Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Prieš 22 valandų, tadasg pranešimas:

Fende 724 jau gamykliškai buvo Trimble vairavimas 2,5 cm tikslumo. Rudenį į John Deere 7530 (nėra jokio paruošimo) įsidėjau dėvėtą Trimble cfx 750 su EZ-Pilot. Tikslumas irgi 2,5 cm. Rudenį tik bandėm su 3m noraginiu, tai kaip ir viskas ok, būna kad momentais pabėga iš linijos. Arba reikia didintis persidengimą. Pavasarį pabandysiu su kultivatoriumi, pažiūrėsiu kaip tiksliai tada dirba. Tą pabėgimą manau lemia vairo kolonkės išdilimas, tas Pilot'ą labai jau smarkiai sukinėja vairą.

reikia mazint agresyvuma sukinejimo :) tada gana svelniai viskas vyksta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, manttys pranešimas:

reikia mazint agresyvuma sukinejimo :) tada gana svelniai viskas vyksta 

mažai aš dirbau su juo ir tuo vairavimu, tai per daug nereguliavau. :) daugiau dirbdamas jau pasireguliuočiau nustatymuose arba gausi į svečius atvažiuoti ir padėti pareguliuoti :)

Prieš 19 valandų, halitas pranešimas:

Sunku apsispresti ,kazin koki atsiliepimai trimblo 250 su EZ-Steer'u. 2,5 cm tikslumo kazin ar (ne)prireiks man. Pinigai nemazi. Zenklintuvais sėjant nuo 24 metrų dingsta nuo 30 iki 50 cm (4 metru sejamoji). Reiktų zenklintuvais aisku pazaist. Na reiktu bent aisku teoriskai tikslumo atsiperkamuma paskaiciuot konkreciai savo laukams. Grubei mano laukuose persidengia 5 ha su maksimaliu nugrybavimu. Kai paskaiciuoji daug. Gal kas iš teorinių paskaičiavimų palygino su praktiniais?

Johniui būčiau ir aš neėmęs to rtk signalo, bet kai pirkau tą visą komplektą (cfx 750 monitorius, vairas, EZ-pilot ir antena) jau buvo su RTK signalu. Sėjai gal pakanka ir RTX (15 cm), man neteko su tokiu signalu sėti, tik iš kolegų kaiminystėje esu girdėjęs, kad pamiškėse, šlaituose pabėga signalas su JD navigacija. Žemės dirbimui, manau, pilnai pakanka ir tų 15 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, aladinas pranešimas:

Yra

Ir kaip ar patenkinti, seniai turit? Man patinka tas dalykas kad is vieno traktoriaus i kita galima kilnoti, bet nepatinka kad vaira labai jau klibina, kiek youtubej maciau, ar galima jo ta agresyvuma pamazint, kad taip nedrebintu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , axe pranešimas:

Ir kaip ar patenkinti, seniai turit? Man patinka tas dalykas kad is vieno traktoriaus i kita galima kilnoti, bet nepatinka kad vaira labai jau klibina, kiek youtubej maciau, ar galima jo ta agresyvuma pamazint, kad taip nedrebintu?

Nuo 2013 m. Aisku patenkinti, kai pirkaus tai is kart su rtk emiau. Man tai pliusas, kad gali kilnoti visur. Mechanizatoriai darbo jau be vairavimo neisivaizduoja. Agresyvuma proporcingai reguliuoji nuo vaziavimo greicio ir dirvos pavirsiaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-25 at 13:37, Tomukxxx pranešimas:

Na manau pigiau nei uz nauja,  deveta turečiau rast 

turėk omenyje, kad prijungus vaira reikia ivesti i ekrana jo koda. Jeigu koki nors nuspirksi neaisku, nepanaudosi. Taip pat reikia, kad vairas tiktų tavo modeliui ,tai ten perėjimai būna. Dar niuansas, ar traktoriuje yra green star ready pravodke? Jeigu ne, tai dar reikia pravodkes iki antenos

 

613250-7554e38597921fa857c2dbadad474b8c.thumb.jpg.c1821f592d91ab05a033fbc527e9a1e5.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki. Kas būtų geriau? naujasis trimble  su androidu gfx 750 su auto pilot  ar. john deere vairas su 6000 antena  ir pigiausiu ekranu? pigiausias ekranas dėl to, kad tik tokiu atveju kainos tampa panašios,  o man realiai daugiau ir nereik funkcijų  iš kompiuterio,  tik valdyti vairavimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-19 at 18:07, Intra pranešimas:

Sveiki. Kas būtų geriau? naujasis trimble  su androidu gfx 750 su auto pilot  ar. john deere vairas su 6000 antena  ir pigiausiu ekranu? pigiausias ekranas dėl to, kad tik tokiu atveju kainos tampa panašios,  o man realiai daugiau ir nereik funkcijų  iš kompiuterio,  tik valdyti vairavimą.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad funkcijų poreikis atsiranda su laiku vartojant ką turi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-19 at 18:07, Intra pranešimas:

Sveiki. Kas būtų geriau? naujasis trimble  su androidu gfx 750 su auto pilot  ar. john deere vairas su 6000 antena  ir pigiausiu ekranu? pigiausias ekranas dėl to, kad tik tokiu atveju kainos tampa panašios,  o man realiai daugiau ir nereik funkcijų  iš kompiuterio,  tik valdyti vairavimą.

