Jump to content

koki automobili(-us) vairuojate?


tomsiussss

Recommended Posts

nenoriu nieko ižeisti, bet už AUDI geresnės mašinos turbūt nėra :eusa-snooty: če tik mano nuomonė...

Tautos automobilis, buvo golfas dabar audi. Kvepia masine psichoze... Kazkodel kitose pasaulio valstybese kiti poziuriai.

Pritariu 100% ir neturiu žalio supratimo kam tuos trandalietus perka, matyt lietuviškas nusižiūrėjimo nuo kaimyno mentalitetas... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nors nesupranta, kodėl žmonės noriai perka 15 metų A6, tai aš pasakysiu - tai yra patikima kaip kulka mašina. Aš pavyzdžiui dar nelabai žinau, kokiu modeliu ją reikės pakeist, nes patikimumo prasme jei lygių tarp naujesnių auto nematau.

Pagal patikimumą europoj šiuo metu rikiuotė lyg ir tokia buvo: Honda, Mazda, Toyota, Subaru...

Jei pavažiuotum su kokia prancūziška, tai taviškė prieš jas kaip tankas atrodytų, pats turėjau pora WV. Komfortu, minkštumu, stabilumu Audi ir WV nepasižymi, tik skardos mažiau rūdyja na ir detalių ant kiekvieno kampo ir tiek tų privalumų. :icon-rolleyes:

Galiu būti ir šališkas kartais, tai geriau tegul vertina specai. Jie pliusus ir minusus mato tokius:

http://www.autoreviu.lt/portal/automobi ... ticle/7827

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nors nesupranta, kodėl žmonės noriai perka 15 metų A6, tai aš pasakysiu - tai yra patikima kaip kulka mašina. Aš pavyzdžiui dar nelabai žinau, kokiu modeliu ją reikės pakeist, nes patikimumo prasme jei lygių tarp naujesnių auto nematau.

Pagal patikimumą europoj šiuo metu rikiuotė lyg ir tokia buvo: Honda, Mazda, Toyota, Subaru...

Jei pavažiuotum su kokia prancūziška, tai taviškė prieš jas kaip tankas atrodytų, pats turėjau pora WV. Komfortu, minkštumu, stabilumu Audi ir WV nepasižymi, tik skardos mažiau rūdyja na ir detalių ant kiekvieno kampo ir tiek tų privalumų. :icon-rolleyes:

Galiu būti ir šališkas kartais, tai geriau tegul vertina specai. Jie pliusus ir minusus mato tokius:

http://www.autoreviu.lt/portal/automobi ... ticle/7827

čia jie kalba apie tikrą A6, kuri yra elementari š... krūva, lyginant su pereinamu modeliu, apie kurį kalbu aš.

Yra šeimoje pora japonų - važiuoja, bet aš nepirkčiau, kaip ir prancūzo, nes nelimpa man jų išvaizda. Subaru - svarstytinas variantas, bet stebuklų aš ten nematau. Akį traukia 5 serijos bmw arba naujesnės audi, bet taip pigiai kaip dabar važinėt tikrai neišeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal patikimumą europoj šiuo metu rikiuotė lyg ir tokia buvo: Honda, Mazda, Toyota, Subaru...

Jei pavažiuotum su kokia prancūziška, tai taviškė prieš jas kaip tankas atrodytų, pats turėjau pora WV. Komfortu, minkštumu, stabilumu Audi ir WV nepasižymi, tik skardos mažiau rūdyja na ir detalių ant kiekvieno kampo ir tiek tų privalumų. :icon-rolleyes:

Galiu būti ir šališkas kartais, tai geriau tegul vertina specai. Jie pliusus ir minusus mato tokius:

http://www.autoreviu.lt/portal/automobi ... ticle/7827

čia jie kalba apie tikrą A6, kuri yra elementari š... krūva, lyginant su pereinamu modeliu, apie kurį kalbu aš.

Yra šeimoje pora japonų - važiuoja, bet aš nepirkčiau, kaip ir prancūzo, nes nelimpa man jų išvaizda. Subaru - svarstytinas variantas, bet stebuklų aš ten nematau. Akį traukia 5 serijos bmw arba naujesnės audi, bet taip pigiai kaip dabar važinėt tikrai neišeis.

na visu 1ma tai ir nauja a6 vaziuoja labai gerai, tik 2,5di ne toks ekonomiskas, o 2 pilant prastos kokybes tepalus tada jau tenka daug investuot...nes lietuviai tokie zmones kad uz paskutines saibas nusiperka ale sustra masina, o paskui pila kontrabandine ruska saliarka, ir pila turginius tepalus, o paskui rekia kad masina sudas... na seimoj dvi a6 yra viena 99m, kita 01m ir vaziuoja be problemu viena jau metai, kita trys...

