Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Isankstine uzuojauta del vikono :D

Koks modelis kiek mokejai?

Kiek peiliu?

Seip nelaiko ziauriai...

Na rytoj atvaziuoja vestis ji uz 14000lt , o seip as nebuciau jo keites nes jis dirbo kaip "bitute", bet keiciau, nes nusipirkau VICON su smulkintuvu> :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

jo jo,laikymas priklauso nuo traktoristo labiausiai,siaip jei biski "patrakes" traktoristas,pirma beda bus prikabinimo visa sija nutrukusi,jei per duobes gerai leks...siaip man is arti paziurejus jis nelabai rimtas presas tas Vicon,nzn,cia mano asmenine nuomone,uz tokia kaina nauja galima ir kita geresni surast...siuo metu manau,kad Welger ir McHale yra lyderiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo,laikymas priklauso nuo traktoristo labiausiai,siaip jei biski "patrakes" traktoristas,pirma beda bus prikabinimo visa sija nutrukusi,jei per duobes gerai leks...siaip man is arti paziurejus jis nelabai rimtas presas tas Vicon,nzn,cia mano asmenine nuomone,uz tokia kaina nauja galima ir kita geresni surast...siuo metu manau,kad Welger ir McHale yra lyderiai

Nu as nezinovas tu presu bet mano kaimynas turi vicona, modelio nezinau bet ten padaro rulona ir iskart ji vinioja, tai jis siais metais man sake kad padare 1500 rulonu visikai be preso gedimu, nu presas tai naujas buvo pirktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai kame dela, nuo grandiniu pradedant kalbeti,sioms firmos,kurias isvardinau ankstesniame poste, keiciamos kas 20000 ar daugiau rulonu,nepamenu skaiciaus,o viconams lyg ir kas 6-9 tukstancius,bijau pameluot skaiciais kalbant,cia gatawas papasakoti gali placiau,be to McHale ir Welger yra guoliu tepimas automatinis,ko pasekoje ilgaamziskesni jie buna,o Vicona reik tepti,jei traktoristas bus labai netvarkingas,tada pirmoji beda bus ju tizimas, paskui kas ten su peiliais lyg ir smulkinimo,bent jau McHale ilindus akmeniui nusispaudzia visi peiliai,o Viconui tik tie kur ant ju kliuna,as nemanau,kad tai koks navarotas,jei nusispaudzia tik keletas, be to McHale ir Welger is traktoriaus galima isjungti peilius smulkinimo ar ijungti,taip pat dar viskokiu s...,labiau kompiuterizuoti ir nuo Vicono naujo kaina tesisikiria kokiais 7 tukstanciais lyg ir jei gerai pamenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai bugninis Vicon'as jau padariau 1100 rulonu be gedimo.Tu peiliu isjungimo beveik nenaudoju, tik kai siaudus presavau reikejo nuleist (ten uzvirvutes patrauki is viskas).Tos elektronikos pas mane uztenka pradeda pypset sutoji pats jis apvynioja tinklu ir atidaro gala ir isvercia, bei uzdaro.O pas tave dumoju daugiau elektronikos?(kam ji skirta?)Taip welger tikrai geri, kad turi tepima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir McHale turi tepima,parodo kada dapilt tepalu,idet solidolo tutele,kai uzsikemsa galima nuleisti peilius,ten kazkoks mexanizmas,tai su rankom pest nereikia ir visai is traktoriaus lipt lauk nu ir t.t. pats nebandziau dar visko,nereikejo,o kas link gedimo,tai nera kam ten juk gest,naujas daiktas juk yra,bet sakau,pirma guoliai ir grandines prades rodytis ir prasysis pakeiciami,cia tas 1100 rulonu dar tik gera apkatke

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo,laikymas priklauso nuo traktoristo labiausiai,siaip jei biski "patrakes" traktoristas,pirma beda bus prikabinimo visa sija nutrukusi,jei per duobes gerai leks...siaip man is arti paziurejus jis nelabai rimtas presas tas Vicon,nzn,cia mano asmenine nuomone,uz tokia kaina nauja galima ir kita geresni surast...siuo metu manau,kad Welger ir McHale yra lyderiai

Nu as nezinovas tu presu bet mano kaimynas turi vicona, modelio nezinau bet ten padaro rulona ir iskart ji vinioja, tai jis siais metais man sake kad padare 1500 rulonu visikai be preso gedimu, nu presas tai naujas buvo pirktas.

Biski apsirikau pas kaimyna "Krone" presas, sumaisiau su "Viconu" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neteke dar susidurt su tokiais daiktais,bet manau uz tokia kaina geriau deveta uzsienietiska paimti

Na ne tokia jau didelė kaina(kaip naujo daikto...)

ruloninis presas Sipma Z-569/1 38378Lt

rulonų vyniotuvas Sipma Z-557 14955Lt

Čia kainos be PVM ir (pagal bukletą) galiojo iki š.m. liepos 1 d.

Nors kaina ir galėjo pasikeisti(aišku ne į gerąją pusę...)

O padevėtą tai bus galima tik iki 2 metų senumo pirkti,jei tik patvirtins tą projektą...ir iš viso jei nepavyks parama pasinaudoti tai kažin ar pirksiu... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turejau omeny,kad geriau imti padeveta ar tai claas,welger ir t.t. o ne lenkiska sita "stebukla",jeigu jau eini per strukturinius,tai patarimas imk iskart gera,kad netektu veliau gailetis

Aš noriu pasinaudoti "Jaunojo ūkininko įsikūrimo" programa (2007-2013m)

Ten suma bus 140000Lt geriausiu atveju...o man norisi iš tos sumos traktorių MTZ-952.3 nusipirkti,minėtus ruloninį presą,vyniotuvą ir dar gręžinį išgrežti...na dabar paskaičiavus dar "telpu" į šią sumą,bet jei kainos keisis ... :icon-eek::icon-confused: O geras naujas "Welger" kur tame pačiame ir presas ir vyniotuvas tai kokius 200000Lt kainuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...