Man asmeniskai labiau patinka JD, nors turiu ir cfx750, bet JD malonesnis ir paprastesnis interfeisas, o ir 6000 antena puikiai dirba su SF1 signalu, su ja ir JD vairu seju 0cm persidengima nustates tai jei ir isklysta is linijos siektiek tai del vairo laisvumo traktoriuje. Kaip minejo shaulinis pagalvok apie ateiti, nes man taip buvo 2016 reikejo tik vairavimo, 2017 prisireike isobus palaikymo, o 2018 jau ir sekciju valdyma isijungiau. Dabar jau mintys sukasi apie kokinors N sensoriu netolimoje ateityje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, phonetix pranešimas:

Man asmeniskai labiau patinka JD, nors turiu ir cfx750, bet JD malonesnis ir paprastesnis interfeisas, o ir 6000 antena puikiai dirba su SF1 signalu, su ja ir JD vairu seju 0cm persidengima nustates tai jei ir isklysta is linijos siektiek tai del vairo laisvumo traktoriuje. Kaip minejo shaulinis pagalvok apie ateiti, nes man taip buvo 2016 reikejo tik vairavimo, 2017 prisireike isobus palaikymo, o 2018 jau ir sekciju valdyma isijungiau. Dabar jau mintys sukasi apie kokinors N sensoriu netolimoje ateityje. 

jis ne su cfx lygina, o su gfx, kas yra visiskai kitas zveris :) GS 2600 interfeisas tai nelaimė, tikriausiai pas tave naujesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Reikia sujungti du tokius galus, nes iš traktoriaus toks pat išeina ir iš antenos. Ar tik dojui tokias “fyškes” ar dar kažkas prekiauja? Dar klausimas,  ar yra kažkoks esminis skirtumas tarp jd Antenos laikiklių? ( vienas variantas kabinasi iš stogo priekio , kitas dedasi ant stogo )

766A71AE-DBF6-492D-9E8E-E127C12EEEC4.jpeg

C4156FC7-6527-40D3-A11C-4E7E634580FF.jpeg

C8D1D46B-C85D-4BD3-981E-9787652CBBC3.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , rapsas pranešimas:

Reikia sujungti du tokius galus, nes iš traktoriaus toks pat išeina ir iš antenos. Ar tik dojui tokias “fyškes” ar dar kažkas prekiauja? Dar klausimas,  ar yra kažkoks esminis skirtumas tarp jd Antenos laikiklių? ( vienas variantas kabinasi iš stogo priekio , kitas dedasi ant stogo )

 

 

 

aš dariausi laikikli ir ta papka įkišau tiesiai į anteną, nes pačioj antenoj yra mamka. O kai eina per laikiklį, ypač tą naujo tipo, ten ir papka būną, tai tada reikia dar kažkokio perėjimo. esu kažkada jo ieškojęs, bet pasidariau paprasčiau. Plius koks debiliukas nenuneš man antenos per 10s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-27 at 17:34, rapsas pranešimas:

Reikia sujungti du tokius galus, nes iš traktoriaus toks pat išeina ir iš antenos. Ar tik dojui tokias “fyškes” ar dar kažkas prekiauja? Dar klausimas,  ar yra kažkoks esminis skirtumas tarp jd Antenos laikiklių? ( vienas variantas kabinasi iš stogo priekio , kitas dedasi ant stogo )

766A71AE-DBF6-492D-9E8E-E127C12EEEC4.jpeg

C4156FC7-6527-40D3-A11C-4E7E634580FF.jpeg

C8D1D46B-C85D-4BD3-981E-9787652CBBC3.jpeg

Nusipirk Deutsch dtm 12 female tipo fishke, 12 moterisku pin’u ir crimping tool’a (nezinau kaip lietuviskai ji pavadint) kontaktu isemimui. Ai dar idekliuko tokio reikes kad pinai laikytusi. Kontaktus issiimi, perlituoji moteriskus, sudedi i moteriska fiske ir turi tai ko tau reikia kaip suprantu. 

As perku tokius dalykus www.tme.eu arba www.mouser.com

jei netoli marijampole tau tai dar tureciau dezej daugmaz visko ko tau reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-27 at 17:34, rapsas pranešimas:

Reikia sujungti du tokius galus, nes iš traktoriaus toks pat išeina ir iš antenos. Ar tik dojui tokias “fyškes” ar dar kažkas prekiauja? Dar klausimas,  ar yra kažkoks esminis skirtumas tarp jd Antenos laikiklių? ( vienas variantas kabinasi iš stogo priekio , kitas dedasi ant stogo )

766A71AE-DBF6-492D-9E8E-E127C12EEEC4.jpeg

C4156FC7-6527-40D3-A11C-4E7E634580FF.jpeg

C8D1D46B-C85D-4BD3-981E-9787652CBBC3.jpeg

Fyškių lemonoj rasi, bet dar reikia žinoti kaip ir ką sujungti.

Dėl laikiklių. Kabinos priekyje reikia tada kai pagalbinis vairavimas (ant vairo ar prie vairo) o ant stogo (maždaug virš galinės ašies) kai integruota sistema. 

Pagalbinėms sistemoms kaip galima toliau į priekį nešasi integruotoms virš posūkio centro (ašies aplink kurią sukasi traktorius kai susuki vairą)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...