reikalinga del suns daug investuoti nesinori. metaliniai stulpai but geriau bet brangiau. dar neskaicevau kas kiek gaunasi bet jei 20 metu laikotarpy reikes medinius keisti kas 5 metus o metaliniai gal laikys ir visus 20m. galbut metalas gautusi pigiau ilgiau exsplotuojant.

kur pirkt sieta ir stulpus patartumet. vakar buvau lenkijoje apsiziurejau kainas. reikes ir lietuvoi palyginti. noretusi deti is skydu bet brangu ir labai vagia. pas mus nuo tech apziuru centro per nakty nuvoge 100+ metru skydu.

Jei didele teritorija deciau betoninius keturkampius ,grozio nedaug bet patvarus  -idejai ir pamirsai ...  o keiciant antra kart labai jau gaila darbo -geriau viena kart 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Girdejau kad lenkuose segmentai pigesni nei lietuvoj tik nebuvo progos patikrint. Del vagysciu esu mates laidus pratampiotus, kaip supnatu jei nukerpi ta laida suveikia signalizacija. Gal kas patartu kur lenkuose pirkt tvoras?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...