Jump to content
shaulinis

Tikslaus ukininkavimo sistemos

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

287 nariai balsavo

1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

• Niekada
      45
    • Domiuosi
      193
    • Jau naudoju
      50

Recommended Posts

prieš 36 minutes , ludditas pranešimas:

Gal kas patars ar verta rinktis automatinio vairavimo sistemą, traktorius pagrinde bus naudojamas pašarų ruošimui, laukai kalvoti, vingiuoti, nedideli po kelis ha. 

Neverta, i rulonus rinkt pradalgius nepanaudosi, grebot ir gal nelabai, del sienapjoves su elektriniu vairu bandem kazkaip nepatiko darbininkam...., vairavimas reikalingas skutimui sejimui, tresimas purskimas dar isobus pajngus sekciju valdymas ir pan... bet gen jau sumos. Uz tuos pinigus arba priekine sienapjove pasiimk arba galine bent didesne ar dar kam skirk

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kokius  vairavimo jautrumus esat nustatę john deere  green star 2630 su atu300 vairu?  Visaip bandau ir nesigauna niekaip  normaliai, sėjant vis plaukioja į šonus, kuo minkštesnė žemė tuo blogiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, Intra pranešimas:

Sveiki. Kokius  vairavimo jautrumus esat nustatę john deere  green star 2630 su atu300 vairu?  Visaip bandau ir nesigauna niekaip  normaliai, sėjant vis plaukioja į šonus, kuo minkštesnė žemė tuo blogiau.

kad būtų paprasčiau manau siaurink padargą,naudoju trimblą viskas normaliai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 43 minutes , ceck pranešimas:

kad būtų paprasčiau manau siaurink padargą,naudoju trimblą viskas normaliai

Tai dingsta tiksliojo ūkininkavimo  prasmė, kai sėjamoji 4m, o nustatai 3.8 kokius. Nustatęs  3.95, neužsėtų linijų beveik nėra, tik nepatenkintas  dėl pastoviai vingiuojančios linijos. Pas kitus matau nėr šitos problemos, tai įdomu kokius  nustatytmus reikia keisti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, Intra pranešimas:

Tai dingsta tiksliojo ūkininkavimo  prasmė, kai sėjamoji 4m, o nustatai 3.8 kokius. Nustatęs  3.95, neužsėtų linijų beveik nėra, tik nepatenkintas  dėl pastoviai vingiuojančios linijos. Pas kitus matau nėr šitos problemos, tai įdomu kokius  nustatytmus reikia keisti

Pas mane tokie, tai kazkaip problemu del to neturiu.

646A9AF9-E64F-465C-AD79-268BEF3BC7F9.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 6 valandas, Intra pranešimas:

pas mane sejamoji 4m tiek ir pastatęs,neužmiršk ir tarpueilio plotis dar yra,o jei nusistates 3,95 ir dar buna neužsetų kylių tada shūdas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-10-06 at 12:20, Intra pranešimas:

Pas mane toks niuansas, kad pasikeičiau priekines padangas, jos kito gamintojo ir gana juntamai pjaunasi su galu (sukasi greičiau), tai patikėk, nes su ranka sunkiai nuvairuoju tiesiai, ka kalbėti apie navigacija, kuri tikisi stabilumo, o traktorius plaukioja kur lengviau :D bet atu naudoju nebent kultivavimui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-10-06 at 10:31, Intra pranešimas:

Naudoju tokius nustatymus. Eina kaip styga. Persidengimas nustatytas 3cm. Tiesa antena sumontavau ant priekines pakabos

059D367D-0B51-4465-957D-CF0B0465AD2E.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 19 valandų, manttys pranešimas:

Pas mane toks niuansas, kad pasikeičiau priekines padangas, jos kito gamintojo ir gana juntamai pjaunasi su galu (sukasi greičiau), tai patikėk, nes su ranka sunkiai nuvairuoju tiesiai, ka kalbėti apie navigacija, kuri tikisi stabilumo, o traktorius plaukioja kur lengviau :D bet atu naudoju nebent kultivavimui

Padangod orginalios dar, tik galvoju gal spaudimas per mažas biški, minksčiau plaukioja. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 16 valandų, phonetix pranešimas:

