Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

O kuom šitas skirias jau labai, kaina tai matau kad ant 11tk beveik skirias, UNIA ARES TXXL Iir tai zymiai pigesnis, nors ten zinomas ir isbandytas aparatas, o cia jokio paaiskinimo nei is ko surinkta nei kaip tik kaina kosmine uzmete dar gerai nepradeje gamint tikriausiai.

nedrisciau lyginti unia su vesternu, pastarasis grynai lietuviskas kurinis ir isbandytas praktikoj. Drisciau si aparata pavadinti kaip vienu is nusisekusiu leituvisku gaminiu . Na ir kaip nekaip visgi sis skutikas turi ir forumietisko atspalvio (pirmine versija tai Vinco ideja) , antra tai ir voras gali papasakoti , manau dar nespejo sudrosti savo 7m su 360ag ;) Kai pribres reikalas isigyti diskini , rinkciausi tarp lemkeno ir sio.

P.s moderatoriai perkelkit siuos postus i tai kur priklauso , nelygis sakyciau vienoj temoj su lenkiskais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esminis kirtumas nuo lenkisko tai apsauga nuo akmenu, lekstes diametras ir gaubimas, taigi lenkiskas sakyciau ne skutikas o lekstines akecios, kas skuto rapsa su juo tas zino kaip jis "gerai" dirba

bandziau jau ir sita kurini, kas patiko: pirma eile linginiu laikikliu atlaiko labai didele apkrova, tai yra lenda net ir i asfalta :) antra eile galima sakyti tik maisymui belieka, zinoma galima rinktis laikiklius spyruoklinius ne linginius, cia kaip kam, guolevietes stovi uz lekstes ne pries lekste (mano variante buvo pries) privalumas - nesivelia lekstes, taigi traukia lengviau, guoliavietes su trim guoliais numerio nepamenu, nes keisti dar neteko, bet ne deficitas, didelio skermens diskai, maziau kisasi, leciau devisi, nedaug tepimo, tiksliai neatsimenu, bet sitam berods du taskai tik volo guoliams

trukumai

man ryskiai permazas :)

galinis volas lengvesnis ir mazesnio diametro nei prikabinamiems, bet cia jau del svorio suzaista, kitaip traktorius nepanestu ko gero

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esminis kirtumas nuo lenkisko tai apsauga nuo akmenu, lekstes diametras ir gaubimas, taigi lenkiskas sakyciau ne skutikas o lekstines akecios, kas skuto rapsa su juo tas zino kaip jis "gerai" dirba

bandziau jau ir sita kurini, kas patiko: pirma eile linginiu laikikliu atlaiko labai didele apkrova, tai yra lenda net ir i asfalta :) antra eile galima sakyti tik maisymui belieka, zinoma galima rinktis laikiklius spyruoklinius ne linginius, cia kaip kam, guolevietes stovi uz lekstes ne pries lekste (mano variante buvo pries) privalumas - nesivelia lekstes, taigi traukia lengviau, guoliavietes su trim guoliais numerio nepamenu, nes keisti dar neteko, bet ne deficitas, didelio skermens diskai, maziau kisasi, leciau devisi, nedaug tepimo, tiksliai neatsimenu, bet sitam berods du taskai tik volo guoliams

trukumai

man ryskiai permazas :)

galinis volas lengvesnis ir mazesnio diametro nei prikabinamiems, bet cia jau del svorio suzaista, kitaip traktorius nepanestu ko gero

7m ir tau vorai mazas? :icon-eek::eusa-think: gal yra kur bent foto pamatyti? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuom bloga ta apsauga nuo akmenu pas lenkiska? Pas lenkiska galima pasirinkti apsauga gumine ir spiruokline, paskutiniu metu maciau ju kataloge ir apsauga tokia kaip pas Lemken, na del lekstes gaubimo tai nesigincisiu, bet manau kad jis neturetu skirtis, toliau del diametro tai ant lenkisko diskai stovi 660mm, nemanau kad ant to lietuvisko jie didesni, nes praktiskai didesni nelabai ir naudojami tokios paskirties padarguose, toliau guoliaviete, ji taip pat stovi uz lekstes, volu pasirinkimas iki 6 skirtingu modeliu

Aš pats naudoju skutika su 560mm diskais(pas garsuji lemkena 610mm) skutu nemazai rapsienos ir negaliu skustis, salia skuta su lemkenu, simba, dalbo, skirtumo nera, sulyginti skutika su 660 diskais su lekstinem akeciom, tai greiciausiai galima tik jo nemacius, arba turint nusistatima, kad lenkiskas negali but geras, ir dar pastebejau, is taupumo ardel to kad nera galingesnio traktoriaus, lietvoi yra nemazai prisipirke lenkisku skutiku su 460mm diskais, vat kad ana galima lyginti su lekstinem akeciom tai nesiginciju, tarp kitko lenkai gamina kaip jie sako ir diskini kultivatoriu su dar mazesniais 410mm diskais, skirta idyrbt arimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai pats viska ir surasei, as turiu 7 metrų, sakydamas man permazas turėjau galvoj 3metru pakabinamą, tą irgi teko pačiupinėti, taigi viskas priklauso nuo komplektacijos, be abejones ir kaina, bet kai zmogus nusistebėjo, kad lietuviškas brangesnis nei lenkiškas tai ir parašiau ka turi tas lietuviškas, ka turi lenkiškas dėja nežinau, tegu parašo tas kuriam lietuviškas brangus

tik tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.svtechnika.lt/?cid=908

tiesa dabar konstrukcija pakitusi, sudetos akecios po volu, vidurinis volas isnestas i gala, zodziu stovi ne vienoje linijoje, padaryti kai kurie konstrukciniai remo pakeitimai, padidintas remo atstumas nuo zemes, prikabinimas isprestas taip kad tempiant susidarancios jegos papildomai apkrautu ratus, ir tt ir pns, volo remas pakeistas, nes kisdavosi ilgoj razienoj ir tt ir pns. zodziu jis man tinka ir patinka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...