Jump to content

Karteryje padaugėja tepalo MTZ 82


Tadix

Recommended Posts

  • Atsakymai 124
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki turiu tokia beda man ir i karteri ejo saliarka bet pervelai pastebejau ir isplove indeklus. Indeklus sudejau naujus pilu ta vadinama kamazini tepala bet spaudimas dingo. kai saltas motoras tai 3 be vargo rodo, bet kai uzkaista ant 80 tai ant lengvu apsuku 0,5 terodo spaudimo o ant pilnu 1,5. Kas gali buti kad nebera normalaus spaudimo??? Vieni sako kad kamazinis tepalas per skystas bet anksciau irgi pildavau ir spaudimas budavo geras o po dizelinio kuro i karteri viskas pasikeite. :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, ar visiems varikliams, bet būna redukcinis vožtuvas. Galima bandyti paveržti. O dėl ardymo, tai kol ant pilnų apsukų nekrenta žemiau vieneto, nėra ko pergyventi. Ilgą laiką dirbau prie 1 atm ant pilnų apsukų, ant tuščių krisdavo iki nulio, tačiau kažkoks minimalus spaudimas išlikdavo. Gali bandyti RVS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane MTZ 80L rodo kai saltas variklis 4, kai temperatura pakilsta iki 80C tai rodo 2 ant pilnu apsuku, o ant lengvu rodo 1, o naujame MTZ'oke(952.3 padidinta kuro norma)kai saltas-3, o padirbejus nukrenta iki 1

Pasijunkit mechanini, pamatysit, kad tas elektroninis nesamones rodo.

na ar tai padetu?man atrodo kad grupe reiks keist
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tokia beda man ir i karteri ejo saliarka bet pervelai pastebejau ir isplove indeklus. Indeklus sudejau naujus pilu ta vadinama kamazini tepala bet spaudimas dingo. kai saltas motoras tai 3 be vargo rodo, bet kai uzkaista ant 80 tai ant lengvu apsuku 0,5 terodo spaudimo o ant pilnu 1,5. Kas gali buti kad nebera normalaus spaudimo??? Vieni sako kad kamazinis tepalas per skystas bet anksciau irgi pildavau ir spaudimas budavo geras o po dizelinio kuro i karteri viskas pasikeite. :icon-question:

tai gal siurbli tepalo suede

Kad kuras suestu siurbli tai nelabai tikeciau. Kiti keisdami tepalus, ipila salerkos, kad praplautu varikli.

82 bielkius nuo naujo, saltas 2.5 (daugiau nepakyla) ikaites, ant nuimto gazo 2. Per aukstas spaudimas plauna indeklus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane MTZ 80L rodo kai saltas variklis 4, kai temperatura pakilsta iki 80C tai rodo 2 ant pilnu apsuku, o ant lengvu rodo 1, o naujame MTZ'oke(952.3 padidinta kuro norma)kai saltas-3, o padirbejus nukrenta iki 1

Pasijunkit mechanini, pamatysit, kad tas elektroninis nesamones rodo.

na ar tai padetu?man atrodo kad grupe reiks keist

Pirma pasijunkit mechanini, pamatysit, kad didesni spaudima rodys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tokia beda man ir i karteri ejo saliarka bet pervelai pastebejau ir isplove indeklus. Indeklus sudejau naujus pilu ta vadinama kamazini tepala bet spaudimas dingo. kai saltas motoras tai 3 be vargo rodo, bet kai uzkaista ant 80 tai ant lengvu apsuku 0,5 terodo spaudimo o ant pilnu 1,5. Kas gali buti kad nebera normalaus spaudimo??? Vieni sako kad kamazinis tepalas per skystas bet anksciau irgi pildavau ir spaudimas budavo geras o po dizelinio kuro i karteri viskas pasikeite. :icon-question:

tai gal siurbli tepalo suede

Kad kuras suestu siurbli tai nelabai tikeciau. Kiti keisdami tepalus, ipila salerkos, kad praplautu varikli.

82 bielkius nuo naujo, saltas 2.5 (daugiau nepakyla) ikaites, ant nuimto gazo 2. Per aukstas spaudimas plauna indeklus.

Kapsukas, tai man kai nebuvo saliarkos karterija ir viskas ciki buvo tai be vargo 3,5rodydavo saltas, o uzkaites ant 2-2,2 spaudimas ant apsuku ir taip 10 metu laikes. o dabar kai indeklus pakeiciau spaudimas mazas. kazin ar turbinai nekenkia kad yra mazas spaudimas tepalo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai kaput? O kazin ar macytu tas geras tepalas kur i vakarietiskus variklius pilasi? Ka manai Raimisx? nes tuoj arimai prasides tai nenoriu motoro uzlenkt :icon-rolleyes:

visi tepalai 80 proc naftos, 20 proc priedai

man isaiskino, kad visi pusiau sintetiniai ir sintetiniai tepalai, turi plovimo priedu. mtz tepala valo centrifuga. nesvarumai nelimpa prie sieneliu, ir nubega i karteri... todel tinka tik mineralinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai kaput? O kazin ar macytu tas geras tepalas kur i vakarietiskus variklius pilasi? Ka manai Raimisx? nes tuoj arimai prasides tai nenoriu motoro uzlenkt :icon-rolleyes:

visi tepalai 80 proc naftos, 20 proc priedai

man isaiskino, kad visi pusiau sintetiniai ir sintetiniai tepalai, turi plovimo priedu. mtz tepala valo centrifuga. nesvarumai nelimpa prie sieneliu, ir nubega i karteri... todel tinka tik mineralinis.[/quote

Tai sakai mineraliniai gelbetu situacija? Redukcini voztuva reguliavau tai nepadeda nekyla spaudimas nors pasiusk. Kazkas jau yra tam motorui tik neaisku kas. gal tepalo siurblys baigias ar dar kazkas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sakai kaput? O kazin ar macytu tas geras tepalas kur i vakarietiskus variklius pilasi? Ka manai Raimisx? nes tuoj arimai prasides tai nenoriu motoro uzlenkt :icon-rolleyes:

visi tepalai 80 proc naftos, 20 proc priedai

man isaiskino, kad visi pusiau sintetiniai ir sintetiniai tepalai, turi plovimo priedu. mtz tepala valo centrifuga. nesvarumai nelimpa prie sieneliu, ir nubega i karteri... todel tinka tik mineralinis.[/quote

Tai sakai mineraliniai gelbetu situacija? Redukcini voztuva reguliavau tai nepadeda nekyla spaudimas nors pasiusk. Kazkas jau yra tam motorui tik neaisku kas. gal tepalo siurblys baigias ar dar kazkas

siaip draugelio tevas, kai sumaise kakliukus, pora metu karstu motoru gaza nuemus gal 0.3 rode. vaziavo.

nezinau, ar teisingai supratau, bet dar yra voztuvas centrifugoj. tas irgi gali bludit....

manam irgi krito spaudimas, kai pernai grudus vezant plyso slanga, ir pakaito....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...