Jump to content
shaulinis

Tikslaus ukininkavimo sistemos

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

273 nariai balsavo

1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

• Niekada
      43
    • Domiuosi
      184
    • Jau naudoju
      47

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, Gnytasis pranešimas:

kaip jum ez guide 250 veikia? Nuo tu egnosu isjungimo pasidare geltona palydovo kokybe ir tik du pagaliukai nors ir pakeiciu nustatymuos I future 123 ir future 136, juos pagauna raso snr su skaiciais viskas kaip ir tvarkoj bet vistiek nepazaliuoja ta palydovo kokybe tad neina dirbti su A ir B. Gal kas issiaiskinot kaip padaryt kad pazaliuotu ? 

as ant 750 sujungiu visus palydovus ir atsiranda. o siaip ta pati beda. neturejau laiko po viena jungineti, kuris ten padeda :)

prieš 18 minutes , manttys pranešimas:

as ant 750 sujungiu visus palydovus ir atsiranda. o siaip ta pati beda. neturejau laiko po viena jungineti, kuris ten padeda :)

Trimblu atstovui lietuvoj parasiau tai yra v3. 12 versija o pas mane v3. 10. Kas durniausia tos naujos versijos niekur internete ner teks vezt :)

prieš valandą, Gnytasis pranešimas:

Trimblu atstovui lietuvoj parasiau tai yra v3. 12 versija o pas mane v3. 10. Kas durniausia tos naujos versijos niekur internete ner teks vezt :)

tai parašyk ir atsiųs tą failą. o šiaip tai susijungei visus palydovus?

Jei integruota sustema tai antenai geriausia vieta ant posūkio ašies. Normaliam traktoriyi tai virš galinio tilto centro. Saveigiams purkštuvams ir laužto rėmo traktoriams kiek įdomiau. Svuravimus turi kompensuoti gulščiukas. Su dirbimu logiška kad neša nes poveikis lygus atoveksmiui. Kiek padargas spaudžia dirvą į šoną tiek ir dirva padargą į priešingą. Jei apkrovos per visą ilgį nevienodos (o taip dažniausiai ir būna) atsiranda petis su šonine apkrova o tai ir yra traukimas į vieną ar kitą pusę.

Dėl palydovų tai čia įdomiai kažkas vyksta. Net mano mašininis Tom Tomas grybauja nuresetinau tai tam kartui veikia 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti