Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

Siap vienadienius seriam vienadieniu broileriu pasaru pries tai juos dar susmulkinam as asmeniskai rietavo turgui buvau nusipirkes mini rankini maluneli jis smulkina nuo rupiu iki petlevotu tai pramulkinam ir viskas ,svarbu neleist uzsiterst pasarams ir sviezio vandenelio laiku paduot. auga kaip ant mieliu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki sugalvojau usiveist putpeliu. reiktu kiausiniu nes turiu inkubatoriu. siulikit ivarius varijantus :D

sveiki planuoju neuzilgo uzkraut inkubatoriu ir prasiperint nauja partija putpeliuku,galiu isperint ir kitiems . mano mob. 8-613-275-77 Svajunas

labas putpelininkai, klausimas iskilo kaip us gaidziukus pesat

Biski i karst vandeni nutvilkom kaip broileriue skerdziant tik neperkaitinkit ir viskas nupesus isdarinejam taip su zirklutem perkerpam nugara kad nesugadint krutineliu nes krutinels didysis delikatesas ,ir baiktas kriukis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

O kada žadi į narvelius dėt? Auga jie taip greitai, kad nespėju augintuvių naujų daryt.... Šustri tokie, viską išvarto: vandenį ir maistą besistumdydami, po to sėdi alkani ir ištroškę :lol: Turbūt reiks konstruot vieną didelę dėžę su normalia šėrykla ir girdykla, nes tie dangteliai-bliūdeliai-lėkštutės-buteliukai jau vargina.... Maniškiai jau plunksnuojasi :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki, gal kas turit pasiulyti putpeliu narveliu?

firminiai labai brangus o beto lietuvoje nelabai ju ir yra nusipirkti. Teks greiciausiai paciam gamintis, as senukuose pirkau vielos tinkla ir lanksciausi, rema virinausi ir t.t. Dabar putpeles auga ir belieka laukti kada pagaliau prades deti kiausiniukus. Jau maniskems kaip ir ~35 para :) Ypac man patinka kaip patinai ciurskia :) pries svavaite dar taip nedarydavo. Kaip pas tave jurki? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galesi Donatai imesti keliata foto savo narveliu rytoj?

oi rytoj negarantuoju, nes putpeles kaime :) o darbo dienom as bunu mieste o jas tada sefuoja tevukai. Nebent ryt kaip planuota atvaziuotu pirkti 6 baroniuku, tai tada jei nepamirsciau fotiko galeciau nufotkinti. Bet narvai mano tokie panasiai kaip visi gaminasi. Pirkau metro plocio tinkla akys berods 1x1,75cm senukuose, kaina uz kv.m 18lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...