Jump to content
darius73

Lėkštiniai skutikai.

Recommended Posts

On 2019-07-04 at 11:48, manttys pranešimas:

galėsiu ne už ilgo pakomentuoti įspudžius apie lemken po lenko. Nupirkau už 11.5, tik dar parsivežt reikia iš švedijos

10 rubinas nuvylė,yra ir geresnių,čia bent man

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 19 valandų, Jaguar08 pranešimas:

Sveiki,

gal kas pirkot iš šios firmos ar domėjotes kaip šitie skutikai? 

https://autoplius.lt/skelbimai/kita-zemes-idirbimo-agregatas-su-vo-skutikai-5948387.html

Tai kad jie skelbima ideda bet ju neveza ir vis siulo unitech skutika o cia rolex,sako kad tas pats uz mazesne kaina.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 17 minutes , mokytojuks pranešimas:

Tai kad jie skelbima ideda bet ju neveza ir vis siulo unitech skutika o cia rolex,sako kad tas pats uz mazesne kaina.

Pirkite iš Margučių. Aš pernai rolexą pirkau su didesnėm lėkštėm ir neaptarnaujamom guolevietėm su packer volu už normalią kainą. Atveža.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, chefas pranešimas:

Pirkite iš Margučių. Aš pernai rolexą pirkau su didesnėm lėkštėm ir neaptarnaujamom guolevietėm su packer volu už normalią kainą. Atveža.

kazkoks idomus bendravimas su marguciu vadybininku isejo ,paskambinu sutariu atvaziuot apziuret .Nuvažiuoju pasirodo jau parduotas neber i ka žiuret ,nors but parašes žinute kelione i viena puse virš 100 km.KIta diena skambinu vel sako turim kai pasakiau kad kodel tada vakar nepardave jei turejo pasitaise pasake kad tures už savaites ,laukiu pusantros ,tyla.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 5 valandas, mokytojuks pranešimas:

kazkoks idomus bendravimas su marguciu vadybininku isejo ,paskambinu sutariu atvaziuot apziuret .Nuvažiuoju pasirodo jau parduotas neber i ka žiuret ,nors but parašes žinute kelione i viena puse virš 100 km.KIta diena skambinu vel sako turim kai pasakiau kad kodel tada vakar nepardave jei turejo pasitaise pasake kad tures už savaites ,laukiu pusantros ,tyla.

Nežinau, aš apžiūrėjau ką turi , po to užsiprašiau visoko ko man reikia ir po poros savaičių atvežė. Kiek ko iš jų pirkęs , viskas ten su jais normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 11 valandų, chefas pranešimas:

Ir kiek metrų pirkai? koks traktoriaus galios poreikis? kiek kainavo jei nepaslaptis?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-08-19 at 07:33, ceck pranešimas:

10 rubinas nuvylė,yra ir geresnių,čia bent man

Tai kas tas geresnis? Rubinas ir man nepatiko, spyruoklės per silpnos jei giliau kišant.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-08-19 at 08:50, chefas pranešimas:

Ok, paaiškinkit man neišprususiam, kam reikalingas paker volas, nes man jis tai paskutinis š, jei tik drėgniau, ragas iškart, gali važiuot namo, arba kokią pusę valandos su karcher'iu vanot tą kamštį. Kažkaip mano galva V ring, arba dvigubas U ring, dabar geriausia ką galima prikomplektuoti, paker būtų paskutinė opcija, turbūt net po vamzdinio.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano žemėse jis tinka.  Neturiu priemolių ir t.t.

Kokį volą pirkti kiekvieno kitokia nuomonė. Taip pat kaip  moteris ,vienam -gražuolė, o kitam -pabaisa...

P.s.už vamzdinį man tikrai geriau, o ant kitokio neturėjau pinigėlių )))

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kokiu volu yra? seniau tik 3 rusiu buvo volu..

vieni cia peikia dantyta vola...bet manau uz vamzdini jis turi daugiau pliusu..aisku jis svorio didelio,bet moli gerai patrupina, prispaudzia pure zeme kad taip greit neisigaruotu,dantys augalines liekanas ispaudzia geriau i zeme..,o kaip slapia zeme tai jos ir taip dirbti neina,nes apvels vola..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš valandą, dar2 pranešimas:

kokiu volu yra? seniau tik 3 rusiu buvo volu..

vieni cia peikia dantyta vola...bet manau uz vamzdini jis turi daugiau pliusu..aisku jis svorio didelio,bet moli gerai patrupina, prispaudzia pure zeme kad taip greit neisigaruotu,dantys augalines liekanas ispaudzia geriau i zeme..,o kaip slapia zeme tai jos ir taip dirbti neina,nes apvels vola..

Aš manau ,kad dantytas per daug suspaudžia dirvą.As pirkau vamzdinį dėl mažesnio svorio padargo ir jei ražieną paskust tai kad ir drėgnesnę gali.. Packerio ir vamzdinio volo kaina sakė vienoda.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kuris geresnis variantas iš diskinių skutikų: dėvėtas Vaderstad carrier su 450 mm diskais ar naujas Staltech U su 560 mm diskais. Daugiausia dirbs arimams išlyginti ir ražienai paskusti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...