Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

Prieš 9 valandų, uk.Povilas pranešimas:

Kaip vertinate kvietuku veisles Hamlet ir Vanek, auginant neintesyvia technologija, kuri veislė labiau pasiteisino? 

Gal kas turit sėklos 

Ir tas ir tas geras buvo, bet jau seni atsėliai. Paskutiniu laiku niekas neplatino nauju atsėliu. Collada visai patiko pernai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, uk.Povilas pranešimas:

Kaip vertinate kvietuku veisles Hamlet ir Vanek, auginant neintesyvia technologija, kuri veislė labiau pasiteisino? 

Gal kas turit sėklos 

Auginau pernai Hamlet  ekstra buvo baltymai 16 glitimas 35.7 kur vežiau i punktą.Derlius kaip sausros metais apie4.5t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-19 at 10:52, uk.Povilas pranešimas:

Kaip vertinate kvietuku veisles Hamlet ir Vanek, auginant neintesyvia technologija, kuri veislė labiau pasiteisino? 

Gal kas turit sėklos 

Panašios jos yra gal net giminiškos, grūdai stambūs, nelabai skiriasi nuo ž.kviečių. Šiaip abi geros, tik vanek jau nusenęs, hamletas šviežesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

quintus ir neblogai 4,5t/ha 1 klasė kritimo šiek tiek pritrūko iki extros, prieš sausrą buvo potencialas milžiniškas , kaip žieminiai atrodė geriausiuose laukuose :D

Akvilonas pas mane atrodė baisiai iš kur ten 4,9t pribiro super duper ekstra klase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hamlet pirmus metus patiko, bet pora metu atgal nepatiko, nes gan žemoki buvo ir jeigu laiku iki lietaus nepaimi tai šiaudas neatlaiko varpos.

Vanek man asmeniškai patiko tiek derlium tiek kulimo kokybe.

Quintus sėjam pamiškėse dėl visiem aiškiu priežasčiu ;) derliai tkr neblogi tik tie akuotai lenda kur nereikia ;) 

Jarisa turejom 2016 m. Žodžiu tais metais derlius tkr buvo ispūdingas. Kombaino kompas rodė 6,7 t/ha. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Ukmin pranešimas:

Hamlet pirmus metus patiko, bet pora metu atgal nepatiko, nes gan žemoki buvo ir jeigu laiku iki lietaus nepaimi tai šiaudas neatlaiko varpos.

Vanek man asmeniškai patiko tiek derlium tiek kulimo kokybe.

Quintus sėjam pamiškėse dėl visiem aiškiu priežasčiu ;) derliai tkr neblogi tik tie akuotai lenda kur nereikia ;) 

Jarisa turejom 2016 m. Žodžiu tais metais derlius tkr buvo ispūdingas. Kombaino kompas rodė 6,7 t/ha. 

Tai ka šiemet sėsite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Ūkis50 pranešimas:

Pernai sejau Taifun ketvirto atselio, po 5 t biro ,visi extra. Siais metais vel juos sesiu , tik jau 6 atselio.

Šiaip nevisada pirktinė sėkla taip gerai atrodo kaip ūkinė sėkla. Kai tokios grūdu kainos aš irgi sėčiau, kad 10 atsėlio :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...