Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Kaip ir issirinkau skutika AGRO-MASZ BT30, tik niekaip del volo neapsisprendziu. Gal kas galit is patirties koki rekomenduoti. Pagrinde bus naudojama sunkiose zemese zirnienai leksciuoti pries seja, atseliuojamuose kvieciuose po arimo su grumstais kovoti.http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=waly&podkategoria=WALY&tab=opis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Jau daug kas sakė , kad dvigubas žiedinis geras , tai aš jį ir imčiau pas draugą yra  dal-bo su dvigubu žiediniu tai gražiai dirba ir molio grumstus sudaužo ir išsilygina.

Gal ir geras butu bet jauciu kad kels prieki trak. mano (casei farmall105) ir kaina jo itariu bus kaip paties skutiko. Reiks kazka optimalaus ziuret pagal kaina ,svori,darbo kokybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Kvietys pranešimas:

Gal ir geras butu bet jauciu kad kels prieki trak. mano (casei farmall105) ir kaina jo itariu bus kaip paties skutiko. Reiks kazka optimalaus ziuret pagal kaina ,svori,darbo kokybe.

As su 105 farmalu nesu 3,5 stalteka,56lekstes gale is dvieju daliu vamzdinis volas. Traktorius su svoriais ir frontaliniu, jokiu bedu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Kvietys pranešimas:

Gal ir geras butu bet jauciu kad kels prieki trak. mano (casei farmall105) ir kaina jo itariu bus kaip paties skutiko. Reiks kazka optimalaus ziuret pagal kaina ,svori,darbo kokybe.

Beje ar tas farmalas u pro ar paprastas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Amber pranešimas:

Pas mane u pro.  Su frontaliniu ir svoriais 6500svere,  dabar ciupuotas. Pakaba gale ne su pieštukais.

:eusa-clap: po antro tavo posto as kazkodel ir supratau kad finalas bus butent toks" tipo pasimatavom.... ir pas mane ne piestukai.....":laughing-rofl:. Siaip klausiau patarimu ar kas dirbat su V ar T formos ziediniais volais. Tavo vietoje buciau pirkes  Maxxum ir nereiktu nei cipuoti nei svoriu dasimesti.... bet matau tu esi protingas vyras :huh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , viktorass pranešimas:

Konedatoi pasižiūrėjau tai lygtais ju pakabos ir svoriai skiriasi labai nedaug 

Pas mane 10cm cilindrai. Svoris tai ten be frontalio ju svoria tik gal koki 300-400kg. Pas mane atskira hidraulo siatema balastas uz galinio tilto link prieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Kvietys pranešimas:

:eusa-clap: po antro tavo posto as kazkodel ir supratau kad finalas bus butent toks" tipo pasimatavom.... ir pas mane ne piestukai.....":laughing-rofl:. Siaip klausiau patarimu ar kas dirbat su V ar T formos ziediniais volais. Tavo vietoje buciau pirkes  Maxxum ir nereiktu nei cipuoti nei svoriu dasimesti.... bet matau tu esi protingas vyras :huh:

Nepykstam :icon-wink: tiesiog pas mane su 10cm cilindrais jaucia.  Pirkt tai pirkt, tik niekas laisvu 10-15€ neduoda :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl volu tai neteko dirbti būtent su tais v ar t tipo volais bet  esmė nemanau, kad didelė būtu ar t ar v  šitoi vietoi ko gero rinkčiausi kuris lengvesnis ir pigesnis, jeigu jie gamina U profilio tai ten dar tipo jie ne taip greit dyla nes i tarpus žemiu prilenda, bet jie ko gero butu sunkesni,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Amber pranešimas:

Nepykstam :icon-wink: tiesiog pas mane su 10cm cilindrais jaucia.  Pirkt tai pirkt, tik niekas laisvu 10-15€ neduoda :icon-smile:

Tai butent as ir nemaciau prasmes moket 10 rubliu daugiau ir naudot 3,5m skutika. Nezinau iki kiet ten cipavai bet itariu " nu dar reiktu kokiu 15 kumeliu". 3 ar 3,5 bet manau kad dienos pabaigoje tie 0,5m duos kokius papildomus 1ha. Kokios pradines investicijos i trak., cipas, plius skutikas3,5m(0,5m irgi kainuoja), kuro dienos pabaigoje irgi bus drasiai kokiu 15-20ltr daugiau-finalas 1 papildomas ha.PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , viktorass pranešimas:

Dėl volu tai neteko dirbti būtent su tais v ar t tipo volais bet  esmė nemanau, kad didelė būtu ar t ar v  šitoi vietoi ko gero rinkčiausi kuris lengvesnis ir pigesnis, jeigu jie gamina U profilio tai ten dar tipo jie ne taip greit dyla nes i tarpus žemiu prilenda, bet jie ko gero butu sunkesni,

Mintis. Apie dilima kaip ir nepagalvojau.Dekingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Kvietys pranešimas:

Tai butent as ir nemaciau prasmes moket 10 rubliu daugiau ir naudot 3,5m skutika. Nezinau iki kiet ten cipavai bet itariu " nu dar reiktu kokiu 15 kumeliu". 3 ar 3,5 bet manau kad dienos pabaigoje tie 0,5m duos kokius papildomus 1ha. Kokios pradines investicijos i trak., cipas, plius skutikas3,5m(0,5m irgi kainuoja), kuro dienos pabaigoje irgi bus drasiai kokiu 15-20ltr daugiau-finalas 1 papildomas ha.PEACE

Manau mes truputy kitokius skaicevimus turim.  Paciupavau  is buvusiu 98ag kaip ir pas tave iki 125ag ir 500nm.  Daugiau tikrai nereike kelti,  didesniuos laukuos jaucias platesnis padargas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Amber pranešimas:

Manau mes truputy kitokius skaicevimus turim.  Paciupavau  is buvusiu 98ag kaip ir pas tave iki 125ag ir 500nm.  Daugiau tikrai nereike kelti,  didesniuos laukuos jaucias platesnis padargas.

Cia tie musu pasipesiojimai netinka siai temai.Reik keltis i skilti "traktoriai". Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Amber pranešimas:

Manau mes truputy kitokius skaicevimus turim.  Paciupavau  is buvusiu 98ag kaip ir pas tave iki 125ag ir 500nm.  Daugiau tikrai nereike kelti,  didesniuos laukuos jaucias platesnis padargas.

Na nemanau kad lengviai tempia ta tavo 3.5 skutika 125ag. Skutu su 4 metrais tai 180ag tikrai nera perdaug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Zilvis55 pranešimas:

 

prieš 28 minutes , Amber pranešimas:

Manau mes truputy kitokius skaicevimus turim.  Paciupavau  is buvusiu 98ag kaip ir pas tave iki 125ag ir 500nm.  Daugiau tikrai nereike kelti,  didesniuos laukuos jaucias platesnis padargas.

Cia tie musu pasipesiojimai netinka siai temai.Reik keltis i skilti "traktoriai". Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu.

 

Jei ydomu y sita tema 

Reikalinga info apie Case farmall U PRO 115

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...