Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

Jeigu apie 10-8 cm kišant į žemę, tai 20 ha, galima padaryti vos ne per standartinę mieščionišką darbo dieną :D Šiap 3.3 metro bus jau volu iš dviejų dalių, iš vienos pusės žiūrint, tai pliusas, nes guoliai turėtų laikyti ilgiau, kadangi dvigubai mažesnę apkrovą gauna, o minusas butų reguliuojant gylį vietoj dviejų traukių jau reikia sukti keturias ir ne visada iš pirmo karto pavyksta nustatyti abiejų pusių vienodą gylį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip renkuosi is sito PD 3,3 ir lemkeno 3metru, dirbau su lemkenu skolintu dvi dienas tai nelabai patiko jei daugiau varpucio tai jis ,,islipa'' ir greit kemsasi, o kaina apie 70000lt kazkur ir pamaciau kaip dirba sitas ruskis tai pagal kaina galvoju labai apsimoka...

Gal atsimeni koks modelis to lemkeno buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip renkuosi is sito PD 3,3 ir lemkeno 3metru, dirbau su lemkenu skolintu dvi dienas tai nelabai patiko jei daugiau varpucio tai jis ,,islipa'' ir greit kemsasi, o kaina apie 70000lt kazkur ir pamaciau kaip dirba sitas ruskis tai pagal kaina galvoju labai apsimoka...

Gal atsimeni koks modelis to lemkeno buvo?

atrodo rubin9/300U

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kokiam tikslui ruošiesi ta skutika isigyt, bet jeigu pas tave varpučio tiek, kad rubina iškelia tai prapulsi su tais skutikais nesvarbu ar lemkenas bus ar tas rusiškas.

nera ten jo tiek daug tik vietom buvo, o kai su rubinu dirbau buvo nupurksta ir nurude, o tose vietose kur buvo tai reikejo daug kartu varyt tokius lopus, nes kai jis islipa ir palieka tokia nemaza kruvele zemiu. O apie pievas isvis net nebandziau kist ir nevargt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kokiam tikslui ruošiesi ta skutika isigyt, bet jeigu pas tave varpučio tiek, kad rubina iškelia tai prapulsi su tais skutikais nesvarbu ar lemkenas bus ar tas rusiškas.

nera ten jo tiek daug tik vietom buvo, o kai su rubinu dirbau buvo nupurksta ir nurude, o tose vietose kur buvo tai reikejo daug kartu varyt tokius lopus, nes kai jis islipa ir palieka tokia nemaza kruvele zemiu. O apie pievas isvis net nebandziau kist ir nevargt.

Hm, gal tau reik ne skutiko o lėkščiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mumi irgi yra PD3.3 kaip uz tokia kaina tai manau atidirba gan neblogai :)

kas del apdirbamo ploto tai pavasari teko truputi pazaginti rimciau tai gavosi taip:

3.5ha senos pievos du kart, arimo apie 12ha viena kart ir apie 15 ha issalusiu viena kart

pradejau apie 7ryto baigiau kazkur 1 nakties. I sita laika iejo pusryciai, kuro uzpylimas pietus ir pora alaus :icon-cool:

traktorius 167Ag, dirbimo gylis apie 10cm, darbinis greitis nuo 10 iki 18km/h. kolkas porai disku islauzta po viena danti ir vienam diskui vienas dantis uzlenktas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks isbandyt sita rusky vistiek, nors ir koks vakarietis uz tokia kaina iseitu supuves ir sudiles. O lemkenas buvo naujas.

:eusa-think: , gal geriau tada plugas...

siaip su skutiku rudeni po v. rapsu, kai seji z. kviecius zemes dirbimo nasumas didesnis ir plius arimu lygint nereikia tauposi kuras ir laikas, bent man..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Na kagi šiandien teko garbė padirbėti su lemken rubin 9 4 metrų ir savo 6920 traukiau su vėjaliu 12cm gyliu 14km/h o jei gylis 10 tai tada traukiu 16-17km/h, iš tikro jo galimybėmis buvau nustebes kai suskutau traktoriui iki kapoto balandų ir rapsų mišinį, įtariu kad jis ir liks mano kieme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kagi šiandien teko garbė padirbėti su lemken rubin 9 4 metrų ir savo 6920 traukiau su vėjaliu 12cm gyliu 14km/h o jei gylis 10 tai tada traukiu 16-17km/h, iš tikro jo galimybėmis buvau nustebes kai suskutau traktoriui iki kapoto balandų ir rapsų mišinį, įtariu kad jis ir liks mano kieme

seip kiek pastebiu, visi lekstiniai skutikai isdirba savo . ir tuos velnynus ir aukstas zoles. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kagi šiandien teko garbė padirbėti su lemken rubin 9 4 metrų ir savo 6920 traukiau su vėjaliu 12cm gyliu 14km/h o jei gylis 10 tai tada traukiu 16-17km/h, iš tikro jo galimybėmis buvau nustebes kai suskutau traktoriui iki kapoto balandų ir rapsų mišinį, įtariu kad jis ir liks mano kieme

seip kiek pastebiu, visi lekstiniai skutikai isdirba savo . ir tuos velnynus ir aukstas zoles. :)

Taigi šiandien pasirašiau sutarti ir rubino niekam neatiduosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...