Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

prieš 20 minutes , Witalikas pranešimas:

Taip ir darysiu. Nes keli metai vis po 240-270vm atiduoda o stebuklu nemaciau. 

Tai jie ir po 13t/ha pjove, bet kiek kalbejau vidurkis 7t/ha gavosi.

Nekūdai duodavai aš tai net nemasčiau apie tokį trešimą niekada savo žemėse ž kviečiams pradžioj duodavau 160vm pernai apie 180 dabar 190vm bandysiu, o apie daugiau net negalvoju ateinančius keletą metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Mantas2342 pranešimas:

Nekūdai duodavai aš tai net nemasčiau apie tokį trešimą niekada savo žemėse ž kviečiams pradžioj duodavau 160vm pernai apie 180 dabar 190vm bandysiu, o apie daugiau net negalvoju ateinančius keletą metų.

Tai va, zemiu nera. Norisi rimtesnio derliaus. Bet nepaeina kaip visad. Nors atrodo potencialas yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , darstiga pranešimas:

Paskaitynėjau šią temą apie vas. kvieč. ir pasinorėjo paklausti tų, kurie dirba žemes apie 36-42 našumo balus. Koks buvo vas. kvieč. derlingumas tokiose žemėse  pvz. šiais metais ir praėjusiais? 

Tas balas dar nieko nesako, geriau žiūrėt į granuliuometrinę sudėti ph ir t.t. pas mane kaip jau rašiau viršui šiemet vidurkis 4.5t/ha gavos, o žemės balas tam lauke 33.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , darstiga pranešimas:

Paskaitynėjau šią temą apie vas. kvieč. ir pasinorėjo paklausti tų, kurie dirba žemes apie 36-42 našumo balus. Koks buvo vas. kvieč. derlingumas tokiose žemėse  pvz. šiais metais ir praėjusiais? 

O pats dirvožemis priesmėlis, ar juodžiamis vyrauja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, darstiga pranešimas:

Aplink intensyvininkai pasiekia ir didesnį nei 5t  , bet....gal tos 5t ir būtų tas geriausias viduriukas. 

Pradedi dabar augint ir iskart nori lygiuotis i intensyvininkus? Kurie viska zino apie savo dirvozemius ir uzaugina daugiau nei 5t? Ne nuo to galo pradejai i viska ziuret ;) pradek tirtis dirvozemi zinosi ko truksta ir kuom trest ;) o tu geriau galvok kaip pats pasieksi tas 5t o ne kaip kiti uzaugina 7 ar 8t ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Juodas pranešimas:

Galbūt v.kvieciai mažiau reiklūs dirvožemiui nei z. Kviečiai? Ar irgi viskas nuo veisles priklauso? 

Dirbam 30-38balu žemėse žodžiu priesmėlis pagrinde, tai ž. Kviečiu pasiekiam 5t, v.kvieciu 4t neperlipam. V. rapsa pagrinde iš vasariniu kultūru auginam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Juodas pranešimas:

Viliau, ką vadini prastesnė zeme? Galvos skausmas ką iš vasariniu kultūrų sėti pavasarį, kad be problemu eitu parduoti ir dar piniginėje kažkas liktų. V. Rapsas kaip ir neblogai butų, bet nuiimti neturiu su kuo ir siaip nėra patirties. 

 

Durpe smėliai žvyrai. Turiu lauku kur nėra gyvenime buve žieminiai kviečiai. Tai iš pastebėjimo man kviečiukai geriau auga nei miežiai. Joniškio rajone, tik rubežiuojuosi ties akmenes rajonu, o ten žinom kokios žemės artėjant link žemaitijos ;) juodžemio neturiu. Mano geros žemės kur vyrauja moliai ten auga viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...