Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

ne siaip sau masinu kainos skiriasi. pvz audi a6 ir pezo607 . taigi audi nieks nepirktu nes ji 3x brangesne , visi vaziuotu vien pezais , tai ko nevazinejam? svogeris turi pezo406 vaziuoja dauk , nezinau kuri detale dar nepakeista , sakyciau pacukas laksto ,nevelnio . as pats turiu seat toledo tdi , vw pusbrolis , pirkau tik todel ,kad golfo neipirkau 4m atgal , nesakau kad bloga vaziuoju be dideliu gedimu , bet komforo tai nulis. atsisedu pas svogeri i masina kaip su limuzinu jauciuosi . beje ar pastebejote kad kiekvienam geriausia sava masina? bendradarbis ford fokusui 2000m pakeite sankaba su visu disku , mokejo 6000lt uz nauja - jam fordas geriausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Važinėjau su vokiškom mašinom, po to - su prancūziškomis, dabar-su japoniška ir švediška (jei taip galima sakyti).

Visos važiuoja, visos genda, visos remontuojasi.:)

Mano evoliucija panaši. Važinėjau su vokiškom, dabar prancūzų, derinu į japoną. Viena žinau, prie vokiškų nenorėčiau gryžti nebent koks fanatizmas suimtų kaip koks kiaulių gripas... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

perskaiciau tik paskutini temos puslapi, bet idomiai jus cia diskutuojat, kokia masina geriausia :lol: cia kazkas rase, kad joponiskos neuzmusamos, tai va pas mus yra golf 84 dyz. tai jis irgi neuzmusamas, nes dar vaziuoja :icon-mrgreen: bet jau nebenaudojam jo. Cia kaip kokiam zmogui kokia masina, vieniem neuzmusama kad vaziuoja, kitiem visos uzmusamos, dar kitiem nera tokio zodzio uzmusama ar ne, nes jei masina priziuri tai ir bus ji neuzmusama.

o kad kiekvienam savo geriausia tai teisingai :eusa-dance:

As pats vairuoju BMW 530d, 2000m., kuro valgo nemazai vazinejant po miesta, ilgais atstumais, tikrai labai mazai, detales ir eksplotacija tikrai nera pigi. man ji labai patinka :D

o apie prancuziskas , gero zodzio tikrai nepasakysiu, nes nupirkom mamai pernai reno leguna 96m. ir trukus galva galvojom, nuslifavo ja, surinko pucia ora vistiek dar kart isarde blokas ziurim trukes, parvezem kita varikli 97m. toki pat, pradejo meistrai det ziuri netoks, varikli atgal pardavejams, kita 96m. vel deda, vel netinka, nes skirais keliais menesiais, tai zodziu kol ja sutvarke tai :eusa-doh:

o japonisku yra tikrai geru, nors man asmeniskai yra viena masina - BMW :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tojota avensis 2003m dyzelis. 14000km pas mane,keičiau tik tepalus.žiurėsim toliau :)

Neužilgo pasikeisi sankabą ir / arba smagratį ;)

Iš viso labai įdomiai šitam forume vyksta moderavimas : temos pradžia buvo "kokius automobilius vairuojate", o pabaiga "renkam geriausią automobilį". Ir taip beveik visose temose : pradžia apie ratus, pabaiga apie batus :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dvi audi a6 viena 1995 2,5tdi 103kw kita 1998 quattro 2,5tdi 110kw abiem esu patenkintas

P.S. apie v6 110kw varikli komentarus pasilikite sau zinau kad jis yra netikes bet kazkodel puikiai jau pravaziavau 30 stuku :D

apie tą variklį nežinau nieko, bet 30 stukų manau visai nieko nereiškia.... nebent norėjai parašyti, 300 stuku, kaip kad aš su Fiatu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tojota avensis 2003m dyzelis. 14000km pas mane,keičiau tik tepalus.žiurėsim toliau :)

