Jump to content

balkio gamyba zemes lyginimui ir grumstu trupinimui


greitail

Recommended Posts

  • Atsakymai 118
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O kartais neperdaug 15cm aukscio juosteles virint prie balkio? Nepergiliai susidirba javams? Kverneland kaltai protingiau gal?

Čia aš tik tokią foto internete radau su aukštom juostom. Šiaip pilnai pakanka lingių. Balkis gilyn nelabai lenda tai skirtumo nėra ką ten privirinsi. Tiesiog lingės ne greit sudyla ir dar kai kur galima rasti laužynuos pa pigiai. Kaltai gal dar geriau, tik jau kaštuos nemažai. Javams toks įdirbimas manau per menkas, o rapsus esu sėjęs po lyginimo visai normaliai, nes įsidirba kur tai 2-3 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Ar nebus per didelis kampas 45 laipsniu, kai virinsiu linges prie balkio apacios?

'

Paieškok internete foto, gal galima bus suprasti kampą. Yra juk ir fabričnų padargų tokių arba lygintuvai kultivatorių priekyje būna eina su plokštelėm. Tai nebebūtina dviračio išradinėt, kai jau kažkas gal tą apskaičiavo ir apgalvojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

pradejau ir as konstruoti balki, pagrindinai naudojamas bus pries isejant zole, kad islyginti lauka, arimas neblogai atrodo, bet daug lauku ariami pirma kart nuo kolukio ipac bus taip daroma pora ateinanciu metu nes zemes atsirado kazkiek daugiau, tai mintis tokia, 6 balkis, ant vaziuokles su hidrauliu pakeliamais ratais, asi radau cilindra taipogi, dar neseniai pavyko surasti sunkiasias akecias kurios tarybiniais laikais budavo ant belarusu trikampio kabinamos kad nuaaketi dirvas plotis ju 6metrai, tai viska sujungsiu tai bus nemazas svoris galvoju ar su 125ag. patrauksiu, tiesa kokiu kampu reiktu po balkiu pavirinti ar smaigus ar linges ar dar ka kad geriau lygintus ir isdirbtu zeme? taipogi, kokio ilgio trosus reiktu naudoti norint tampyti lauke kad neuzsimesti ant sparno?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

6m, su 125arkliais ? Uždusi blecha. Užsikas. Nebent molio paviršiu tebružinsi. Aš su 270ag 16km/h ikočioju lengvesnei žemei kai tas balkis skesta. Taigi staigiai nesisuksi su tuo balkiu, nieko ten i sparna nesueis. Pas mane kazkur 2m. Bet grandines. Akėčias daryk ant standžiu pavadeliu, o ne ant grandiniu.

Butina su balkiu Dubliai. O tai liks vežes ir pasėlis bus mirgu margu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...