Jump to content

KONGSKILDE technika


Zipas

Recommended Posts

ble, prie raseiniu pas zmogu ant kiemo stovi. kaina kaip vederio, tik plius 3 deze, kopijuojantys sejos diskai... padanginis volas eina gale, kaip skutiko...

..3-ia .tai gal žolėms. .padanginis volas... 16 ratų gale ir 16 priekyje :icon-question: hm.taip :icon-question:

ne. sejant rapsa, galima pilt 2 trasas. vederi tai kainuoja papildomai...

prieki padangu nera. dislys kaip vederio, 4 ratai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..nu gal ko nesuprantu, pas mane yr 16*16 ir tie 4 dišlys . ,bet kam tos 2-i trąšos :icon-question:

arimo paklausk, kam jis vederi 2 trasadezes turi...

..gal pastebės, apie ką čia mes ..ir iš kur vederį 2-i trąšądežes , kas ten per aparatas :icon-question:

kiek minejo tas zmogus, 2 trasadeze, papildoma yranga, ir su ja vederis nesa netoli 200klt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet as kazkaip apie vakarietiskas sejamasias geresne nuomone susidares buvau. Arba jus sejat neaisku ka ir kaip :)

musu sz pirkta nauja 93 metais. Taip kad siom dienom ir jai 1000ha sukakojo :)

Vienaip ar kitaip mechaniskai ji gerokai pasidevejus, bet dar metus gali tempt. Ardyta tik viena karta, nes buvo ivore kuri issiejimo bunelius suka isejus. Nauja kokius 2 metus labai gedo ir luzo, o dabar jau lyg ir nieko, jei kas kur padyla tai su viela lengvai pasitaiso :) Tik tiek kad elektronika keli metai nebeveikia jau... Kur uzsikimsimus, seklas ir trasas rodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

startines trasos yra tos kurios beriamos kartu su grudais sejos metu. Taip daro sz sejamos, lenkiskos unia, vm ir dar visokiu kitu.

Kad tinka ten pilt superfosfatas tai zmones senai zinojo ir taip dare. Bet manau ne todel jog kompleksiniu neturejo. Tai man ir idomu kodel reikia pilt superfosfata o negalima kitokiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man idomu okios kuro sanaudos pas jus sejant su vederiu?

as seju su t-150 mazo 8-unke superis, sejalka vedris 4 metru, be trasu, prieki agrila dirbimas, sejama pripilama pilna seklos, 1ha vidutiniskai 6litrai kuro.

Maniskis 20 ha pasejo, is pilno bako liko ketvirtadalis, bet bako nebuvom sklidino pripyle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...