Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

prieš 53 minutes , tomsikass pranešimas:

O kodėl neįtraukta versija, kad geriau? Tarkim dėl kitokio volo? Dėl lyginimo lentos už lėkščių, o ne prieš jas? (skutant ražieną, o ne lyginant arimą)

teko man demint  keletą skutikų tai įspūdį šitam skutikui padarė būtent tas dvigubas volas,gaunasi toks labai gražiai išbaigtas darbas :handgestures-thumbupleft:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , ceck pranešimas:

teko man demint  keletą skutikų tai įspūdį šitam skutikui padarė būtent tas dvigubas volas,gaunasi toks labai gražiai išbaigtas darbas :handgestures-thumbupleft:

Būtent šitą teko demint ar tik su tokiu volu? Jeigu šitą, gal daugiau kokių pastebėjimų, kas jam gerai ar negerai? Šiaip kaip lenkiškas, tai brangus jis, bet gal vertas dėmesio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Galvoju perdaryti savo 6metrų prikabinamo diskinio skutiko volus, nes vienas  iš 4 sulūžo,  o ir jų darbas  netenkino. Turiu crosskill volų žiedų nuo kitų padargų.  Ant senesnių padargų buvo sudėti visi crosskillai standžiai ant vienos ašies, o ne kaip tankinimo voluose kas antras palaidas. Kaip manot ar iš vis verta konstruoti crosskill volą ant diskinio skutiko? Ir jei taip, ar palikti visus standžiai suspaustus ant vienos  ašies ar dėti papildomai kas antrą palaidą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Palaidi dėl kopijavimo ir savaiminio apsivalymo. Ant skutiko tokiu nedeciau

Na ieškau pigesnio varianto, o gal pavyktų pasidaryt iš to, ką turiu. Bet jei palaidi bus, nesidaužys jie ant ašies, nedils greičiau? O apsivalymui į tarpus tarp žiedų įdėti metalo juostas, kaip valytuvus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 14 minutes , tadasg pranešimas:

Gal kas jau ant savo vaderio carriero išbandė tuos cross cut diskus? kaip įspūdžiai, kokios mintys? reikia keisti sudilusius diskus, mintis yra tokius dėtis.

Pernai gera pusdieni pas kolega stebėjau deminio darba garstyčiose, tai garstyčias gerai tvarkė ir nesikimšo nors garstyčios labai aukštos buvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-21 at 13:45, ukininkas200 pranešimas:

Sveiki, gal amazone catros 5500 kas turit? Koki atsiliepimai? Koki pliusai/minusai? Nesikemsa diskai nuo daug liekanu? Ir su kiek ag tampot?

esu prieš 4 metus bandęs 5 m catrosą, tai man įspūdžio nepaliko. Man labiausiai gal kliuvo, kad diskų eilės paneštos į šoną viena kitos atžvilgiu ir vos ne 50 cm reikėjo užkeisti, kadangi kitaip nesuskusdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, tadasg pranešimas:

esu prieš 4 metus bandęs 5 m catrosą, tai man įspūdžio nepaliko. Man labiausiai gal kliuvo, kad diskų eilės paneštos į šoną viena kitos atžvilgiu ir vos ne 50 cm reikėjo užkeisti, kadangi kitaip nesuskusdavo.

Tai diskus eina su visa sekcija pastumt ir susireguliuot kaip nori

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...