Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

paziurejau į užrašus plius minus su antru trumpinimu apie birželio 1d,o daba jau,veliavinis,pas kažka varpos lenda,nieko nebesuprantu

man pernai buvo vienas laukas labai skubėjo viską daryt tai tam lauke  trūko drėgmės ir ankstyva veislė buvo , o šiemet tai dar netrūksta drėgmės ir vėlyvesnė veislė tai dėl to ir tas augimas neskubantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

paziurejau į užrašus plius minus su antru trumpinimu apie birželio 1d,o daba jau,veliavinis,pas kažka varpos lenda,nieko nebesuprantu

Pas mane rapsas lengvoje dirvoje jau virsutines ankstaros pradeda keist spalva, o hibr rugiai nuzydejo jau pradeda formuot grudus : )Idomu tikrai kada prasides kazkokia javapjute 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Mantas2342 pranešimas:

man pernai buvo vienas laukas labai skubėjo viską daryt tai tam lauke  trūko drėgmės ir ankstyva veislė buvo , o šiemet tai dar netrūksta drėgmės ir vėlyvesnė veislė tai dėl to ir tas augimas neskubantis.

gali buti,bet ta pačia colladaauginu kokius 4 metus bet tokiu bajeriu dar nebuve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-06-02 at 15:52, Zvanas pranešimas:

 

Reiskia teisingai mastau, kuo silciau tuo medziagu apykaita greitesne :)

 Vaderstad kazkuriam buklete buvo diagrama. Kuo silciau tuo greiciau augalas pereina savo gyvenimo etapus. O fotosintezes produktyvumas nera taip susijes su temperatura, kuomet per silta fotosinteze prasteja, o augimas skuba. Todel anglijoj dideli derliai kad nera per karsta. O pas mus arba per trumpa vegetacija gaunasi, nes trumpejan dienom augalas irgi greitina savo etapus, arba kaip siemet per karsta ir sausra:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...