Naudoju tokius nustatymus. Eina kaip styga. Persidengimas nustatytas 3cm. Tiesa antena sumontavau ant priekines pakabos

059D367D-0B51-4465-957D-CF0B0465AD2E.jpeg

Pas visus matau kitaip nustatymai atrodo,  ir man jie visiškai  netinka. Nustatytu  langas pas mane atrodo taip

Screenshot_20191008-113747_Messenger.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-10-06 at 18:32, ceck pranešimas:

pas mane sejamoji 4m tiek ir pastatęs,neužmiršk ir tarpueilio plotis dar yra,o jei nusistates 3,95 ir dar buna neužsetų kylių tada shūdas

As pastatęs buvau 4,1m.tai negražiai atrodo dabar pastatėm lygiai 4 tai žymiai geriau bet pavasari dar kokiu pora cm sumažinsim.Tiesa buvo taip kad vairas sukinėjasi važiuojant netgi sejamoji bangele dare tai Po per kalibravimo susitvarke.o del prasmės pasižiūrėkite kur senos technologines buvo ir kur dabar yra.pas mane vienam lauke tris kartus technologines pasiveja ir vel lenkia žiurint pagal senas technologines vėzes o tai 3x28 metrus juos padauginus is ilgio gaunas įspūdingi skaičiai persetu,pertrestu,perpurkstu,perdirbtu hektarų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , grazbek pranešimas:

As pastatęs buvau 4,1m.tai negražiai atrodo dabar pastatėm lygiai 4 tai žymiai geriau bet pavasari dar kokiu pora cm sumažinsim.Tiesa buvo taip kad vairas sukinėjasi važiuojant netgi sejamoji bangele dare tai Po per kalibravimo susitvarke.o del prasmės pasižiūrėkite kur senos technologines buvo ir kur dabar yra.pas mane vienam lauke tris kartus technologines pasiveja ir vel lenkia žiurint pagal senas technologines vėzes o tai 3x28 metrus juos padauginus is ilgio gaunas įspūdingi skaičiai persetu,pertrestu,perpurkstu,perdirbtu hektarų.

jeigu ponas ženklintuvų nesusireguliavot, tai čia jau pačio problema :) aš po pirmų sėjos metų pastebėjau, kad daug užsikeičia, perstūmiau ženklintuvų lėkštes po 5 cm ir dabar puikiai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 40 minutes , JCB pranešimas:

Na jei po 15-20cm skaičiuojant perdengimą sėjant, tai per 100ha gaunasi 4-5ha už dyką.

žinok dar daugiau gaunas,1 eilute iš vieno krašto kita eilute iš kito krašto ir tai gaunas 2 eilutes,jei tarpueilis 12,5 cm jau 25cm dengias

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, manttys pranešimas:

jeigu ponas ženklintuvų nesusireguliavot, tai čia jau pačio problema :) aš po pirmų sėjos metų pastebėjau, kad daug užsikeičia, perstūmiau ženklintuvų lėkštes po 5 cm ir dabar puikiai

Kai pradejo setis poseliai pastebejau kad sejikas seja is iprocio autopilotu.plius purkstuvas 28metrai su4 sejamaja gaunasi 7 brukstelejimai ir gaunasi taip kad purkstuvo galines sekcijos jau ir atsijungineja.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , grazbek pranešimas:

Kai pradejo setis poseliai pastebejau kad sejikas seja is iprocio autopilotu.plius purkstuvas 28metrai su4 sejamaja gaunasi 7 brukstelejimai ir gaunasi taip kad purkstuvo galines sekcijos jau ir atsijungineja.

TAIP, NIEKAS tu užkeitimu nesureiksmina per daug, bet derlių nuėmus gali viską pasiskaičiuot, o kai į ekraną žiūri, labai gerai matos kiek purkštuvas užkeičia. Neperdedant apie metrą buvo po pirmo sezono su nauja sėjalka, čia 8 važiavimai. Ir su 6 m kederiu atsiputęs per 4 barus paimdavau. Dabar jau nevisad paimu, jeigu kur užsižioplinu. Vis dar per technologines užkeičiu koki 10-20 cm, bet čia jau baika kaip iš rankos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...