Jump to content

kieto kuro katilo pasirinkimas


jancauskas

Recommended Posts

kai grudu dziovyklom kas naudoja skysta kura pertvarkyti jog butu kurenami grudai apsimoka kas krosninio kuro sudegina per metus bent tona, nes viena tona skysto krosninio kuro atstoja 2 tonos grudu, tai palyginus krosniako ir grudu kaina skirtumas didelis, apie grudu kurenima yra geras straipsnis

http://www.manoukis.lt/index.php?s=1450&m=1&z=69

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai as rinkausi kaika man vienas zmogelis patare taip kad reikia ateiti i katiline ir paziurti kokio karstumo yta dumtraukio vamzdis paskui iseiti silta diena i lauka ir paziureti ar matosi dumelis is kamino esu per savo gyvenimeli rinkesis ir pasistates keturis katilus ir kaliu pasakyti kad ekomiskesnio kaip duju generacinioo kurenamo kietu kuru nera

PS gal kam reikia nuliovo skisto kuro katilo berzas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai grudu tokios kainas tai pats pigiausias sildymosi budas yra kurenant grudus, tik naujoviskai mastanciu zmoniu maza, dar daugeliui nesuprantama jog galima deginti grudus. Neseniai vienas bicas is manes pirko grudu namo sildymui, tai sake jog pas ji lenkiskas granulinis katilas tai grudais sildytis zymiai pigiau nei medzio granulemis , pasieme 4t grudu sake jog per ziema uzteks, anksciau sildesi medzio granulemis bet sake geru granuliu kaina apie 500Lt tona o prastesniu galima 100Lt pigiau nusipirkti , bet jos su kazkokiais klijais tai nuo ju kaminas ziauriai kisas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.energijosparkas.lt/lt/pellets

Stai ka radau pasiknises internete. Austru gamybos katilai, skamba labai viliojanciai, ypac tiems kas patys augina javus (ar ne teks ir man tuom uzsiimt :lol: ). Kainos itariu tikria nemazos, nes bent jau is palyginimo su kitu rusiu katilais rasoma 8 000 - 30 000 kaina. Nepigus malonumas, bet manau gyvenamajam namui uztektu uz kokius 12-15 k lt katilo.

Radau ir lenkisku katilu, http://www.kostrzewa.com.pl/lt/ofertapi ... ta-lt.html jei ju kaina zymiai mazesne gal ir verta prasidet, bet kazkodel austriskas patikimiau skamba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Pirkau katila kurenama grūdais Kalvio .Yra bunkeris automatinė padavimo sistema į pakura ,gesinimo avarinė sistema , automatinis pelenų šalinimas .Katilo galia 35 kw . Kitą savaitę turim parsivežti .Bet dar reikia nupirkti kaminą 180 mm - 200mm kamina statoma lauke .

Planuoju šildyti pagalbines patalpas .Katila kainuoja 22000,00 Lt. kaminas 5600,00Lt. tai nėra pigus malonumas .

Jei nepasiteisins sutarėm kad katila atsiims atgal . Ir pinigus mokėsiu tik kai pastatysiu ir išbandysim .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai jau brangiai tu cia uz katila sumokejai. Lenkiska www.martas.lt galima nupirkti ir uz 16000lt 50kw galingumo. Na del kokibes nesiimu spresti :icon-rolleyes:

Katilai gal ir geri bet nepritaikyti grūdų atliekoms kurenti .

Kaip jis dirba budėjimo rėžime ? Kaip kaip kuras susisluoksniuoja bira į šneką ? Kur pavojaus atveju gesinimo sistema ? Kur dedasi pelenus .

Aš juk minėjau katilas man reikalingas deginti grudų -rapsų atliekas na gal dar pjuvenas ir smulkintą medieną .Ir kad nereikėtu tarnauti katilui ,taip kaip šiaudais kurena ,8kartus kurstyti per dieną ir dar kas antrą dieną kaminą valyti .

Vienų žodžiu kaip pastatysim jei bus noras galėsit atvažiuoti pažiurėti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...