Jump to content

Recommended Posts

ziemos vakarai turbut daug kam nuobodus taigi pagalvojau, kad butu galima pasvajoti ir aptarti tvoras, is kokiu medziagu pigiausia, kokios kolonos, pamatai? esu ne vienoj sodyboj mates, kaip aptverta paprasciausiom is medzio ispjautom viengubo pjovimo lentom, nelabai graziai, o vat kur dvigubo pjovimo lentos ir viena lenta deta is vienos puses kita is kitos puses kolonos(stulpo) ir nutepta pinotkesu, ruda atspalvi duoda, tai labai graziai atrodo.

Kai tvora nauja atrodo graziai, bet norint kad tvora isliktu grazi ja kaip ir medini nama reikes daznai perdazyti. Vazinedamas pastebek pries 3-4 metus statytus rekonstruotus namus kuriu apdailai panaudotos medzio lenteles, kurios neperdazytos atrodo nekaip.

Kai tvora nauja atrodo graziai, bet norint kad tvora isliktu grazi ja kaip ir medini nama reikes daznai perdazyti. Vazinedamas pastebek pries 3-4 metus statytus rekonstruotus namus kuriu apdailai panaudotos medzio lenteles, kurios neperdazytos atrodo nekaip.

na uz grozi reikia moketi, tad tas perdazymas suprantamas, bet gal pakalbekim apie tvoros tipus, medine, metaline...

Taip pat tvora manau turetu atitikti vaizda uz tvoros. Pas mus miestieciams nupirkus sodyba pirmas ju darbas buna uzsitverti tvora, pas vienus tvora grazi padaryta, nama nugriove ir pastate atveze ta mobilu nameli. Kaip sako pagal jurgi ir kepure, o cia tai net nezinau kaip ivertint?

pries metus ir man buvo iskiles sis klausimas variantu buvau prisigalvojes visokiu, galu gale pasirinkau betoninius stulpelius ir skarda.

medis aisku graziau taciau metai kiti vis reikia perdazyti, o kaina skardos ir medzio beveik tokia pati vienam praliotui, tveriant medziu gali sutaupyti ant stulpeliu, nes betoniniai tvoros elementai tai turi kaina :D

pries metus ir man buvo iskiles sis klausimas variantu buvau prisigalvojes visokiu, galu gale pasirinkau betoninius stulpelius ir skarda.

medis aisku graziau taciau metai kiti vis reikia perdazyti, o kaina skardos ir medzio beveik tokia pati vienam praliotui, tveriant medziu gali sutaupyti ant stulpeliu, nes betoniniai tvoros elementai tai turi kaina :D

tai ta skarda aklinai "uzdaro" tvora? pats stateisi ar firma samdei?

tai ta skarda aklinai "uzdaro" tvora? pats stateisi ar firma samdei?

as tiek neuzdirbu, kad samdyti :D viska darem dviese su zmonele

usdaro aklinai. tai buvo vienas is pagrindiniu reikalavimu, nes mano namukas salia gan judraus kelio

Teko matyti tvora is medzio atlieku, kaip pjauna medzius lieka sonai, viena puse plokscia, kita pusapvale su visa skiedra, stulpeliai betoniniai, tos atliekos staciai sukaltos, skiedra nulupta. Tvoros savininkas sakejog tai pigiausias variantas koki sugalvojo , pasak jo tos rastu atliekos nelabai turi verte, tai uz pusdyke nusipirko is lentpjuves, o ir atrodo gan neblogai, savo sodyba taip pat sakiau tversiu tokia tvora, jei domina galeciau nufotkint vaziuodamas pro sali.

Teko matyti tvora is medzio atlieku, kaip pjauna medzius lieka sonai, viena puse plokscia, kita pusapvale su visa skiedra, stulpeliai betoniniai, tos atliekos staciai sukaltos, skiedra nulupta. Tvoros savininkas sakejog tai pigiausias variantas koki sugalvojo , pasak jo tos rastu atliekos nelabai turi verte, tai uz pusdyke nusipirko is lentpjuves, o ir atrodo gan neblogai, savo sodyba taip pat sakiau tversiu tokia tvora, jei domina galeciau nufotkint vaziuodamas pro sali.

jo galetum nufotkint, butu idomu paziuret :)

mano tevas savo namus taip tvere, tiesa viena pakrashti tik toki dare, azuolinia stulpai o tarpai is tu atleiku, tai lentpjuveje rinkosi tokius kokie jam tiko po to apmatavo kiek kubu ir susimokejo gan neblogai, na tiesa pries metus kainos buvo kiek kitokios.

vaizdelis sakyciau idomus, originalu, nes nelabai kur daugiau tokiu pamatysi, gaila, bet zmones labiau myli betoninius monolitinius tvoru elementus, gal ir gerai kiekvienam skoniui savi reikalavimai

Iš medinių tvorų po 10 metų nelieka net malkom jei prastai prižiūri. Su gera priežiūra ,kuri taipat nepigiai atsieina, max 15 metų .Žinant dabartinias medienos kainas abejoju ar verta statyti medinę.Galima rinktis iš daug varijantų betoninių stulpelių ir skardos ,vien betoninių elementų ,vien metalo ,tinklo .Kas kaip nori pasikavot ir kiek gali skirti tam lėšų . Vagys dažniausiai kainuoja brangiau nei tvora . GALIMA IR IŠ BALTŲ ŠIENAINIO RULIŲ užsitvert ,būtų orginalu. :icon-rolleyes:

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti