Jump to content

Jusu televizorius


voras

Recommended Posts

Man asmeniskai plazminiu teliku spalvos daug maloniau ziurisi... Jei salia sudejus palzma ir LCD, tai LCD akivaizdziai juoda spalva ne tokia juoda ir spalvos murzinesnes.... (net 7 serijos samsungu). Tik kad plazmos namaciau net HD ready raiskos.... Idomu koks ju likimas... negi toks pat kaip kineskopiniu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai plazminiu teliku spalvos daug maloniau ziurisi... Jei salia sudejus palzma ir LCD, tai LCD akivaizdziai juoda spalva ne tokia juoda ir spalvos murzinesnes.... (net 7 serijos samsungu). Tik kad plazmos namaciau net HD ready raiskos.... Idomu koks ju likimas... negi toks pat kaip kineskopiniu?

Plazmu yra ir FullHD , deje tai jau nueinanti technologija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas naujas tv turi prijungimus, kad galetum ji prijungti vietoj kompiuterio monitoriaus. Kas truputi galingesnius kompus turit nusipirkit ar parsisiuskit HDTV formato filmus, bent jau ant 106cm istrizaines tv ziurisi labai gerai. Manau auksciausias kokybes formatas kuris dabar yra. Kas apie televizija, tai mes turim palidovine kokybe tikrai labai gera.

Perkant LCD tv reiktu manau visu pirma demesi atkreipti i rezoliucija pvz: 1920 X 1080 tai reiskia ekrano plotis: 1920 tasku(pixeliu) aukstis: 1080tasku(pixeliu) juos gali sudauginti ir zinosi is kiek tasku susideda visas ekrano vaizdas. Per garantini laikotarpi negali berodz daugiau nei 3 ar 5 taskai perdegti.

Jei ka sumaisiau pataisykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai plazminiu teliku spalvos daug maloniau ziurisi... Jei salia sudejus palzma ir LCD, tai LCD akivaizdziai juoda spalva ne tokia juoda ir spalvos murzinesnes.... (net 7 serijos samsungu). Tik kad plazmos namaciau net HD ready raiskos.... Idomu koks ju likimas... negi toks pat kaip kineskopiniu?

Australai jau sukure lazerini tv, kuris pasirenges konkuruoti su LCD ir plazma; viskas ateina ir praeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Man asmeniskai plazminiu teliku spalvos daug maloniau ziurisi... Jei salia sudejus palzma ir LCD, tai LCD akivaizdziai juoda spalva ne tokia juoda ir spalvos murzinesnes.... (net 7 serijos samsungu). Tik kad plazmos namaciau net HD ready raiskos.... Idomu koks ju likimas... negi toks pat kaip kineskopiniu?

Australai jau sukure lazerini tv, kuris pasirenges konkuruoti su LCD ir plazma; viskas ateina ir praeina.

Chebryte, lenkai LCD televizorius beveik uz dyka dalina :D Bialystoke 119 cm istrizaines LG, LCD full HD, penktos kartos telikas 3400zlotu arba 2300lt :icon-wink::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lietuvoj, šiuo metu siūloma tik vienintelis modelis sony , ir jo kaina kažkur apie 1200lt, arba Playstation 3 dar gali rodyt tokio tipo filmus. Blue-ray diskų tiek su filmais tiek su žaidimais jau yra, netgi lietuviško įgarsinimo. Manau, jie sparčiai atpigs ;) beje girdėjau kad ltv jau pradėjo hd formatu transliuot, kiek yra tiesos, reikia pagooglint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš buvau pasiėmęs "Galą" pabandyt, tai vienas iš 14 (ar kiek ten) nemokamų kanalų buvo pavadinimu "test" ir per jį transliuoja Lietuvos televiziją HD raiška, tik man atrodo ten tik HD ready, o ne Full HD, bet gal ir klystu.

HD ready gali būti telikas o ne signalas. Tai reiškia, kad jis priimr HDTV signalą jį rodys, tik sumažins iki normalaus dydžio.

Dabar pas mane skaitmeninė (kabelinė) Gala, bet kiek žinau nėra jokio HDTV kanalo Gal Lietuviai pirmi pradės transliuot, nes per palydovus HDTV labai jau brangu, daug vietos palydove užima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matai ir informacijos perdavimo sistemos turi būti našios , nes perduoti 1080p signalą reikia minimum 6mb/s laidumo kabelio, tokiu laidumu, tik optiniai kolkas pasižymi. Kalbėjau su specu iš KTU, transliuojama Kobra HDTV, tai sakė routeriai nelaiko kai per internetą žiūri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...