Neužilgo pasikeisi sankabą ir / arba smagratį ;)

:icon-mrgreen:

Sakyčiau, kad Avensiu plaukiojantys smagračiai tik iki 2002m nelaikė, vėliau jau patvarkė. :icon-rolleyes:

togis vairuoji mano svajonių mašiną... :eusa-clap::D

Kartais būna, kad svajonės ima ir išsipildo, tada būtumėm kolegos ir per auto... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Gal nelabai i tema bet...užsikirto Golf 3 vairuotojo pusės durelės :eusa-doh: centrinis vaikšto, rankenėlės juda o durys nei brakšt...niekam nepasitaikė tokių Kalėdiniu ''stebuklu''...

Greičiausiai prišalo durų gumos...

kad nelabai...nuvaziavo i parduotuve uzrakino.. viskas buvo gerai ...po 15 atejo ir vsio nei krust :eusa-hand: ...budavo ir dar salciau bet nieko neprišaldavo... atsidarydavo... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nelabai i tema bet...užsikirto Golf 3 vairuotojo pusės durelės :eusa-doh: centrinis vaikšto, rankenėlės juda o durys nei brakšt...niekam nepasitaikė tokių Kalėdiniu ''stebuklu''...

Jokios ten ne gumos,problema spynoje.Tiesa dar neišsiaiškinau kokia būtent,bet jau ir man dėl tų durų kantrybė baigiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nelabai i tema bet...užsikirto Golf 3 vairuotojo pusės durelės :eusa-doh: centrinis vaikšto, rankenėlės juda o durys nei brakšt...niekam nepasitaikė tokių Kalėdiniu ''stebuklu''...

Jokios ten ne gumos,problema spynoje.Tiesa dar neišsiaiškinau kokia būtent,bet jau ir man dėl tų durų kantrybė baigiasi.

antro golfo tai būdavo liežuvėlis nulūžta, jei pašalusią bandai atidaryt. Šiaip gali kokia traukė atsikabint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nelabai i tema bet...užsikirto Golf 3 vairuotojo pusės durelės :eusa-doh: centrinis vaikšto, rankenėlės juda o durys nei brakšt...niekam nepasitaikė tokių Kalėdiniu ''stebuklu''...

Jokios ten ne gumos,problema spynoje.Tiesa dar neišsiaiškinau kokia būtent,bet jau ir man dėl tų durų kantrybė baigiasi.

antro golfo tai būdavo liežuvėlis nulūžta, jei pašalusią bandai atidaryt. Šiaip gali kokia traukė atsikabint.

Visas įdomumas tame ir yra,kad ten geležies neperdaugiausia.Be to,jaučiasi,kad traukutė savo vietoje,kėlikliai taip pat normaliai kilnojasi,tad oro nepatekimo tikimybė atkrenta,rakinant rakteliu,kėliklis pasikelia,bet snyna neatsirakina. :icon-evil: Ryt lupsiu apmušalus ir galų gale išsiaiškinsiu,kas ten nuo šalčio susitraukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokios ten ne gumos,problema spynoje.Tiesa dar neišsiaiškinau kokia būtent,bet jau ir man dėl tų durų kantrybė baigiasi.

antro golfo tai būdavo liežuvėlis nulūžta, jei pašalusią bandai atidaryt. Šiaip gali kokia traukė atsikabint.

Visas įdomumas tame ir yra,kad ten geležies neperdaugiausia.Be to,jaučiasi,kad traukutė savo vietoje,kėlikliai taip pat normaliai kilnojasi,tad oro nepatekimo tikimybė atkrenta,rakinant rakteliu,kėliklis pasikelia,bet snyna neatsirakina. :icon-evil: Ryt lupsiu apmušalus ir galų gale išsiaiškinsiu,kas ten nuo šalčio susitraukia.

tai kaip suprantu bent atidaryti gali....o čia nei iš vidaus nei iš lauko neimanoma... :eusa-think: blin tai kaip išardyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...