Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

pas mumis dirba lemken rubin 6m, jokiu problemu vercia krumus, berzelius, nebijo akmenu. Tvirtas remas, gera apsauga nuo akmenu.

Tik kad kainuoja nemazai, bet lukescius pilnai patenkina.

Bet Rubinis ne lekstes, jis gi skutikas.

lekstinis skutinas, 610mm skersmens lekstes...mes irgi turim toky, tai tikrai gerai laiko, daugiamete velena per 2 kartus normaliai idirbo :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 1 mėnesio...

pas mus yra skutikas diskinis 3 m, su packer volu gale. Neturėjau kultivatoriaus, tai metus naudojau skutiką. Šiemet darausi savadarbį kultivatorių su lysteliniu volu gale. Arimą skutikas išdirba gerai, bet ir varputį daugina. O su kultivatorium ražienos normaliai nesuskusi, čia jau reikia skutiko. Iš bėdos galima, bet geriau abu daiktus turėt. Ir skutikas pagal mano traktorių 3 metrų, o kultivatorių darau 5. Germinatorių manau trauktų 4 metrų. Rinktis jau pačiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
pas mus yra skutikas diskinis 3 m, su packer volu gale. Neturėjau kultivatoriaus, tai metus naudojau skutiką. Šiemet darausi savadarbį kultivatorių su lysteliniu volu gale. Arimą skutikas išdirba gerai, bet ir varputį daugina. O su kultivatorium ražienos normaliai nesuskusi, čia jau reikia skutiko. Iš bėdos galima, bet geriau abu daiktus turėt. Ir skutikas pagal mano traktorių 3 metrų, o kultivatorių darau 5. Germinatorių manau trauktų 4 metrų. Rinktis jau pačiam.

Na ka teko siemet pasidarbuoti tiesiai i arima su tl3 su packer volu kaip ir pas tave vaidas tai buvau nustebes kad lenkas tikrai ir raziena suskuta neblogai ir arima sudirba :eusa-clap: tik va sunkus zaltys su tuo volu belarusui 82 yra ka pakelti tik va 3m mazoka reiktu 4m tada nereiktu taip baisiai skraidyt laukais :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus yra skutikas diskinis 3 m, su packer volu gale. Neturėjau kultivatoriaus, tai metus naudojau skutiką. Šiemet darausi savadarbį kultivatorių su lysteliniu volu gale. Arimą skutikas išdirba gerai, bet ir varputį daugina. O su kultivatorium ražienos normaliai nesuskusi, čia jau reikia skutiko. Iš bėdos galima, bet geriau abu daiktus turėt. Ir skutikas pagal mano traktorių 3 metrų, o kultivatorių darau 5. Germinatorių manau trauktų 4 metrų. Rinktis jau pačiam.

Na ka teko siemet pasidarbuoti tiesiai i arima su tl3 su packer volu kaip ir pas tave vaidas tai buvau nustebes kad lenkas tikrai ir raziena suskuta neblogai ir arima sudirba :eusa-clap: tik va sunkus zaltys su tuo volu belarusui 82 yra ka pakelti tik va 3m mazoka reiktu 4m tada nereiktu taip baisiai skraidyt laukais :eusa-whistle:

tai raziena bandei skusti ar tik arima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus yra skutikas diskinis 3 m, su packer volu gale. Neturėjau kultivatoriaus, tai metus naudojau skutiką. Šiemet darausi savadarbį kultivatorių su lysteliniu volu gale. Arimą skutikas išdirba gerai, bet ir varputį daugina. O su kultivatorium ražienos normaliai nesuskusi, čia jau reikia skutiko. Iš bėdos galima, bet geriau abu daiktus turėt. Ir skutikas pagal mano traktorių 3 metrų, o kultivatorių darau 5. Germinatorių manau trauktų 4 metrų. Rinktis jau pačiam.

Na ka teko siemet pasidarbuoti tiesiai i arima su tl3 su packer volu kaip ir pas tave vaidas tai buvau nustebes kad lenkas tikrai ir raziena suskuta neblogai ir arima sudirba :eusa-clap: tik va sunkus zaltys su tuo volu belarusui 82 yra ka pakelti tik va 3m mazoka reiktu 4m tada nereiktu taip baisiai skraidyt laukais :eusa-whistle:

tai raziena bandei skusti ar tik arima?

visur bandziau skursti razienoj 3m pats gazas o arime jau reiktu 4metru kad baisiai nelekt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet greicio skutikui tai reikia bent kokiu 12 ar 13 km/h maziausiai, kitaip jis nedirba gerai.As pats apie skutiko pirkima svarstau 110 ag traktoriui ir nezinau ne ka rinktis, galvoju unia txl-3, gal ka kita patartumete.

Tampau TXL-3 su 110aj zetorium, mazdaug visu gyliu dirbant vaziuoju 11km greiciu, mazinat gyligalima pasiekti iki 14 km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Gal cia vokiskas detales naudoja gamintojas, kad toks brangus tas skutikas, berods Marjampoles zemuktechnika parduoda(primirsau pavadinima berods MANDAM) tokios pat konstrukcijuos iš vokisku lemken daliu darbiniu surinkta, tai ten 3 metru zymiai pigesni.

Nelabai logiška šitą lyginti su MANDAMo. Ten daugiau į metalo laužo krūvą neša.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal cia vokiskas detales naudoja gamintojas, kad toks brangus tas skutikas, berods Marjampoles zemuktechnika parduoda(primirsau pavadinima berods MANDAM) tokios pat konstrukcijuos iš vokisku lemken daliu darbiniu surinkta, tai ten 3 metru zymiai pigesni.

Nelabai logiška šitą lyginti su MANDAMo. Ten daugiau į metalo laužo krūvą neša.....

O kuom šitas skirias jau labai, kaina tai matau kad ant 11tk beveik skirias, UNIA ARES TXXL Iir tai zymiai pigesnis, nors ten zinomas ir isbandytas aparatas, o cia jokio paaiskinimo nei is ko surinkta nei kaip tik kaina kosmine uzmete dar gerai nepradeje gamint tikriausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...