Jump to content
diler

Vasariniu kvieciu auginimas

Recommended Posts

istikro ivertinus savikaina manau jog optimaliausias derlius yra apie 8 t is ha kvieciu, viskas kas auksciau tai jau aukstasis pilotazas ir mano isitikinimu tikrai nevisada atsiperka, bent jau musu zemese (kalbu apie save)

čia jau galima įžvelgti Lietuviško Verslininko Svajone :D . Lietuvos verslininkai nori jei į versla investavo 10 lt tai po metų nori turėt 20lt, bet tai manyčžau drambliuko svajonė. O jei taip įvyksta tai čia tik Dievo dovana (taip kaip praiti metai buvo)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ivyksta ir kitaip, tiesiog sakau, kad toki derliu galima pasiekti be super idejimu, tiesiog laiku viska padaryti, kas auksciau tas jau sunkiau ir aisku jei nebus tinkamo oro nebus ir tu 8 tonu

p.s. nebuk naivus, nemanyk kad tik lietuvis nori is 10 padaryti 20, tikras verslininkas nori, o ir padaro, permetus is 10 ir visa 100, bet cia ne zemes ukyje, taip kad gobsumu manes gali nekaltinti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
ivyksta ir kitaip, tiesiog sakau, kad toki derliu galima pasiekti be super idejimu, tiesiog laiku viska padaryti, kas auksciau tas jau sunkiau ir aisku jei nebus tinkamo oro nebus ir tu 8 tonu

p.s. nebuk naivus, nemanyk kad tik lietuvis nori is 10 padaryti 20, tikras verslininkas nori, o ir padaro, permetus is 10 ir visa 100, bet cia ne zemes ukyje, taip kad gobsumu manes gali nekaltinti

Nesupyk nieko blogo neturėjau mintį :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nesupyk nieko blogo neturėjau mintį :)

Nezinau kiek teisybes, bet Daukniunu ZUB praitais metais kule 12-14t/ha (taip darbininkai kombainiorai sake) bet kiek maciau savo akimis kas 2-3 dienas varo su purkstuvu arba su trestuvu, ka purskia ir tresia nezinau, bet varo ir varo ir varo.

Kiek geriau yra pasvalio raj (mano tevukai ukininkauja) ten zeme kur kas 100kartu geresne nei mano durpes, smelis, ir t.t. ten molis arba priemolis ten kvieciai i kviecius panasus o ne kaip mano barachlo kazkoks :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Vasarinius kviecius dabar vaziuosiu purksti nuo ligu su prosaro, noriu ideti dar agroplius javams, magnio sulfato bei nuo vabalu fastac. Bet dbr jie zydi. Tai dabar galvoju purksti tik nuo ligu ir ideti nuo vabalu, o kada butu geriausia dar su magnio sulfatu bei agroplius javams nupurksti? Pieninej brandoj gal? Patarkit kolegos :eusa-think:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

2 metus auginau Thasos, atsisakiau kaip niekam tikusios :)

pirmais metais kuliau virs 6 t is ha, o antrais 0.9 t is ha, nes sugule apie 100 ha

labai slogus prisiminimai is tu laiku

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
2 metus auginau Thasos, atsisakiau kaip niekam tikusios :)

pirmais metais kuliau virs 6 t is ha, o antrais 0.9 t is ha, nes sugule apie 100 ha

labai slogus prisiminimai is tu laiku

Nebeguzdink :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ar galima vasarinius, ir ar verta purksti nuo ligu zydint? pirma kart buvo purksti pries 3 savaites. bet dabar isplito ant lapu tos ligos- rudos demes. praktiskai visi lapai nuseti tu demiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ar galima vasarinius, ir ar verta purksti nuo ligu zydint? pirma kart buvo purksti pries 3 savaites. bet dabar isplito ant lapu tos ligos- rudos demes. praktiskai visi lapai nuseti tu demiu.

jei lietingi orai vyrauja tai reikia purksti zydint.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kolegos kas auginat veisle hamlet is balticagro ? , idomu kaip pas jus , pas mane ji kaip ir neblogai atrodo bet yra niuansu , varpos dviem aukstais , matomai platintojai 'pachimicino" :eusa-think:

Man rodos jau rašiau, ir pas mane tas pats. Ir tai yra iššokusios kitos veislės priemaišos, nes ankstyvesnis brendimas nei visų. Bet kviečiai yra kviečiai. Gerai kad ne miežiai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kolegos kas auginat veisle hamlet is balticagro ? , idomu kaip pas jus , pas mane ji kaip ir neblogai atrodo bet yra niuansu , varpos dviem aukstais , matomai platintojai 'pachimicino" :eusa-think:

Man rodos jau rašiau, ir pas mane tas pats. Ir tai yra iššokusios kitos veislės priemaišos, nes ankstyvesnis brendimas nei visų. Bet kviečiai yra kviečiai. Gerai kad ne miežiai.

pas mane irgi tas pat, bet patys kvieciai tikrai geri.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Kiek kg/ha dedat kvieciukams karbamido pieninej brandoj?

20 :eusa-shifty:

As irgi tokio stiprumo uzsitaisiau, Jau ant dienu reiks varyt purkst. O ar galima idet insekticido?

jei reikia dėk.. :eusa-clap:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Na ziurejau tai yra vienas kitas amaras, idesiu blogiau nebus. O kiek kartu zadi purkst karbamidu? Skaiciau literatura, kad 10 d. po zydejimo kvieciams nupurskus karbamido jis padeda varpoms islaikyti visus grudus, tada ju neatmeta. Antras purskimas didina vidutine ju mase bei baltymus, o trecias purskimas optimalaus tankumo paseliuose gali padidinti grudu derlinguma iki 1.2 - 1.5 t/ha. :eusa-think:

dažniausia darau 2 purškimus..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai pirma purskima turbut darysi ant dienu, o kada sekanti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai pirma purskima turbut darysi ant dienu, o kada sekanti?

pirmas pieninėje brandoje kitas jau vaškinėje.. :eusa-think:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...