o vat prancuzas tai yra neduok dieve, teku su pezu turet reikalu tepravaziavusiu 100k, tai situacija mazaug tokia buvo: ateini ryte ir 50% ant 50% uzsikurs ar ne? kazkas susijabacino su elektra ir arba uzsikuria, arba ne ir rukai :eusa-whistle: po pezu centrus atsibodo vazinet tai pardavem (kaip nekeista turguj vedesi 100%) :eusa-clap: beje ir pezu centrai padek dieve pasake kad zvakes tipo, idejo 2 naujas net fiskes nepajunge :) draugas irgi reno nusipirko 2002m, puse metu pasidziauge ir prasidejus bedoms su variklio elektra stume i marcias...

vat apie japonus nuomones dar nesusidariau, skardos ju plonos, bet dazai kieti, kol nepajudini nerudija, dizeliai anksciau silpni buvo, bet dbr irgi nieko padare, idomu tik ar ilgaamziski, vaziuokles atrodo irgi puse bedos... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nors nesupranta, kodėl žmonės noriai perka 15 metų A6, tai aš pasakysiu - tai yra patikima kaip kulka mašina. Aš pavyzdžiui dar nelabai žinau, kokiu modeliu ją reikės pakeist, nes patikimumo prasme jei lygių tarp naujesnių auto nematau.

Pagal patikimumą europoj šiuo metu rikiuotė lyg ir tokia buvo: Honda, Mazda, Toyota, Subaru...

Jei pavažiuotum su kokia prancūziška, tai taviškė prieš jas kaip tankas atrodytų, pats turėjau pora WV. Komfortu, minkštumu, stabilumu Audi ir WV nepasižymi, tik skardos mažiau rūdyja na ir detalių ant kiekvieno kampo ir tiek tų privalumų. :icon-rolleyes:

Galiu būti ir šališkas kartais, tai geriau tegul vertina specai. Jie pliusus ir minusus mato tokius:

http://www.autoreviu.lt/portal/automobi ... ticle/7827

čia jie kalba apie tikrą A6, kuri yra elementari š... krūva, lyginant su pereinamu modeliu, apie kurį kalbu aš.

Yra šeimoje pora japonų - važiuoja, bet aš nepirkčiau, kaip ir prancūzo, nes nelimpa man jų išvaizda. Subaru - svarstytinas variantas, bet stebuklų aš ten nematau. Akį traukia 5 serijos bmw arba naujesnės audi, bet taip pigiai kaip dabar važinėt tikrai neišeis.

Tik nereikia vadovautis legendomis arba VBS agentūromis. Tėvai vairuoja tą jūsų vadinamą perechodą, aš jau jaunesnės kartos atstovę. Nors tėvukas ir naudoja tikrai geras eksploatacines medžiagas, tačiau kažkada paskaičiavom, kad aš savo žymiai mažiau išleidžiu. Ir nervų mažiau sugadinu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nereikia vadovautis legendomis arba VBS agentūromis. Tėvai vairuoja tą jūsų vadinamą perechodą, aš jau jaunesnės kartos atstovę. Nors tėvukas ir naudoja tikrai geras eksploatacines medžiagas, tačiau kažkada paskaičiavom, kad aš savo žymiai mažiau išleidžiu. Ir nervų mažiau sugadinu.

Jokių legendų. Yra jų aplink mus. Jei jau tokios geros, kodėl visi ieško 1,9? Nori pasakyt, kad jos važiuoklė laiko geriau nei senės? Ir pigiau remontuojasi? Mūsų auto remontuojantis meistras tikrai nudžiugtų, jei nusipirktumes naujesnes. Nes dabar susitinkam tik tepalų keitimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nereikia vadovautis legendomis arba VBS agentūromis. Tėvai vairuoja tą jūsų vadinamą perechodą, aš jau jaunesnės kartos atstovę. Nors tėvukas ir naudoja tikrai geras eksploatacines medžiagas, tačiau kažkada paskaičiavom, kad aš savo žymiai mažiau išleidžiu. Ir nervų mažiau sugadinu.

Jokių legendų. Yra jų aplink mus. Jei jau tokios geros, kodėl visi ieško 1,9? Nori pasakyt, kad jos važiuoklė laiko geriau nei senės? Ir pigiau remontuojasi? Mūsų auto remontuojantis meistras tikrai nudžiugtų, jei nusipirktumes naujesnes. Nes dabar susitinkam tik tepalų keitimui :)

Beje pas mane ir yra 1,9. Su važiuokle jokių bėdų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nereikia vadovautis legendomis arba VBS agentūromis. Tėvai vairuoja tą jūsų vadinamą perechodą, aš jau jaunesnės kartos atstovę. Nors tėvukas ir naudoja tikrai geras eksploatacines medžiagas, tačiau kažkada paskaičiavom, kad aš savo žymiai mažiau išleidžiu. Ir nervų mažiau sugadinu.

