Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

As manau kad butu uzteke tik isplatinu ratu be tekintojaus tada tau gavosi 130 cm. koliukiu laikais bulves sodindavo 140 cm.plocio as turiu uomenyje 70 cm tarp vagu. Mano kaimynas turi pasidares ant T16 65 cm. tarp vagu ir tai gainasi 130 cm. Svarbiausiai pasidaryk kad vienodai butu priekiniai su galiniais ratais neskad nebutu problemu ariant bei vagojant. Mano kubota yra maziukas 15 AG ratus susiaurinau gavosi ratai kazkur tai apie 75 cm. viska darau vagoju ariu ir taip toliau ir dar ant kalimu nuvarau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netilpau i viena langa su komentarais, nes traktorius labai didelis. :lol:

Koks jo svoris ir kiek arklių? Ar yra darbinis su sankaba?

Mano Kubota turi 22ag, pagal tech.pasa 816kg, darbinis keturiu greiciu kiek apsuku duoda nezinau,bet su lenkiska segmentine dalge 1,5m ilgio sienauju sekmingai, tempia du plugiokus, kultivatoriu 11-os dantu, lenkiska dvivage sodinama, svaidykline kasama, komplekte buvo freza 120cm plocio. Darbinis atskiros sankabos neturi. Siaip paprastas kaip trys kapeikos traktoriukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
Sakykit realei kokiu 11ag 2wd ar 4wd kiek jis galios turi pvz lyginant su arkliu? patmes toki pat pluga ar vezima? p.s. gal klausimas ir juokingas :lol:

zinai rusiska t-16, tai lygtai jis ten skaitos 16 arkliu turi, tai gali palyginti kiek gali patemti 16Ag tai 11 ar 16 nedidelis skirtumas. As su savo 15 ag 2wd belarusa patempiu :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, neradau temos, tad parašysiu prie šitos. Noriu pirkti dalginę šienapjovę. Gal galite patarti kokia yra geriau ir ar įmanoma pajungti prie japoniško traktoriuko? ;) ar apsimoka pirkti devėtą? :P AČIŪ UŽ ATSAKYMUS ;)

As pirkau praeita vasara deveta lenkiska segmentine, truputi perdariau prikabinima ir sutrumpinau pacia dalge is 1,9m padariau 1,5m. Siaip sienauna neblogai, sau apsienavau kaimynui nemaza gabala nukirtau. Nesenai buvau agro tiekime maciau segmentine skirta mazam belarusiukui jis toks kaip tzk-14, tai jos ir perdaryt nereiktu, bet kaina tai virs 2000t, dar maciau litechnijoj diskine cekiska, bet ten visai kosmosas virs 3000t. Tai tiek kolega ziniu sprest paciam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man ir nedidelis plotas,bet nušienaut reikia.O diskine manau per brangi mazam plotui pirkt.Girdejau kad lenkiškosdalgines geros bet niekur nemačiau pirkt.

Va numeriukai pasiskambink 868554521 arba 869973969 Cia jie prekiauja lenkiska technika naujom ir devetom jai neklistu cia marguciai :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su pajungimu, prie japono?ar reikia ka keist?

Nezinau kolega koks Tavo tas japonas kiek jis kumeliu turi ar uzteks gidrauliniam siurbliui jegos? Siaip tai reik siek tiek perdaryt, reikia nauju prikabinimo pirstu nes originalus per stori, senus nupjauni, o naujiems kokia 3-4cm zemiau originaliu isgrezi skyles. Kairi pirsta istatai is isorines remo puses desini is vidines, nes mano atveju jaigu abu is isoriniu remo pusiu tai prikabinejant negaliu tiek slaunu iskest. Jaigu kolega nori ka nors smulkiau tai gali paskambint 865218895 Tadas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...