Jokių legendų. Yra jų aplink mus. Jei jau tokios geros, kodėl visi ieško 1,9? Nori pasakyt, kad jos važiuoklė laiko geriau nei senės? Ir pigiau remontuojasi? Mūsų auto remontuojantis meistras tikrai nudžiugtų, jei nusipirktumes naujesnes. Nes dabar susitinkam tik tepalų keitimui :)

senos paprastesne vaziuokle, bet naujos irgi neblogai laiko... nu as per 50k kilometru dvi virsutines traukutes pakeiciau pirkau naujas po 125lt, srote po 25 galima gaut :)

aisku jei i nauja butu senos vaziuokle ir varikli 2,5 ta pati ideje tai butu "masina veka", bet viskas naujeja ir kvaileja... jau dbr nauju audi ir wv ir gale nepriklausoma vaziuokle tokia kaip ir prieki, tai traukiu isvis belenkiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu su prancūzka pavažinesi lauko keliukais tai po metų nelabai bus ka ten remontuotį{važiuokle} :lol: , o audine daug važinėta lauko keliukais per du metus pakeičiau tik traukių antgalius o kita TAC meistras pasakė puikus mašiniukas :eusa-dance: ir techn. apžiūros lape pažymėjo tepalo prasisunkimas :P Kuriasi puikiai žiema prie bet kokio šalčio pakaitini žvakes ir jau dirba :lol::auto-car:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu su prancūzka pavažinesi lauko keliukais tai po metų nelabai bus ka ten remontuotį{važiuokle} :lol: , o audine daug važinėta lauko keliukais per du metus pakeičiau tik traukių antgalius o kita TAC meistras pasakė puikus mašiniukas :eusa-dance: ir techn. apžiūros lape pažymėjo tepalo prasisunkimas :P Kuriasi puikiai žiema prie bet kokio šalčio pakaitini žvakes ir jau dirba :lol::auto-car:

kiek tas daug pravazineta km?

as turejau prancuza, 70 tk km pravaziavau, ivairiom salygom+ kroviniai, tai vaziuoklei kie prisimenu tik neoriginalius sarnyrus kas 20 tk reikejo keist, granatas viena karta o siaip tai laike gerai, pardaviau ir dabar be problemu su ja vazineja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad būčiau neturėjęs vokiškų auto tai gal ir patilėčiau. Bet turėjau...Nenormalu manau jei atsisėdęs neaukštas žmogelis turi sėdėt galvą į šoną pakreipęs nes netelpi... čia bulkoj. Skubėdamas šokau į auto ir vos dubens nesusilaužiau, mėnesį raišas vaikščiojau, nes sėdynės kaip grebalkos sudėtos tik marška užmesta...čia Golfe. Atsisėskit kada į prancūzą, nors ir 20 metų senumo, žinosit kaip sėdynė auto turi atrodyt. Balkiniai tiltai jau nuo 110 ant posūkių ant asfalto užnešinėja...Antros kartos WV Pasatui per 1,5 metų nebuvo neremontuotos vietos, ir tą pavogė... :lol: Atsibostų viską ir surašyt...

Vokiečiai moka daryt tankus ir traktorius, bet ne mašinas...Čia mano nuomonė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...Antros kartos WV Pasatui per 1,5 metų nebuvo neremontuotos vietos, ir tą pavogė... :lol: Atsibostų viską ir surašyt...

Vokiečiai moka daryt tankus ir traktorius, bet ne mašinas...Čia mano nuomonė...

vaziuokles patvaruma senu vokisku ir nevokisku atomobiliu manau sudetinga lyginti, kai vienas nusiperka su prabegu ~ 150 000 KM, o kitas su ~ 500 000 km, tai nenuostabu tokiems reikia visa vaziuokle pereit per nauja. Naujus auombilius butu galima tiksliau sulyginti, kuri reikejo per 100 000 KM remontuot, o kuri nea

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...Antros kartos WV Pasatui per 1,5 metų nebuvo neremontuotos vietos, ir tą pavogė... :lol: Atsibostų viską ir surašyt...

Vokiečiai moka daryt tankus ir traktorius, bet ne mašinas...Čia mano nuomonė...

vaziuokles patvaruma senu vokisku ir nevokisku atomobiliu manau sudetinga lyginti, kai vienas nusiperka su prabegu ~ 150 000 KM, o kitas su ~ 500 000 km, tai nenuostabu tokiems reikia visa vaziuokle pereit per nauja. Naujus auombilius butu galima tiksliau sulyginti, kuri reikejo per 100 000 KM remontuot, o kuri nea

nu jo ne visi vienodas masinas nusiperka, atvare pas uosvi zmogelis masina nusipirkes kad patvarkytu :D ta masina a6 naujesne, nusipirko pigiai bet: vaziuokle mirus - 1,3k sudejo, 5,5k dirzai, filtrai tepalai... dar turbina visa apsisikus ir alsuoklis uzsikises, taigi dar pinigeliu bus kur investuot, kaip manot ka jis mano apie audi a6? :lol: be to ji dauzyta matos neblogai buvus, nes sonas blizga, kitas ne, skirias langu metai, faru metai ir t.t. isvada - nusipirko lavona, o dbr kis pinigelius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...